Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Снимки заснети с MEIZU MX4
#26

[Изображение: 16235598_m.jpg]
Цитирай
Аксесоари
#27

^ Много се извинявам, но това е снимано с предната камера. Излиза малко като антиреклама на телефона. Задната камера на апарата прави съвсем различни снимки от това. Надявам се да е някаква шега?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#28

Пич???,имам няколко въпроса към Теб!!!
1. Ти имаш ли(ползвал ли си) Meizu MX4?
2.Фото-апарат ползвал ли си?
3.Като не си подготвен(тоест не помагаш)защо пълниш темата?

Имам и още,но нямам Време. Undecided
Цитирай
#29

[Изображение: th_P70227-101126.jpg]
Цитирай
#30

(2017-02-27, 21:47:02)cosera написа:  Пич???,имам няколко въпроса към Теб!!!
1. Ти имаш ли(ползвал ли си) Meizu MX4?
2.Фото-апарат ползвал ли си?
3.Като не си подготвен(тоест не помагаш)защо пълниш темата?

Имам и още,но нямам Време. Undecided


Колега, и на трите ти въпроса отговарям със снимка от моят МХ4:

[Изображение: nr7ojecf.jpg]


Размер на снимката: 15mpx.
Линк към снимката: http://fs5.directupload.net/images/170304/nr7ojecf.jpg

Тази снимка, вижда ли ти се малко по-различна от твоята? Детайлност, качество и така нататък и така нататък? Да, снимана е със същата камера, която имаш и ти, но просто отговаря на камера с 21 мегапиксела, както и трябва да е. Явно в предния пост не си ме разбрал, но тук ще обясня - просто си оправи настройките на камерата, понеже снимки, като твоята, която си дал по-горе правех преди 10 години с 2 мекапикселов Сони Ериксон. А в случая, нашият Meizu MX4, снима ето така Smile

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#31

[Изображение: 16333134_m.jpg]
[Изображение: 16333187_m.jpg]
Цитирай
#32

[Изображение: 16349062_m.jpg]
Цитирай
#33

Снимките са меко казано ОТВРАТИТЕЛНИ.Моя Редми 2 с 8 мпх камера снима много по добре.Може би настройките не са както трябва.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#34

Толкова си може сензора просто.
Цитирай
#35

Колега cosera, защо продължаваш? Моята снимка по-горе видя ли? Още ли не си разбрал, че или стъклото на камерата ти е изключително замърляно по време на снимките, или настройките ти са яко скастрени? Моля те спри да постваш снимки, защото наистина изкарваш, че камерата ни снима отвратително. А това съвсем не е така. Пак ще кажа - за справка моята снимка по-горе показва как ТРЯБВА да снима MEIZU MX4 !!!

П.П.: Наистина ли не откриваш съществената разлика между моята и твоите снимки и не се питаш защо има такава?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#36

Твоята снимка не си личи да е с Meizu MX4(поне няма никакъв exif)И да намирам разлика-моите снимки са по добри  Big Grin
Цитирай
#37

^ Да, от към размазване твоите са доста по-добри. Ще ти кача още снимки с неMeizu-то ми MX4 Wink

Ето ги и тях:

[Изображение: uedrvrwr.jpg]


[Изображение: osop3xis.jpg]



[Изображение: arlv47bk.jpg]


И за който иска да провери с какво, как и защо са снимани, ето и оригиналните файлове директно да си ги свали на компа:

http://www.filedropper.com/img20170306180316
http://www.filedropper.com/img20170306180803
http://www.filedropper.com/img20170306180901




Ето така снима 21 мегапикселовата камера на Meizu MX 4. 
Така и трябва да снима!

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#38

[Изображение: 104afc2c3cccfacd10e31fa86a8c87b8.jpg]

Изпратено от моят MX4 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

(2017-03-04, 20:50:02)Lenux написа:  Колега, и на трите ти въпроса отговарям със снимка от моят МХ4:

[Изображение: nr7ojecf.jpg]


Размер на снимката: 15mpx.
Линк към снимката: http://fs5.directupload.net/images/170304/nr7ojecf.jpg

Тази снимка, вижда ли ти се малко по-различна от твоята? Детайлност, качество и така нататък и така нататък? Да, снимана е със същата камера, която имаш и ти, но просто отговаря на камера с 21 мегапиксела, както и трябва да е. Явно в предния пост не си ме разбрал, но тук ще обясня - просто си оправи настройките на камерата, понеже снимки, като твоята, която си дал по-горе правех преди 10 години с 2 мекапикселов Сони Ериксон. А в случая, нашият Meizu MX4, снима ето така Smile

Ще кажеш ли какви настройки трябва да се пипнат.И като се снима на 12 мегапиксела има ли разлика в качеството от 21 мегапиксела,защото при мене на 12 снима по бързо на 21 нещо се бави и се чудя дали да не почна да снимам на 12.
Цитирай
#40

^ По принцип е нормално на 21 да се позабави повече. И да, принципно има разлика в качеството между 21 и 12. На 21 на теория би трябвало да е далеч по-качествено изображението. Но ето колко качествено може да бъде и на 15 - съдейки по снимките, които съм постнал по-горе. Аз снимам със Snap Camera. Можеш да си я свалиш от Маркета. Има доста настройки, порови се да ги видиш. Вдигни качеството да е на макс, сложи на 15 мегапиксела и пробвай няколко снимки Wink

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)