Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Аз по други причини се притеснявам да обновявам приложения Big Grin Иначе си прав Smile

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Допълнителните 10гб се активират автоматично при регистрацията на нов номер или ръчно си ги активираш от приложението.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-07-03, 18:29:44)ostava123 написа:  Допълнителните 10гб  се активират автоматично при регистрацията на нов номер или ръчно си ги активираш от приложението.

След влизането в My Vivacom с нов номер, има един банер- 10 000 МБ. Натискаш го и готово! На телефоните Xiaomi може да се инсталира клонирано второ приложение My Vivacom и така да се получи бонуса на предплатена карта, ако вече си абонат и си изразходил МБ на основният си номер. На други телефони влизаш в приложението с новият номер и взимаш бонуса.

Днес направих тест=> изразходих 500 МБ с гледане на телевизия през TV GO. Мегабайтите не се отчетоха никъде, нито през data.vivacom.bg, нито през приложението. Така че промоцията работи и можете свободно да гледате телевизия през целият месец юли! Линк към приложението: https://play.google.com/store/apps/detai...aria&hl=bg


Цитирай

Това и ако вземеш предплатена карта ли?

Изпратено от моят Mi MIX 2 с помощта на Tapatalk

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

Да, 10 000 МБ подарък се получават и на предплатена карта


Цитирай

Миналата седмица преподписвах с оранжевите. Имах две основни искания - поне 8" таблет с вноска около 20лв/месец за майка ми и повече нет, но за същите пари (досега бях с 12 GB за 29.99лв). Опитаха се да ми набутат таблет Huawei M5 lite с карта за мобилен интернет за 29.99/месец и да ми добавят 3GB нет към основната карта. Обаче мен тези условия не ме устройваха, казах им го в прав текст и бях тръгнал да търся това, за което бях отишъл другаде. В този момент се оказа, че могат да ми дадат още 10GB нет т.е общо 25, а таблета да бъде даден към същата карта за 16.99лв/месец. Разбирам ги хората, че гонят таргети, но когато знаете какво искате и могат да го предоставят, предпочитат да вземат по-малък бонус отколкото никакъв

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Нооо има един тънък момент с нещото наречено система. Там ако не може да се случи нещо с твоя "профил", няма да се случи. Но има още един тънък момент- може служителя в особен,краен, специален случай да даде някаква супер оферта, като използва слабости в системата. Но браво, че ви се е получило.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Здравейте ,активирах два месеца безплатно ползване на трафик към две телевизии, но не успявам да ги подкарам.Свалих приложенията от маркета но са заключени, иска код прилагам снимка.

Изпратено от моят Redmi Note 6 Pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: f9a6b5f34f188c50d1958d22e159b541.jpg][Изображение: 35b24d4684d246be0cd815bf5faa0eb1.jpg]
Цитирай

Ами ти си купуваш МБ-ти, но не и програмите Smile
Цитирай

Точно за това объркване говорих при старта на тия добавени пакети - не става ясно кога си купуваш абонамент за тези услуги, и кога трафик към тях.
Цитирай

(2019-07-06, 17:10:09)simeonivanov22 написа:  Ами ти си купуваш МБ-ти, но не и програмите Smile

(2019-07-06, 17:42:38)alisali1234 написа:  Точно за това объркване говорих при старта на тия добавени пакети - не става ясно кога си купуваш абонамент за тези услуги, и кога трафик към тях.

Ей сега, си активирах безплатен месец за Diema Xtra. Всичко отне точно 3мин...
Пакетите за трафик и "Безплатните активации за един месец" са на две отделни менюта в приложението.
Как така ще се объркаш?!

Активираш си безплатния месец от My Telenor, получаваш sms с код за достъп. Сваляш си приложението от Маркета (или влизаш в сайта им). Регистрираш се. Потвърждаваш регистрацията, след което от потребителския панел в приложението отиваш на "Абонамент" и там избираш опцията "Абонамент чрез оператор", поставяш кода от sms-a и всичко е точно!
Може да се гледа и през WiFi (опцията за гледане само през WiFi е пусната по подразбиране).


Цитирай

(2019-07-03, 18:52:05)milenvn написа:  След влизането в My Vivacom с нов номер, има един банер- 10 000 МБ. Натискаш го и готово! 
Потвърждавам че става на предплатена карта!
Интересно - след като банера с 10 ГБ изчезна,, на негово място се появи друг банер - 2000 МВ Дата Уикенд на макс!
Дали това е фри или след изтичане на промото ще останем абонирани и започнат да чарджат??!

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай

(2019-07-12, 14:07:30)doxr написа:  Дали това е фри или след изтичане на промото ще останем абонирани и започнат да чарджат??!

По случай 10 годишната Vivacom ще раздават всяка седмица до края на лятото по 2000 MB уикенд пакети напълно безплатно (можеш още от петък да ги заявиш), който иска да си ги активира от приложението My Vivacom.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

По случай 10 годишнината им Виваком са се пуснали за продажба :-)
Сумата щяла да бъде до 1,2 млрд евро... Та дано да не е фиктивна препродажба
и да има раздвижване на пазара, че сега с тоя картел...
Цитирай

Раздвижване няма да има, а картела няма да спре. Стига с тия празни надежди. Това е бизнес, ако няма картел трябва конкуренция, което означава ниски цени. Нещо, което не им харесва. А и покрай 5G им трябва и финанс.

Пак ще се бият кой първи ще го пусне, а качеството кой ти гледа...като на А1, дето още нямат приоритет на LTE и voLTE, но го обявиха още през 2017 г. Смешници.
Цитирай

Ако дойде достоен играч ще развали картела, затова написах ако не е фиктивна продажба.
Чрез продажбата на Теленор вкара и тях на седянката, говореше се нещо за чешкият Делян Пеевски
А Виваком и А1 според мен на топ мениджърско ниво си говорят и си личи по ценовата им политика
Създават впечатление, че са една и съща компания
Цитирай

В България и европейците се научиха да перат пари. Дали това не е поредния случай? Кой продава нещо, от което се печели много?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Дружеството е обявено за продажба от години, но едва сега се намери кандидат купувач. А освен това собствеността му е толкова заплетена, че от сега е ясно кой би могъл да го купи...

Изпратено от моят POCOPHONE F1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Вчера влязох в офис на Виваком, в който не бях влизал до момента. Тия още малко пистолет ще ти приковат на челото да подпишеш нова карта. Такова нахалстване, ходене след тебе, дърдорене, ти какво ги питаш, те какво ти отговарят...като някакви роботи са, ама наистина нахални...ти им казваш план до 20 лв. за възрастен човек, тя ти вади план за 34,90 лв....страшни са...
Цитирай

Явно са я окършили с таргетите.
Ама то с тия условия е нормално да не вървят добре :-)
Цитирай

Рядко са чак толкова напористи и нахални, направо ходи подир тебе и не млъква, вади кутии с телефони, карти, направо маркирва картата, подготвя договор...чакай бе, говорим си само, нека преценя...ма сега, ма веднага... чудо...
Цитирай

Здравейте,може ли актуални  евтини скрити планове на А1.Имаме 2карти,ще се взема трета на същото име за детето,защото на прима свършват бързо минутите.До 15 лв,но ме интересуват и по-евтините.Благодаря предварително
Цитирай

Не дават скрити планове за нова карта, независимо, че имаш други карти и си лоялен клиент.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Ок,ако наистина е така не ме устройва,мерси
Цитирай

Затегнали са коланите и не пускат ей така персонални оферти, раздухаха се много по форумите и всеки отиваше да пита вече прочетена от някъде оферта и много ясно няма да са навити.

Аз успях вчера да си взема P20 Lite. Мислих си между няколко апарата от Vivacom, но се спрях на този. P30 Lite хем ми идва скъп, хем чак такъв power user не съм, по-скоро си мислих между Honor Play, P20 Lite и 8X. Само, че след като си поиграх с 8X реших, че е прекалено голям за мен - прекрасен телефон, ама ми идва като малък таблет. Honor Play нещо не ме грабна...не знам защо, не ми допадна. В момента, в който хванах P20 Lite в ръцете почувствах това, което и преди 2 години като вземах 10 Lite - това е телефона за мен. 5.8" екран, красив и пъргав телефон, обнови се до последния 9.1 , всичко работи перфектно. Много добри впечатления. Депозита беше големичък, но ще ми се върне на втората фактура след покупката, т.е. октомври за септември, така, че всичко е точно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 12 гост(и)