Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Таблет-проблем при зареждане на Андроид
#1

 
   Здравейте ! Знам че се повтарям, но имам нужда от спешна помощ.
Имам проблем с таблета. Не иска да се включи и седи просто на логото Андроид. Опитах с бутона ресет, но не става. Опитах с пауър бутона и вол +, но ми се появи иконка на умрял андроид с триъгълниче в червено и до там. Какво още мога да направя ? Каква може да е причината ?
 
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай малко повече инфо! За какъв таблет става въпрос- модел? С коя версия на Андроид е ?
Какаво си правил преди да се стигне до проблема ?

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#3

[quote='genchoili' pid='1096992' dateline='1425118304']
Дай малко повече инфо! За какъв таблет става въпрос- модел? С коя версия на Андроид е ?
Какаво си правил преди да се стигне до проблема ?

Значи таблета е Sigma MID S754H. Нищо конкретно не правех. Просто си четях в гугъл.
Версията на Андроид-а е 4.2
От няколко дни няма включване.
Цитирай
#4

Първо- къде ги намирате тези продукти ?
Второ- Пробвай първо да се свържеш с производител за евентуална помощ.
Трето-Ако таблета е зареден и имаш външна карта памет може да пробваш тази процедура :
http://112android.nl/blog/handleidingen/...gma-mid-s7
като ползваш линка ,който е долу- за 4.1 .
И с това се изчерпва помоща ,която мога да ти окажа.
Ако някой собственик на такъв таблет се появи с повече помощ ще е добре дошъл.

Лично мнение-таблета е малко мъртъв.(дано да не се окажа прав).

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#5

(2015-02-28, 12:32:30)genchoili написа:  Първо- къде ги намирате тези продукти ?
Второ- Пробвай първо да се свържеш с производител за евентуална помощ.
Трето-Ако таблета е зареден и имаш външна карта памет може да пробваш тази процедура :
http://112android.nl/blog/handleidingen/...gma-mid-s7
като ползваш линка ,който е долу- за 4.1 .
И с това се изчерпва помоща ,която мога да ти окажа.
Ако някой собственик на такъв таблет се появи с повече помощ ще е добре дошъл.

Лично мнение-таблета е малко мъртъв.(дано да не се окажа прав).

Така веднага давам подробно обяснение. Таблета е от Метро от голямата истерия покрай 15 септември.
Първо- пратиха ме лично да си го нося някъде в индустриалната зона на Интерпред с адрес, които едвам се намира на картата.
Второ- нямам външна карта памет.
Трето- понеже никога не се предавам. Опитах пак с пауър бутон и вол +, но този път когато се стартира отново натиснах волюм бутона и воала появи се меню. Останалото е просто четене и следване на инструкциите. wipe/factory reset и после само yes/yes/yes.
Благодаря за съветите, наистина е най-добре първо да се свърже човек с мястото от което си е закупил продукта, но това е БГ и те пращат да се оправяш сам.
Таблета работи ! В момента го настройвам Smile
Цитирай
#6

Здравейте имам подобен проблем с таблета samsung galaxy tab 3 lite 7инча.Става дума че му дадох ресет и стига до менюто в което се правят съответните настройки и трябва да се включи,но проблема е там че си ме връща в менюто каквото и да правя.Къде може да е проблема и какво мога да направя.Незнам дали защото бях махнал картата с памет преди това и сега се е бъгнал нещо.

HTC Sensation
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)