Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google представи Nexus 6P и Nexus 5X
#26

@smiley, поразрових се малко повече по въпроса и изглежда, че си прав за начина на пускане на ъпдейтите.
Аксесоари
#27

Те да му намалят цената, че като гледам продажбите и интереса към nexus 6 е близък до 0 . И 6-те инча объркаха малко плановете на google, но 100% ще си вземат поука. Nexus 4 и 5 бяха доста по-желани и коментирани устройства от сегашният им продукт.
По темата: бих се радвал да видя новия нексус с нормален до 5.5 инча дисплей без значение кой ще го прави. От серията имам само положителни впечатления надявам се и да останат такива.
Остава и да видим устройството на Huawei щом те ще го правят


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#28

То не само размера възпра потребителите. За мен нексус 6 е уникален, но цената малко променя картинката. Без субсидия са си 1300 лева за телефон.

Choosing...
#29

И аз не познавам човек с Нексъс 6, докато с 5 и 4 бол.
Доволен съм иначе, че Huawei се включват в играта с нексъсите, сигурен съм че няма да се изложат и както се казва - това, ще им е най-добрия нексъс на гугъл до сега Big Grin
#30

Нексус 6 ще се броят на пръсти собствениците тази година Big Grin
#31

Гугъл определено много повече загуби отколкото спечели от този огромен Нексус 6. 
Аз лично ще се изненадам ако пак ЛГ прави Нексус(каквито са слуховете за 2рия Нексус тази година).

Да се надяваме, че поне единия от двата няма да мине 5 инча Big Grin . 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#32

(2015-03-05, 14:22:37)stiebel написа:  На мен ми е интересно как ще му е името на новия Некс. Едва ли и той ще е Нексус 7...

Nexus 5 2015 !
#33

Каква е логиката след Nexus 6 да пуснат смартфон с името Nexus 5 било то и Nexus 5 2015? Според мен или ще пуснат Nexus 6 Plus или ще направят, както при Nexus 7 таблетите - няма да променят името, което е по-малко вероятно.

D_coffee
#34

Е,не знaм кaквa е логикaтa зa товa име......Приеми,че тoвa ще  2-рa генерaция Nexus 5.....Нещо кaто Моto X..... Smile
#35

Nexus смартфоните са страхотни, но им липсва реклама. Ако поработят над рекламната дейност може да започнем да виждаме и повечко хора с такива телефони. Също така трябва да се върнат и към старите си начални цени на устройствата. С тези високи цени влизат в пряка конкуренция с телефони които са доста по-натоварени от към екстри и функции, а нормалният потребител гледа точно това.

Redmi Note 7 3/32GB

#36

Nexus смартфоните изобщо не са таргетирани към масовия потребител и от предишните Нексуси, само 4 и 5 бяха с ниски цени.
Nexus трябва да представя Андроид в чист вид и е предназначен за разработчици на приложения, експериментатори, флашохолици и подобен род субекти.
Ниските цени превърнаха nexus в евтино устройство за фейсбук и услугите на гугъл и промениха таргета.
С една дума, ако си разработчик и печелиш от приложения за Андроид, тогава ще дадеш 1000 лева за телефон, на който да тестваш устройствата. Ако си флашохолик - също.
Ако си кифла, която ползва телефона за селфита във лицекниг, тогава си купи Самсунг (примерно)

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
#37

Нов слух - отново LG.
http://nixanbal.com/sluhove-obvarzvat-lg...tfon-nexus

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#38

Хайде дано не... Хуавей е истината.

Choosing...
#39

Че какъв е проблемът, ако отново е LG?

Xiaomi 11T Pro 256GB Moonlight White
Xiaomi Mi 11 256 GB Midnight Gray
Honor View 20 128GB Sapphire Blue + Honor MagicWatch 2 42mm Agate Black
#40

Те еЛДжи пуснаха най добрите нексуси на пазара на народни цени. Ако пак са те ще е супер. Лошото е че е твъърде рано да се приказва каквото и да е за нексусите. След Август спекулациите може да са по близки до реалноста.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
#41

Мисля,че нексусите от LG бяха едни от най-успешните по продажби и на достъпни цени. Може и поради тази причина да са в списъка на гугъл като опция за следващия нексус. Аз също бих се радвал да видя нов нексус от LG.
ПС: и дано новия да е с по-добра батерия..... Big Grin


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#42

(2015-03-20, 19:57:56)tda написа:  Мисля,че нексусите от LG бяха едни от най-успешните по продажби и на достъпни цени. Може и поради тази причина да са в списъка на гугъл като опция за следващия нексус. Аз също бих се радвал да видя нов нексус от LG.
ПС: и дано новия да е с по-добра батерия..... Big Grin

Днеска като мярнах слуха за LG и гугъл точно това си помислих Smile

Motorola G5s XT1793
#43

Е дано не е истина - голяма излагация ще е Нексъс Хуявей!Smile))

SE k750 --> LG GT540 Optimus 2.1 Eclair --> Nokia N8, X7 и Motorola RAZR MAXX 4.1.2-->T. Xperia T--> Nokia Lumia 1020--> Microsoft Lumia 950--> Nokia Lumia 930--> iPhone 6--> iPhone 7
#44

(2015-03-21, 01:34:42)strikercho написа:  Е дано не е истина - голяма излагация ще е Нексъс Хуявей!Smile))

И защо така реши?

★ ММ  &  iOS ★
#45

(2015-03-20, 11:49:19)Sloona написа:  Хайде дано не... Хуавей е истината.

Обоснови се с факти.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#46

И аз подкрепям мнението, че ЛГ направиха най-добрите и достъпни Нексуси, но ще е хубаво да има избор. 
Очаква се новия флангман на ЛГ да е минимум 5.5 инча а това е много според мен.
Един ЛГ Нексус еквивалентен на G4 и един макс 5 инчов Huaweii/или друг ще е добре.  

Макар, че ако станат много Нексуси, Гугъл още тази година може да забравят Нексус 5 което не е добре Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T
#47

Nexus устройствата на LG освен най-сполучливи до момента, бяха и си остават и най-красиви, поне за сега. Tongue

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

#48

Определено са с най-красивия дизайн и добра компактност. Когато излезе нексус 4 си казах няма как по-красиво, но след нексус 5 вече не се изказвах толкова смело. На 5-цата само стъклото на камерата ми идваше въз големичко. Всичко останало чук.
Ако гугъл пуснат анкета"кой да е следващия представител на нексус серията" мисля, че LG ще бъде с доста висок резултат.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#49

Абе който и да го направи все се надявам да е метален, да ги махнат тия пластмаси вече. Наистина, като го гледаш на външен вид е що-годе ОК, ама като го хванеш...дотам.

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White
#50

Nexus 4 не е пластмасов.
6-цата от Моторола също красив, но това, че е толкова голям отказа много хора да си го купят.
И аз съм за "китайски нексус".Има какво да предложат китайците.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)