Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[ROM]+[Ръководство] CyanogenMOD 7(Android 2.3.5) инсталация и пр.
#51

Radiation_Joe написа:
petyo.tsanov написа:http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1086307
http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1161557

Ако не си на ясно какво ще правиш по добре ходи и си купи една карта за 20лв.

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1161557

Update

това изглежда много интересно / направо се чудя кога ще си го сложа/

Благодаря много сега се оправи след инсталирането на тоя update...
Цитирай
Аксесоари
#52

cm_p990_full-115.zip

cm_p990_full-115.zip (2011-08-21 09:15:00)

Application: Allow user to choose internal storage (android_packages_apps_CMParts)
p990: Allow storage expansions to be switched (android_device_lge_p990)
vold: Allow pre-configured device pairs to switch mountpoints (android_system_vold)

Change log

P990 download directory

СМ7-115 Понеделник/22.08.2011/ 07.05 откачане от зарядно, към 11 падна на 99% след около 5-10 мин разговор( с включен sync на e-mail ) от 12 до 13 мобилен нет през обедната почивка, в 17.00 след края на работния ден и общо 24мин разговор 80% батерия

СМ7 :bow: :bow: :bow:
днес/23.08.2011/ тест на сиджик - разтояние 6 км/A-GPS/ (50% по него 50% по мен) просто перфектен преизчислява нов маршрут за по малко от секунда, за завоите можеби раминаване от около 5-10 метра.Navtec в едната посока и Teleatlas в другата. (Скоро ще се активира ново андроид устройство- Бащата каза "да ми купиш и на мен едно такова" )

Като гледам от 115 нататъка/116-122/ има някъв бъг с батерията / показва 0.03mV винаги/ иначе работи зарежда се нормален живот /дори малко по-дълго изкарва/ ама нещо му нямам вяра /иначе пробва wipe bat stat и какво ли още не ама не се оправя/ дано в 123 да го оправят

Оправи се с 123. Явно е било от кернела/n123 - 2.6.32.45/. В 116-122 е някакъв човъркан (явно леко осран)
123- много бърз Boot.
Много бърз по-принцип не само в Boot-a, USB Storage вече работи, MKV още е ВГЗ, като цяло стабиляга и скорост

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#53

Сложих rom-a доволен съм има ли вариянт програмите да ми се показват по страници а не да ги скрол-вам надолу.Четох, че заради новия Kernel батерията падала доста бързо дано не е така.Има ли вариант как да докарам launcher-a да е максимално като stock-овия на lg за 2.2.2.
Цитирай
#54

AsmodeuS написа:Сложих rom-a доволен съм има ли вариянт програмите да ми се показват по страници а не да ги скрол-вам надолу.Четох, че заради новия Kernel батерията падала доста бързо дано не е така.Има ли вариант как да докарам launcher-a да е максимално като stock-овия на lg за 2.2.2.

не е така /за батерията де - нормално е потреблението на ток / еми има ланчери бол намери си този които ти харесва / на мен стоковия не ми харесваше и съм доволен от този

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#55

СМ върви с ADWLauncher. Menu -> Settings -> ADWLanucher - > Drawer Settings -> App Drawer style -> Horizontal paginated и вече си с хоризонтално плъзгане на приложенията...

Xiaomi Note 3, SGS7
Цитирай
#56

При мен много често ми казват, че докато говоря по телефона има страничен шум ? Това става само като съм на CM7 ... някой забелязвал ли е такова нещо ?

Samsung Note II
Цитирай
#57

Gastly написа:При мен много често ми казват, че докато говоря по телефона има страничен шум ? Това става само като съм на CM7 ... някой забелязвал ли е такова нещо ?

не ми се е случвало на мен а съм с СМ от началото на август

С кой бейсбанд си?

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#58

Последния 0725 и RIL-a е същата версия.

Samsung Note II
Цитирай
#59

Gastly написа:Последния 0725 и RIL-a е същата версия.
и аз съм с тях и нямам проблеми

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#60

От толкова дни чакам новата версия на CM заради преминаването на EXT4, но не се пуска такава ? Някой знае ли защо от седмица няма нови версии ?

Samsung Note II
Цитирай
#61

Gastly написа:От толкова дни чакам новата версия на CM заради преминаването на EXT4, но не се пуска такава ? Някой знае ли защо от седмица няма нови версии ?

малко ваканция /предполагам/

то не може само ромове да правиш

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#62

Gastly написа:От толкова дни чакам новата версия на CM заради преминаването на EXT4, но не се пуска такава ? Някой знае ли защо от седмица няма нови версии ?

https://plus.google.com/115049428938715274412/posts

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#63

в новвите версии на СМ има много як уиджет

3D Digital Weather Clock

много прилича на стоковия на 2х, 3D и Black

а който не е с СМ може да си го свали от линка по горе

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#64

Имам специфична молба, ако някой пази зип със някои от първите билдове на цианоген мода, да ми го качи в сайта. Пробвах да го намеря в сайта им, но явно практиката им е да оставят само последните 10-15 билда активни, а останалите се трият.
Цитирай
#65

Има ли някой с последните ъпдейти да каже дали вървят видео разговорите по скайп?

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай
#66

И двете камери работят. Само предната за да предава правилно, трябва да е обърнат телефона надясно.

Samsung Note II
Цитирай
#67

едно въпросче към ползвателите на СМ :

Проблема е следния - почти всеки ден ъпдейтвам (когато има ъпдейт) и забелязвам, че батерията започва да пада по бързо да кажем еднакво потебление разлика във времето една седмица разлика в батерията около 4-5% / да кажем след 8 часа 72%-67,68% - двадесетина минути говорене + 30 мин WiFi и пусната синхронизация на гугъл и две пощи с пуш на 30мин./

не мисля, че стареене на батерията е намесена / утре ще направя full wipe и ще тествам пак/ но наистина ми е странно

Някой друг да е забелязал подобни проблеми

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#68

С последните версии забелязвам по-бързо падане на батерията със СМ. Преди като чели не беше така ...

Samsung Note II
Цитирай
#69

именно това имам впредвид и аз

явно си от СМ-то

трябва да тествам UV настройки с някой къстъм кернел, да си запазя файла с волтажа и да си го сипя в СМ-то да харчи по-малко.

лошото е, че за всеки телефон е различно Crazy Crazy Crazy

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#70

Gastly написа:С последните версии забелязвам по-бързо падане на батерията със СМ. Преди като чели не беше така ...


явно е от "омазване" - вчера направих пълен бекъп с титаниума след това full wipe инстал на Nightly 165 и рестор за 12 часа 3% батерия с пуснат WiFi и синхронизазия на акаунта и push mail за 2 пощи през 30 мин

явно е от многото ъпдейти аз съм с СМ от nightly 95 насам като съм пропуснал около 5-6 найтлита. от време на време явно трябва да "започваме на чисто"

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#71

Е за какво омазване говориш ? Аз винаги правя data и cache wipe, то друг такъв има ли ?

Между другото е излезнала финална версия на 7.1.0. Но предполагам, че с почти нищо не се различава от nightly-тата

Samsung Note II
Цитирай
#72

Хайде!!! Вече излезна Stable Release на CyanogenMod за Optimus 2x Smile

Xiaomi Note 3, SGS7
Цитирай
#73

Gastly написа:Е за какво омазване говориш ? Аз винаги правя data и cache wipe, то друг такъв има ли ?

Между другото е излезнала финална версия на 7.1.0. Но предполагам, че с почти нищо не се различава от nightly-тата


еми аз от 99 не съм правил wipe на нищо

сега wipe-нах кеша, датата и далвик-а

баси тоя файнъл са го качили в 2 през ноща Tongue

Mi Mix 2/Mi Pad
Цитирай
#74

Понеже съм новобранец с тези неща може ли да сложиш лин от къде да се изтегли тази версия и малко обяснения в какъв ред и как да бъдат инсталирани нещата и може ли после ако искам да върна стоковия ром благодаря предварително

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#75

kali_74 написа:Понеже съм новобранец с тези неща може ли да сложиш лин от къде да се изтегли тази версия и малко обяснения в какъв ред и как да бъдат инсталирани нещата и може ли после ако искам да върна стоковия ром благодаря предварително

Не можеш ли да прочетеш първия пост? После като почнете да се оплаквате кой как надмено се държал и унижавал :facepalm: . Единственото което трябва да направиш е да прочетеш 2-та първи поста в 2-те важни теми.

Motorola MILESTONE > Samsung Galaxy S > LG Optimus 2X > Samsung Galaxy Nexus...
http://www.sofiawars.com/register/110475/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)