Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google представи Nexus 6P и Nexus 5X

Mate 7 е добър телефон,но не успя да набере скорост на пазара ,остана някак безизвестен.Според мен LG трябва да направят префстоящия Нексус, за да си върнат клиентите.Нито Motorola нито Huawei могат да се справят по-добре от LG .

XIAOMI MI5S..
Аксесоари

За мен пък това е един от най-добре изглеждащите виртуални модели..... Smile

(2015-05-13, 13:03:13)vladislavpasha написа:  Mate 7 е добър телефон,но не успя да набере скорост на пазара ,остана някак безизвестен.Според мен LG трябва да направят префстоящия Нексус, за да си върнат клиентите.Нито Motorola нито Huawei могат да се справят по-добре от LG .

Аз мисля, че им стига на лъжи. Ако сони или хатеце направят следващия нексус ще съм много, много щастлив (:

Trust nobody who smiles before 10am...

 
@tonkata07, това което си публикувал изглежда повече от добре!  Tummenupp

  

POCO F5 12/256 GB





@vadislavpasha.......Според послдния доклад на Huqwei,те са продали 4млн броя Mate 7 и са повече от доволни от тези продажби..... Smile 
@smailey.....Няма шанс май споменатите от теб компании да правят следващия Nexus.... Smile

[Изображение: 8112053c.jpg]

@ronnie72.......Телефончето изглежда много добре наистина.....Последните новини ме карат да мисля,че можем да видим нещо подобно: Smile

[Изображение: 8111993p.jpg]

Това е от днес,а малко-по-надолу в статията се потвърждават слуховете от миналата седмица относно евентуалните характеристики на телефона:

[Изображение: 8111994D.jpg]

Единственото разминаване е в процесора.......Не мисля,че Google ще заложат на Kirin процесор,но ще видим...... Smile 

Вчера на Google I/O 2015 от Google разкриха, че Android M ще поддържа USB Type-C и ни показаха ето тази снимка, на която виждаме долната част на смартфон много приличащ на Nexus 5, но с USB Type-C. Това ме навява на въпроса дали не видяхме част от Nexus 5 2015. Вие какво мислите? 
[Изображение: 14ad5748d058d0a9.jpg]

D_coffee

Не е истина от кога чакам това юсб. Най-накрая.
Иначе, това ми прилича на леко барнат нексус 5.

Choosing...

Както се казваше в една реклама, "ето това чукане чаках"...  Smile
Явно този път Гугъл са си научили урока след миналогодишния резил. Тази година вече ще се ъпгрейдваме. Rock

Pixel XL / Android 9 Pie

От 2-3 години в смартфоните не са извадили нищо с което да превъзхожда значимо малко по-старите. 
Примерно моделите от 2013 с нищо не отстъпват по производителност за всекидневно ползване. Дори Нексус 4(модел от 2012) никакъв софт не му се е опрял все още. 
USB Type-C порта обаче според мен е друго нещо.Най-сетне нещо значимо. Основното му предимство е по-бързото зареждане, по-бързия трансфер на данни не го смятам толкова за предимство, защото отдавна сме минали на супер удобните облачни услуги.
Четох, че Ноут 5 може би щял да бъде с такъв порт, новия Нексус също би могъл да има. 

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

http://www.slashgear.com/lg-nexus-tipped...-17388887/

Според Slashgear ще видим два Нексус смартфона тази година - първият ще бъде нормален Нексус със сравнително ниска цена произведен от Huawei, вторият обаче ще бъде произведен от LG и ще бъде по-скъп и най важното, което е че ще бъде оборудван с 3D камера като тази, която е при Google Project Tango смартфона. Също така е възможно смартфона от LG да не носи името Nexus.

D_coffee

Nexus 5 2015 се появи в AnTuTu с резултат от 85 530 точки.
Линк към статията

[Изображение: e077b76cc4fe37cd.jpg]
[Изображение: c8b934a8d3d5b337.jpg]

D_coffee

Скрииншота от Антуту ми се струва доста странен. СД 820 може и да е толкова мощен, но резултатите на 2Д и 3Д графика са доста слаби.

Иначе преди два дни @evleaks пусна информация, че големия Нексус ще бъде правен от Huawei и ще бъде с големина 5.7 инча, 2к резолюция, метално тяло, СнапДрагон 820 и скенер за пръстови отпечатъци.

http://www.gsmarena.com/huawei_nexus_tip...-13053.php

Тези точки не значат абсолютно нищо...моят античен Нексус 4 прави по 28к и още няма нещо,което да му се опъне..

Това не е SD820......Кирин 950 или........Хелио Х20..... Smile

Интересна статия за LG изданието:
http://www.phonearena.com/news/Leaked-dr...us_id72123

“Luck is what happens when preparation meets opportunity”

Е не може да не е с USB Type-C. Двата нови телефона на Майкрософт ще са с USB Type-C. Че и Iris Scanner.

Единственото предимство на Type-C към момента е, че е идиото устойчиво, както и да завартиш кабела все ще уцелиш дупката Smile

★ ММ  &  iOS ★

Първо, изобщо не е единственото (ще пуска много повече ток, например), и второ си е доста полезно да не зяпаш всеки път дали ще уцелиш правилния начин.

Pixel XL / Android 9 Pie

Ток повече ще пуска, викаш? Интересно...
Като цяло наистина единственото му предимство в момента е възможността да се ползва и в двете посоки.
Трафика на данни също е много висок в комбинация с усб 3.0.

Choosing...

Последен  Offtopic

The big sell for most users is going to be faster charging. Type-C can deliver power at up to 100 watts at 20 volts.......In real world use this will mean much faster charging of compatible mobiles, tablets and now even laptops. This can be done while transferring data at the same time, something previous standards could not always manage.

Pixel XL / Android 9 Pie

Трябва да има. Картинката е от Гугъл. 
Иначе бързото зареждане е най най-голямото предимство. Нали все се оплакваме от батериите. Това е едно частично решение. 
[Изображение: 14ad5748d058d0a9.jpg]

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

Така, това не е никакъв плюс. Осъзнавата, че не мини юсб кабела възпира бързото зареждане на телефоните? Ако това Ви бърка, взимате едно зарядно 4 апмера и си стопете батерията ако това е зора.
За мен не е решение да мога да си заредя батерията за 20 минути, а да ме изкара 2 дни с тежка употреба.
Тук отново се набляга на хардуер, за да се насмогне на бъгавия софтуер, това за мен не е прогрес.

Choosing...

Един от минусите на новите USB Type C е че тепъра ще се налагат, което ще доведе до нужда от смяна на половината кабели, които имате. Досега можеше да си зареждаш телефона с всяко друго зарядно за Андроид, но сега си ограничен само с новите варианти. Ако имаш зарядно за кола или ползваш 2-3 за зареждане  в офиса, в спалнята и т.н. ще трябва да ги смениш с новите. Общо взето ще стане като с айфоните и прехода към lightning cable. 

Аз лично имам желание да си взема новия голям нексус, но вече на доста места чета, че Снапдрагон 820 ще започне да се шипва най-рано през декември, а новите нексуси се очакват октомври месец. Ако илзязат със Снап 810 доста ще ме разколебаят.

Е, рано или късно, всичко ще е на Type-C.

Телефоните нали сами си регулират входящият волтаж и ампераж ? Примерно, ако е твърде голям.

За новите устройства може да се ползва преходник или кабел USB - USB tipe C. Повечето зарядни нямат собствен кабел.
Слона е прав, че бързото зареждане не решава проблемите с батериите.
Има надежда обаче, производителите да се смилят към нас и да започнат :
1. Да слагат огромни батерии (10 000 mAh). В този случай, от бързото зареждане има огромна полза.
2. В допълнение с горното да си напишат така софтуера, че хардуерът да не гълта огромни количества ток.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)