Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за MEIZU MX4
#51

Четох по форуми, че не е препоръчително за този модел капака да е от алуминий/метал. В алиекспрес продават оригинален капак за 7-8 долара. И аз имах проблеми в началото с капака, но после го махнах и сложих внимателно и сега заспа.
Цитирай
Аксесоари
#52

Дайте снимка на добре затворен капак от всички страни, понеже си мисля, че съм го затворил правилно, но пак си зее, та да видя вашите.
Цитирай
#53

Обхвата ли ще се влоши, ако му се сложи метален капак? Какво точно пишат по тези форуми?
Цитирай
#54

(2015-04-06, 09:01:26)batpets написа:  Здравейте, някой поръчвал ли си е задния капак за смяна. При мен положението със заводския с всеки изминал ден става по зле и вече в долния край въобще не закопчава и леко отзява. Незнам дали нещо такова ще ми свърши работа
http://www.aliexpress.com/item/Aluminum-...16563.html

Този и на мен много ми се нрави. Не знам дали ще смущава обхвата или нещо подобно... но на иначе чудесния дизайн просто не му отива оригиналния пластмасов капак.. Smile Сигурно ще се изкуша и ще си купя по някое време такъв.
Цитирай
#55

Обаче на снимките се вижда че тоя капак има само 6 места за захващане докато на оригиналния са доста повече.
При мен вече има две места на които си отзява. Когато го притисна хубаво прибира но при най малкото докосване на телефона щраква и отново откопчава.
Цитирай
#56

Днес си взех стъкло от Технополис но не можах да го лепна и го счупих Bu

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#57

Колко пари струва, че сайта им рекламира само 10% отстъпка на всички продукти на място и не съдържа за момента никаква друга онлайн информация.
Цитирай
#58

Днес взех телефона от Технополис. На витрината беше 619 лева, на касата 557 лева, дадоха ми и подарък - протектор за дисплей ама в интерес на истината не съм се занимавал да го видя какво представлява. Някакъв такъв, само че 0.2 мм, по спомен продавачката чукна на касата 20 кинта за протектора (после за него направи 100% отстъпка)
Цитирай
#59

Протектора се продава на цена 19.90 лв. В Технополис сега има отстъпка 10% на всички стоки и излиза 17.90 лв. При закупуване на телефона от тях същия протектор е подарък.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#60

В olx вече се появиха най-различни стъклени протектори, писна ми да чакам моя от Китай... ще го оставя за резерва май или ако някой съфорумник иска, мога да му го дам за по-малко пари като дойде...

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#61

Китайското стъкло ми дойде най-после. Триста зора докато го наместя и поставя успешно без да попадне прашинка под него.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#62

Колеги, може ли да ме посъветвате кой протектор да взема? Китайския много се забави и може би ще го няма още седмица, не мога да чакам вече, а в olx има налични. Ето и някои от тях да ми кажете кой е най-добре да взема, а другия ще остане резерва:

1. Мокин
2. XS PRO
3. Този

Като разбиара се има и други, но може би са същите, няма никакво инфо и са долу-горе на едни пари до 14/15 лв макс...

А иначе това е моя който се бави и няма да дочакам - Цък

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#63

Моето китайско е същото,доиде за около 3 седмици.
От продавалнкина мисля че първото е най правилният избор  Wink

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#64

Някой продава ли си калъфа или кейса ако може nillkin
Цитирай
#65

Здравейте, пристигна ми протектора на Мокин. Не съм доволен честно казано. Все едно идваше малко тесен. Оригинално на опаковката видях,че пише iPhone, а отгоре с лепенка Meizu Mx4. Самият протектор сякаш е преправян за модела, а не направен фабрично за него. Отгоре е изрязано за сензора и слушалката, а не е направено да е около слушалката. Това както и да е. Почстих добре и тръгнах да слагам. Като по чудо го нагласих доста добре и в момента който натискам в средата да се самозалепя и той се измести и тръгна да се лепи така. Разбира се бях безсилен вече. Като цяло си викам, че не е много зле, докато не пуснах дисплея и на по-светли изображения видях,че вдясно съм оставил повече място и дисплея леко се показва. И заради това се получава един отенък като дъга с лилаво-зелени цветове. Рамките на дисплея са много тънки и не покриеш ли хубаво целият дисплей с протектора и остане ли място отстрани се получава ефекта който и при мен. Точно и заради това мисля като дойде новия (който уж трябва да е по-хубав) да правя втори опит и дано да е по-успешен и без да го изместя при натискане с пръст... Angry Като цяло първите ми впечатления са,че въобще не е вярно,че не остават отпечатъци, абсолютно всичко си личи по моя. По повечето пишат какви ли не глупости, а се оказва,че не е така. Не знам другия ако дойде дали мога да намеря човек който да го направи по-кадърно. 

Ето и две снимки:

http://i62.tinypic.com/t68nc9.jpg
http://i62.tinypic.com/2q3rsp1.jpg

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#66

Да ти кажа чесно китайчето също идва малко по тясно и не пасва перфектно. Моя също леко е изместен в долния десен ъгъл. Трябва да си доста спокоен да го лепнеш точно. Аз го махах и залепях и пак не е перфектно но бива,нямам нерви и средства за друго. Сега си чакам кейса.

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#67

Ето в този клип вижте този как лепи.



Аз това с лепенките да си фиксирам протектора не го правя, само че преди да отлепя лепенката, многодобре съм го премерил с налагане за да зная по-колко място ще ми остане от ръбовете и от къде да се равнявам. На клипа вижте как отлепя лепенката до половина и налага, е това е много важно да се направи, но отлепете по ширината лепенката до половината, не като този по дължината. Така хем намалява риска от прашинки (поне на половината) хем можете с леко отлепяне и залеяпяне да си повечедете стъклото в посоката която искате (понеже сте залепили съвсем малка част от него около слушалката и сензора). Когато прецените, че горната част е залепнла и протектора изглежда прав по страничния ъгъл, издърпвате остатъка от лепенката, той си се залепя сам, без да го натискате по средата, просто започва да си гони възуха от горния ъгъл, вместо от средата. 
Това е най-лесния вариант, имате възможност и след центрирането да видите за прашинки и с лепенка да ги премахнете. 
Цитирай
#68

Абе то май и аз има някакви лепенки пишеше "remove label" явно са затова фиксиране, но аз нямах инструкции и не бях виждал такива клипчета...и защо така се измества като го натисна, два пъти ми се случи. Аз сега бих карал така без да лепя нов, но това че се подава дисплея леко ме дразни, защото както казах се вижда кофти отражение. Благодаря за съвета и клипчето колеги! Ще пробваме с новия като дойде. Smile

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#69
Wink 

Ако си лепил обикновена лепенка, от тия тънките ... стъклото ще ти се стори като детска игра Big Grin, A ей тоя го лепи като мен, но го фиксира от към страната на бутоните.

Цитирай
#70

Това втроото видео, много замазва дисплея, нищо не се вижда на моменти.... Ето още едно... много добър метод бе! Да го бях видял по-рано....

https://www.youtube.com/watch?v=w07_BQajBTk

Meizu MX4 and Yoga Tablet 10 HD+
You shouldn't throw stones if you live in a glass house and if you got a glass jaw, you should watch yo mouth...
Цитирай
#71

Някой поръчал ли си е стъкло на Godosmith вместо това на Nillkin?
Цитирай
#72

(2015-04-22, 13:16:19)BardoSore написа:  Някой поръчал ли си е стъкло на Godosmith вместо това на Nillkin?

Да моето е такова
http://m.aliexpress.com/item/2039208588....sitedetail

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай
#73

Колко е вярно това, че ако се смени задния пластмасов капак с метален такъв се нарушава обхвата на апарата? Някой беше писал, че руснаците подават такава информация. Много се чудя дали да не си поръчам метален, но ако "цака" обхвата, абсолютно е безмислено.
Цитирай
#74

С този  http://www.aliexpress.com/item/Hard-Plas...09078.html го облякох вчера.Черен цвят, другите ги нямаше в наличност а и не са моя цвят. Много стилно стои и на допир е като оригиналния капак. И най важното, е че не се виждат отпечатъци.
 Под логото  ieco има надпис Meizu official certification brand.И протектора на дисплея ми е същата марка.А за нея нищо не открих в интернет.
Цитирай
#75

Ако някой търси, имам останал нов силиконов кейс:

[Изображение: th_P50505-093730_zps4wvjwu57.jpg] [Изображение: th_P50505-093655_zpscufd9xvy.jpg]

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)