Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google представи Nexus 6P и Nexus 5X

Малко концепции преди есента:


Cognosce te ipsum!
Аксесоари

Малко чийп лукин мейзута Big Grin бих казал

От Google може би "случайно" показаха Nexus 5 2015. Изображението идва от официалната страница на Android и показва телефон, който не прилича на никое друго Nexus устройство. 

[Изображение: 13f9dfee0947d496.jpg]


Също така се появи и видео, което може би показва прототип на новия Nexus от Huawei.

D_coffee

Изглеждат неудобни в ръцете. Не ми харесва като минават 5те инча.

Някой знае ли кога ще ги представят тези Nexus-и?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

За октомври се чува, но нищо официално.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

http://www.gsmarena.com/lg_nexus_and_hua...-13496.php
Значи все пак се оказах прав, въпреки, че никой не ми повярва, когато го написах на първа страница на темата.
Само защо отзад ще сложат фингърпринта не ми е ясно.

Choosing...

Да има разнообразие  Big Grin . Ще е удобен за показалеца. 
Ще ми е интересен дизайна на ЛГ-то. Ако сравним размерите на Г2 с предполагаемите на новия 5.2 инчов Нексус, то Г2-ката е по-компактен.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

Нееее! Защо пак тоя 820 бре... Дано поне единия не е с него. То не остана читав телефон тая година. Всичките са с котлона 820W.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid

Не беше ли 810 греещия? 820 още не е излязъл  Big Grin

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

Маймуно, 820 ще е съвсем друга бира. 810 грее, защото куалком изневериха и решиха да ползват биг-литъл архитектурата. Докато 820-ката ще си е с тяхната къстъм архитектура. Така че се очаква да превърти играта този процесор.

Choosing...

Едва ли ще е с SD820.......Qualcomm обявиха днес,че този процесор ще наличен през H1 на 2016 г.

Размерите на телефоните ги вдигат говорителите на лицето. Няма да обяснявам колко е тъпо.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

Уфф. Аз пък... Вярно, объркал съм се. Аз защото единствено се надявам на тях за читав телефон за тази година, че другото е... То котлони, то хамелеони дето си сменяват цветове и избиват нови. Без думи просто.

'Love and sex are two things that really hang people up. And why that is..... I’ll, I’ll never fully understand.'
Stay open minded and... Be paranoid

New Nexus 5 design revealed in video


D_coffee

Ако това ще е LG-то,със сигурност ще изчакам модела на Huawei...... Smile  Скоро някъде четох,че Самсунг доставят 7420 на Huawei......Дали пък финалната версия няма да е с такъв процесор или това ще е поредния слух,който няма да има нищо общо с реалността ? Smile


Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]

Отпред са еднакви и двата, отзад нямат никакви отличителни знаци на Гугъл и досега не са пускали бял Нексус отпред.
Някой май си е поиграл.

Nexus 5/ OnePlus 3T/ OnePlus 8T

Уу, ако това е на huawei Nexus-ът го грабвам.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Супер много прилича на G7, та предполагам е техен....

Samsung Galaxy Note 4 SM-N910C White

Стига сте откачали - това са рендери създадени на база на приблизителни чертежи на устройството.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )

Само цената му да не е , като на предния, че…

XIAOMI MI5S..

(2015-08-16, 20:48:58)emski_vas написа:  Стига сте откачали - това са рендери създадени на база на приблизителни чертежи на устройството.

Абе май имат повече истина в себе си.... https://twitter.com/MKBHD/status/6330928...84/photo/1

Nexus 5 (32) -> Nexus 6P (64) + Samsung Nexus 10 (32)

Не ми казвай, че камерата е издута, като на старите HTC - та! Няма таквъз грозота

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 

Не знам за HTC, но камерата и целия силует отзад е Copy-Paste от Lumia 640 XL. Visslar

[Изображение: 7bf648af9f94fb87.png]

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)