Анкета: Имате ли устройството - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да
35.59%
21
35.59%
Не, но мисля да го взема
13.56%
8
13.56%
Не, просто искам да видя анкетата
50.85%
30
50.85%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Клуб Nexus 6
#26

Да се запиша и аз. Омръзна ми да чакам Самсунг да си оправят софтуера и пак съм с Нексус Big Grin.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
Аксесоари
#27

Браво,мина от към правилния отбор Big Grin .Честито!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#28

Аз отдавна съм в Nexus отбора Big Grin. Още от Galaxy Nexus.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#29

За добро или лошо, няма голяма активност тук...

Nexus 6
Цитирай
#30

Защо ли..?Да бяха почнали да го продават по операторите,нямаше да е никак зле!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#31

Абе не знам защо няма активността. Аз го имам от година и половина и още не мога да му се нарадвам.
Цитирай
#32

Доста е голям и дето спомена колегата, не се предлага оъ нашите оператори и големи вериги магазини. Надявам се скоро Гугъл да пуснат магазина си и в БГ.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#33

Аз моя го издирвах под дърво и камък... Накрая се появи в плесио и беше инкасиран.

Nexus 6
Цитирай
#34

Още един глас и от мен с един брой 32г, син.
За момента мога да кажа, че телефона работи прекрасно и много, много бързо Smile
Цитирай
#35

Айде и аз да се запиша, Нексуса на @e34v8 е при мен.След 5 години HTC, най-после смених маркатаBig Grin.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#36

Честито. Сега ще се радваш на предимството на големият екран. Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#37

(2016-08-06, 08:05:26)vlaf написа:  Айде и аз да се запиша, Нексуса на @e34v8 е при мен.След 5 години HTC, най-после смених маркатаBig Grin.

Честито! Искрено се надявам да ти е харесал и да ти служи без абсолютно никакви проблеми!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#38

Бройте и мен бяла 32 гибайтова бройка.

Xiaomi Mi10t pro, Honor View 20 ,Iphone 7 Nexus 6 ;LG G2  ;HTC Desire X ;HTC Desire;
;Nokia 6130 ;Motorola E1000;
Цитирай
#39

Точех му се макар и доста след датата на пускане,но ето вече съм с него.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)