Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM]+[Ръководство] CyanogenMOD 7(Android 2.3.5) инсталация и пр.

Как да направя видео разговор? 3g ми е пуснато но нямам опция за видео?

LG Optimus 2x1000mhz / Andoid 2.3.7  Cyanogenmod
LG Optimus 3d / Andoid AcuraRom v7 / v21a+b
Цитирай
Аксесоари

Здравейте колеги, изчетох цялата тема и никъде не видях зачекната тема за HDMI..явно доста хора не я употребяват тази функция но на мен ми е една основните заради която си взех този телефон. Та идеята ми е този CM7 става ли за гледане на филми..има ли хардуерно ускорение за HD клипове..като цяло как се справя с видеото?

LG P-990 Optimus 2X Stock 2.3.4 v20s /R.I.P/ -> SGS Custom GamerzROM v4.0 4.2.2 Jelly
Цитирай

Няма проблем с HDMI Wink

Motorola Milestone -> HTC Desire -> Desire HD -> LG Optimus 2X -> Galaxy Nexus -> Galaxy Note -> HTC One M7 -> Galaxy Note 3 -> iPhone 6 -> Galaxy S6 -> iPhone 6s -> Galaxy S9+
Цитирай

Колеги с Cyanogen camera правя видео само в 3gp формат и определено качеството не ме устроива как да го прехвърля на mp4 ако изобщо има такъв начин ?
Цитирай

Dimitrov_88 написа:Колеги с Cyanogen camera правя видео само в 3gp формат и определено качеството не ме устроива как да го прехвърля на mp4 ако изобщо има такъв начин ?
Пробай тази камера: http://forum.xda-developers.com/showthre...ght=camera

LG Optimus 2X CyanogenMod 10.1-20130722-p990 1,3Ghz & ZTE Z3 CM-KANG 2.3.7 710MHz
Цитирай

Jorro13 10x за одговора но си реших проблема като флашнах този ром http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1464986
ако кача пак циганчето ще пробвам мода обезателно Smile
Цитирай

Забелязах и един друг странен проблем докато бях с cyanogen 7 флаш плеяра мн често ми бъгваше и картината се размазваше само звук се чува (само при ромове базирани на cyanogen a съм го омал този проблем) ...Има ли някъв мод за този бъг или какъвто и да е начин за отстраняването му (както сиг. се подразбира и в момента сам с подобен ром).Благодаря за вниманието Smile
Цитирай

По случайност и аз съм със същия ром от днес, Smile аз си качвам стар Адобе плеър 10.3.185.22 в руския 4PDA пише за него,че поддържа хардуерно ускорение. Разлика има, но HD клиповете от Vbox-a пак не са добре. =(

LG Optimus 2X CyanogenMod 10.1-20130722-p990 1,3Ghz & ZTE Z3 CM-KANG 2.3.7 710MHz
Цитирай

Ако може и линк да добавиш ще сам ти благодарен,че този който намерих в сайта им е умрел...
Цитирай

Жив е, жив е.... http://4pda.ru/forum/dl/post/1236389/Fla...ndroid.apk Big Grin

LG Optimus 2X CyanogenMod 10.1-20130722-p990 1,3Ghz & ZTE Z3 CM-KANG 2.3.7 710MHz
Цитирай

Мда точно този линк ми изписва че е стар и има вероятност да не съществува... писал съм ти моя скайп на лични ако искаш ми го прати фаила през него ...
Цитирай

Линкът си бачка, но може би трябва да имаш акаунт във форума
Пробвай това http://dox.bg/files/dw?a=e8bc1b4782

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай

Мда може и заради ацц то да е благодаря така стана Smile
Цитирай

Сложих 7.2 Stable, за сега всичко е окей, но нещо изтрих вградения плеър за музика, има ли начин да си инсталирам такъв, но да е като стоковия?
Един път след като го заредих телефона блокира и трябваше да вадя батерията, дано не се повтаря..

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

Препоръчвам ви да пробвате версията на някакъв пич от Сингапур, ползвам я от една седмица и не съм срещал по-плавна и безпроблемна работа. Официалното 7.2 също е готино, но този ROM е с дори още повече възможности за настройка. А и ядрото му може да клокне процесора, което аз исках да направя.

ВРЪЗКА

White Samsung Galaxy I9300 | Rooted | Clockworkmod recovery image | ROM Temasek 4.2.2 based on CM10.1 unofficial
Цитирай

Със 7.2 Stable съм и сега искам да си върна стоковия, но при опит за връщане от бекъпа само се рестартира. Бекъпа е правен с CWM 6.0.1.5. Прочетох във важната тема че става с NvFlash но за v10b и след това може да се ъпдеитне през LG update до актуалната, но незнам дали фаиловата система ми е ext3 или ext4, и ако е как и дали трябва да я обърна? За SmartFlash гледам че няма такова изискване но пък при него не мога да сваля оригиналния ром, така че ако някой има възможност може ли да качи го качи някъде,че от freakshare след не знам вече колко опита все ми дава "No Downloadserver. Please try again later! ". С връщането на CyanogenMod от бекъп няма проблеми, но както вече казах искам да си върна стоковия.
Цитирай

за nvflash няма значение също - той ти прави партишъните от 0

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай

iliadimovo написа:Със 7.2 Stable съм и сега искам да си върна стоковия, но при опит за връщане от бекъпа само се рестартира. Бекъпа е правен с CWM 6.0.1.5. Прочетох във важната тема че става с NvFlash но за v10b и след това може да се ъпдеитне през LG update до актуалната, но незнам дали фаиловата система ми е ext3 или ext4, и ако е как и дали трябва да я обърна? За SmartFlash гледам че няма такова изискване но пък при него не мога да сваля оригиналния ром, така че ако някой има възможност може ли да качи го качи някъде,че от freakshare след не знам вече колко опита все ми дава "No Downloadserver. Please try again later! ". С връщането на CyanogenMod от бекъп няма проблеми, но както вече казах искам да си върна стоковия.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1021549

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

BuRn написа:
iliadimovo написа:Със 7.2 Stable съм и сега искам да си върна стоковия, но при опит за връщане от бекъпа само се рестартира. Бекъпа е правен с CWM 6.0.1.5. Прочетох във важната тема че става с NvFlash но за v10b и след това може да се ъпдеитне през LG update до актуалната, но незнам дали фаиловата система ми е ext3 или ext4, и ако е как и дали трябва да я обърна? За SmartFlash гледам че няма такова изискване но пък при него не мога да сваля оригиналния ром, така че ако някой има възможност може ли да качи го качи някъде,че от freakshare след не знам вече колко опита все ми дава "No Downloadserver. Please try again later! ". С връщането на CyanogenMod от бекъп няма проблеми, но както вече казах искам да си върна стоковия.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1021549
Извинявам се но съм зле с англииския , ако флашна това ще мога да си върна бекъпа на стоковия ли?
Цитирай

iliadimovo написа:
BuRn написа:http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1021549
Извинявам се но съм зле с англииския , ако флашна това ще мога да си върна бекъпа на стоковия ли?

ако си флашнеш това ще те върне на ехт3 ако си бил на ехт4 би трябвало да стане ама не давам 100% гаранция

най-сигурно инсталваш 10б с nvflash рутваш слагаш CWM и тогава си ресторваш бекъпа

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай

iliadimovo написа:
BuRn написа:
iliadimovo написа:Със 7.2 Stable съм и сега искам да си върна стоковия, но при опит за връщане от бекъпа само се рестартира. Бекъпа е правен с CWM 6.0.1.5. Прочетох във важната тема че става с NvFlash но за v10b и след това може да се ъпдеитне през LG update до актуалната, но незнам дали фаиловата система ми е ext3 или ext4, и ако е как и дали трябва да я обърна? За SmartFlash гледам че няма такова изискване но пък при него не мога да сваля оригиналния ром, така че ако някой има възможност може ли да качи го качи някъде,че от freakshare след не знам вече колко опита все ми дава "No Downloadserver. Please try again later! ". С връщането на CyanogenMod от бекъп няма проблеми, но както вече казах искам да си върна стоковия.
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1021549
Извинявам се но съм зле с англииския , ако флашна това ще мога да си върна бекъпа на стоковия ли?
Да, флашваш това и си ресторваш стоковия.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай

:coffee: Здравейте на всички!!!

не съм много наясно и затова питам. Има ли 4-ка за нашия модел / LG Optimus 2X / или не? Гледам в www.gsmarena.com пише, че има надграждане до 4-ка а когато се мине през софтуера на LG дава ъпдейт до 2.3. Помня и една статия в Мобайл Българиа, че бяха обещали официален ъпдейт на този модел до 4-ка.
Аз ли бъркам нещо или ... ?

Благодаря предварително за Вашите мнения.
Цитирай

С това стана , но не точно - не можах да си върна бекъпа, но преди това бях свалил с ром менажера някаква версия на стоковия -20е , та тя се инсталира но не знам каква е. Та ако може да ми кажете какво е 20е, и дали ще ми прави някакви проблеми. Между др. ми се появи lg app advisor а преди ми беше изчезнал. А и LG update го разпознава като 20S а не като 20e , но не показва че е Р990, а доколкото си спoмням предишната ми версия беше 20 q.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)