Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lg g3 dual sim ???
#1

Здравеите, порачъх си lg g3 dual sim, защото само от него имаше черен, според вас оригинален ли е или е replica ? поръчах го от smartfonbg.com и струва 790 лв
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм чувал оплаквания от този сайт, спрямо реплики. Не би трябвало да имаш проблем.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Споко не продават реплики, а и телефонът много лесно се проверява за автентичността с програмка от маркета.
Цитирай
#4

Повечето реплики си личат от далече. А и за 790 лева да е реплика....
Цитирай
#5

(2015-03-04, 22:19:26)ivanov_km написа:  Споко не продават реплики, а и телефонът много лесно се проверява за автентичността с програмка от маркета.

Някой ще ти даде да инсталираш програмки, а да не говорим, че за маркета ще трябва и акаунт Dumbom

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#6

Спокойно може да се инсталира на друг телефон с андроид, да се изтрие IMEI-я който ще покаже програмата и да се въведе този на G3. Програмата е LG Phone From.
Обаче до сега не съм виждал/чувал за реплика на LG телефон и всичките LG-та които съм имал са били произведени в Корея, освен таблета, той е в Китай.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

От този магазин аз съм кукувал лично две ЛГ-та: Г2 и Г3. Мой колеги си взе Експерия З2 и проблеми не сме имали. До гаранция не сме стигали за щастие, но телефоните не съм им реплики, няма как да са. Нека това да ти е последното притеснение.
Цитирай
#8

(2015-03-04, 22:48:55)vargala81 написа:  Спокойно може да се инсталира на друг телефон с андроид, да се изтрие IMEI-я който ще покаже програмата и да се въведе този на G3. Програмата е LG Phone From.
Обаче до сега не съм виждал/чувал за реплика на LG телефон и всичките LG-та които съм имал са били произведени в Корея, освен таблета, той е в Китай.

По принцип няма как да е менте от там, но нали знаете, че имея може да се смени с какъвто искате, например с такъв на дадена кутия в която е сложен, следователно на него не може да се довери напълно. Просто отива с човек, който е в час или, ако е онлайн само от сигурни сайтове - този е такъв.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#9

Считам, че никой онлайн магазин няма да си позволи да продаде реплика, риска за тях е много голям. Изпращат стоката, чрез куриер, телефонът има гаранция в която е вписан ИМЕЙ номера на телефона и на кутията. Никой не би си рискувал името по този нелеп начин. Като съвет към колегата е само да си провери дали телефонът е с ИМЕЙ номера на кутията и дали същият номер е така записан и в гаранцията. Проверката се налага да не са допуснали неволна грешка при попълване на гаранцията или да се разменили неволно кутията. Аз не знам тези магазини как получават тези телефони но самите те отварят кутиите и ги преглеждат за окомплетовка за да няма измама нещо. После ги запечатват с едни лепенки дето няма как да ме убедят, че са оригинално поставени, но проблем за това няма. Няма как един използван телефон да се приведе във вид за продажба и това да не се забележи от купувача Smile.  Нека колегата като го получи да сподели как работи машината с двете сим карти защото са малко притежателите на тази версия на телефона в България.
Цитирай
#10

Доиде и не е реплика слава богу ! Но нещо не мога да актуалиризам андроида, някои да има идея защо ?
Цитирай
#11

Кажи как се опитваш да го актуализираш ?Защото ние не сме ясновидци за да знаем защо не става.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#12

Отивам на актуализация на софтуер, и ми казва че използвам наи-новата версия на софтуеара, а аз използвам 4.4.2 ?
Цитирай
#13

(2015-03-10, 15:15:44)tanercho написа:  Отивам на актуализация на софтуер, и ми казва че използвам наи-новата версия на софтуеара, а аз използвам 4.4.2 ?

Варианта с две сим карти е предназначен кой знае за коя държава/район , със сигурност не е за Европа . Възможно е за тази модификация да няма още наличен ъпдейт до 5.0 .
Впрочем за новия 5.1 се казва , че има вече функции за две сим карти , което би означавало , че в 5.0 няма решение за две сим карти и затова остава на 4.4.2. до новия 5.1 евентуално .

LG G3 --- HONOR 10---Xiaomi Redmi Note 11 Pro+ 5G
Цитирай
#14

(2015-03-10, 15:15:44)tanercho написа:  Отивам на актуализация на софтуер, и ми казва че използвам наи-новата версия на софтуеара, а аз използвам 4.4.2 ?
Инсталирай си програма LG Mobile Support Tool и чрез нея обнови телефона.За твоя телефон скоро излезе Лолипоп 5.0.1.Възможно е обаче за твоя регион, за който е предназначен телефона ти да няма излязъл ъпдейт до 5.0.1.

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#15

Здравейте. И аз съм се ориентирал към този телефон с две сим карти, но имам известни притеснения колко държи батерията. Някой може ли да сподели впечатления, моля. Благодаря предварително!
Цитирай
#16

Здравейте! tanercho вече пет месеца имаш LG G3. Кажи как се държи телефона и доволен ли си.

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#17

Аз от четири дни съм горд собственик на LG 3 d858HK досега това е най-добрия телефон който съм имал с 2 сим карти , че и въобще много съм доволен и се радвам че го купих и то от тук в България на доста прилична цена и с 2г. гаранция.
Цитирай
#18
Photo 

Вече от месец съм с LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2 и наистина телефона е много добър.Единственото което ме дразни е че малко загрява но като искаш мощен телефон така ще е поне докато не измислят някой друг процесор който да загрява по малко.Важното е че всичко си върви без проблеми,лагове и забивки!!! Сравнявах LG G3 с LG G4 и не виждам кой знае каква голяма разлика която да си струва покупката му.Ако пуснат и новата версия на Android 6 за нашият модел скоро няма да го сменям.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Motorola Moto G 2014 - KitKat 4.4.4
LG G3 Dual sim 3 GB RAM 32 GB ROM KitKat 4.4.2
LG G4 3 GB RAM 32 GB ROM Android Marshmallow 6.0.1
Samsung Galaxy S7 edge 4 GB RAM 32 GB ROM Android 7.0
Цитирай
#19

@donadonykr, първо за G4 ще пуснат и след това леко ще се забавят(нарочно, трик на всяка компания), и ще ви го пуснат.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#20

Здравейте.
За тези,които са с 2 симовата версия имам питане.Би ли споделил някой г3ката с 2 ТА сима как работят ?Едната карта или 2те едновременно понеже продадох г2ката си точно заради телефон с 2 сим карти,но ми казаха че г4 е с един радио модул и когато говорил по едната карта другата е извън обхват.Какво се случва с г3?същото ли е и при G3 и ако да явно съм направил грешка да си продам G2

G2->G4
Цитирай
#21

Същата работа, когато говориш по едната другата е извън обхват. Stanby работят и двете и можеш да приемаш повиквания. Всъщност повечето телефони с две карти работят по този начин.

★ ММ  &  iOS ★
Цитирай
#22

(2015-10-22, 19:17:00)bonetty написа:  Здравейте.
За тези,които са с 2 симовата версия имам питане.Би ли споделил някой г3ката с 2 ТА сима как работят ?Едната карта или 2те едновременно понеже продадох г2ката си точно заради телефон с 2 сим карти,но ми казаха че г4 е с един радио модул и когато говорил по едната карта другата е извън обхват.Какво се случва с г3?същото ли е и при G3 и ако да явно съм направил грешка да си продам G2
Повечето dual sim телефони са само с един радиомодул. Преди време един потребител беше направил много добра тема за апарати с две едновременно активни сим карти >> https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=70756 .
Г3 със сигурност не е в това число.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#23

Здравейте, ползвам темата за двусимовия вариянт, как се први хард ресет? Пробвах като на D855, но не ми се получи или аз бъркам нещо? Аз съм с D858HK.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#24

@dragodraganov, как се опита да направиш hard reset? За D858 - Vol. Down + Power бутона и след това предполагам знаеш. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#25

Така направих, но се саморестартира и пак пробвам и пак така. По принцип съм с този тел. от пет дни. Обясни точно какво и кога се натиска. Благодаря предварително.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)