Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализация на вашето Meizu MX4
#26

Аз каквито и картинки да пробвам, не ми се е получавал този проблем. Със стоковия лаунчър ли сте? Дайте някоя от тези картинки, с които имате проблем, да пробвам.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#27

С всеки един wallpaper ми се получава така. Ползвам Nova launcher, но и на стоковия ми се получава, също така съм ползвал 2 версии на Flyme .. резултатът е същия.

LG G3 Titan 16 GB White
Цитирай
#28

С всеки един ми се получава и на мен.Изобщо не е до резолюция и изрязване,обеснил съм, че когато му дам да ми го покаже как ще изглежда всичко е ок, на заключен екран всичко е ок. Супер дразнещо е!Като рестартирам се оправя, но по някое време пак се зуумва... С последния флейм съм 4.2.2.2I.Май само с колегата го имаме тоя проблем.По чуждите сайтове нищо не пише. Bu Bu Bu

Meizu MX4
Цитирай
#29

В крайна смегка кой launcher се представя най добре на телефона NOVA,GO, или някой друг.

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
#30

В крайна сметка докато не пробваш няма да разбереш.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#31

Ако някой има Пейпал и иска да си зареди кредити за сваляне на теми, това е човека:

https://www.facebook.com/meizucredits?fref=nf
http://www.micredits.com/meizu.html

Вчера си поръчах 20 кредита и платих 10лв. След няколко часа бяха заредени.

Huawei Ideos -> P1 -> P6 -> Honor 3X -> P9 -> Mate 10 lite
Цитирай
#32

В крайна сметка някой решили си проблема със зумването на на тапетите ,защото и при мен е така.
Май след като инсталирах 4.2.2.1 преди бях с 4.0.4.1
Цитирай
#33

Не знам дали е внушение, но откакто съм с Google Now лънчъра телефонът ми работи по-плавно, дори и да е претрупан от икони и уиджети.
Най-голяма разлика усрщам при извикване на Task лентата. Колкото и програми да съм бил отварял, то тя винаги изкача плавно, а със стоковия лънчър често забелязвам леко насичане.
С две думи, силно го препоръчвам.
Цитирай
#34

Знам точно за кое насичане на лентата говориш. Като едно прескачане се усеща, сякаш изпуска кадър в анимацията. На 4.1.7i  го няма това насичане и на стоковия лаунчър.  В 4.2.2.2 има разни такива насичания и на разни други места. Друг пример, хром бета работи уникално плавно и гладко, мазно като олио дори и на най - тежките сайтове на 4.1.7i, а на 4.2.2.2 не е така.

Нямам късмет с това 4.2.2.2. 

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#35

А аз това прескачане го имах и на 4.1.7 Smile абе луда работа. Ама с Google Now е наистина много по-добре.
Цитирай
#36

(2015-05-02, 15:31:04)econt написа:  В крайна сметка някой решили си проблема със зумването на на тапетите ,защото и при мен е така.
Май след като инсталирах 4.2.2.1 преди бях с 4.0.
Смени си лаунчера....Аз сложих Google Now и е ок.

Meizu MX4
Цитирай
#37

(2015-05-03, 16:54:35)JDPetkov написа:  
(2015-05-02, 15:31:04)econt написа:  В крайна сметка някой решили си проблема със зумването на на тапетите ,защото и при мен е така.
Май след като инсталирах 4.2.2.1 преди бях с 4.0.
Смени си лаунчера....Аз сложих Google Now и е ок.

Колега , пробвах и аз Google Now лаунчъра , всичко е ОК , само да питам фона на апп дравера може ли да се смени , че това бяло хич не ми харесва .

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
Цитирай
#38

Е с тоя гугъл нау ланчър как си дърпате нотификейшън бара надоло, чак горе от ръба на дисплея ли? Губите и търсачката от мейзу лънчара, която е с жест нагоре ...
Цитирай
#39

Прав си за търсачката ама и не ми и трябва или поне не се сещам за какво би ми потрябвала. За нотификейшъните също си прав, но за мен не е проблем.
Важното е че е много по-добре с този лаунчър, където има много повече ред в инсталираните програми и не ти трупа всичко на началните екрани.

Въпрос на вскус Wink
Цитирай
#40

Да съживя темата 
           
Тапета съм го взел от  форума.
https://play.google.com/store/apps/detai...ther&hl=bg
Темата е от китайския маркет .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)