Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1
Rainbow 

     
  [Изображение: b50djs.jpg]

YouTube Kids v1.05.5


Проектирано за деца, официалното YouTube Kids приложение е предназначено за любознателните малки умове. Това безплатно приложение е пълно с подходящи за възрастта видеоклипове, канали и плейлисти. Децата могат да се насладят на любими предавания като Sesame Street, Thomas & Friends, филмчета от Dreamworks, онлайн хитове като Mother Goose Club, TuTiTu и др.

Google Play Store

Свали:
Zippyshare
Userscloud
TusFiles
 

P.S.  В Google Play Store ми показваше, че приложението не е съвместимо с никое от устройствата ми. Свалих .арк файла и го инсталирах - работи си без проблем на всички устройства от подписа ми. Също така, търсачката си работи на български език. Скрийншотовете долу, са от моят телефон.  
 
 


Прикачени файлове Миниатюри
           

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
Аксесоари
#2

  [Изображение: b50djs.jpg]

YouTube Kids v1.12.5





This app has no advertisements!!!


Свали:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#3

  [Изображение: b50djs.jpg]

YouTube Kids v1.21.5





This app has no advertisements!!!


Свали:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#4

  [Изображение: b50djs.jpg]

YouTube Kids v1.28.3 (72803000)





This app has no advertisements!!!


Свали:

Samsung SM-N975F Galaxy Note 10 Plus; Samsung SM-N9005 Galaxy Note III LTE Phronesis Rom N7 v7.0-Android 6.0.1

Цитирай
#5

Здравейте, дали имам някакъв ъпдейт, защото последните коментари/версии са от 2015 г Smile
Цитирай
#6

Иска ъпдеѝт а в Гстора пише че не се предлага за БГ?? Тъпчовци..както и да е..
Как да го излъжа?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)