Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

00447786205094
00447537410237
00447537410267

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари

00447786205094

00447537410237

00447537410267

Има ли вероятност да си вдигнал на повикване от тези номера?
Цитирай

Тази карта била ли е на iPhone?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Тези номера са маркирани като спам в Truecaller
Цитирай

@solo5 не, @i.stojanov да за кратко/7-8 дни/, @dankk зная защото ги проверих, това е една от причините ми за “протеста”

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Влез и си спри iMessage през icloud. Според мен това е проблема. По-скоро бъг. Честно казано не мисля, че оператор е виновен. Дни си решиш проблема

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Айфона на който беше картата за кратко нямаше настройка за аймесидж през айклоуд. Беше 10 годишен 3гс. Сега след като картата вече не е там, пак има нещо, но ще видя фактурата другия месец. 100% съм сигурен, че е пак такъв смс.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Това, че е бил 10 годишен 3GS няма значение. Пак си е айфон и пак поддържа iMessage. Аз ползвах един айфон като личен за около седмица и си спомням, че и мен ме бяха таксували за някакви смс-и тогава. Също си спомням, че в момента в който си сложих картата в айфона ми излезе едно съобщение на което аз натиснах ОК (прикачих снимка на съобщението).

Бях чел, че за активация на iMessage при несертифициран от Apple оператор (какъвто е виваком), смс-ът се таксува.
Според мен са точно от там тези смс-и. Може би е и някакъв бъг, че те е таксувало няколко пъти. Но ако се разровиш малко в нета, ще видиш че дори и в чуждестранни форуми има хора които се оплакват от същия проблем.


Прикачени файлове
.jpg your-carrier-charge-imessage.jpg Размер: 60.15 KB  Сваляния: 344

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Да речем, че е така. Какво значи несертифициран? Щом апарата е отключен за карта на виваком, би трябвало да няма проблем. Апарата е фабрично отключен, няма никаква друга софтуерна намеса, това е 100% сигурно, защото е купуван от сестра ми навремето. Другия въпрос е, защо точно британски номера, а не щатски, немски, френски и др. европейски, а защо не и руски? Странно нали? Опитвам се да разсъждавам логично и да се предпазя от повторни смс-и, или някой друг като мен, когато смени апарата за седмица.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Ето и още информация - https://support.myrepublic.com.sg/hc/en-...is-that-so-

Има си инфо в интернет. Не е като да няма.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

(2019-09-14, 07:42:51)pepy1 написа:  Да речем, че е така. Какво значи несертифициран? Щом апарата е отключен за карта на виваком, би трябвало да няма проблем. Апарата е фабрично отключен, няма никаква друга софтуерна намеса, това е 100% сигурно, защото е купуван от сестра ми навремето. Другия въпрос е, защо точно британски номера, а не щатски, немски, френски и др. европейски, а защо не и руски? Странно нали? Опитвам се да разсъждавам логично и да се предпазя от повторни смс-и, или някой друг като мен, когато смени апарата за седмица.
За активация си иска смс за да потвърди номера на сим картата, че си ти. И при Xiaomi e така и пак е английски номер и на алиекспрес плащам на Алиекспрес Лондон, защо Лондон защо, точно Англия, защо, защо ... не виждам смисъл да се главоблъскам.
Цитирай

Така де е, но 1 смс за активация стига - нали? Колко пъти активации? А различните номера, защо не към 1 номер? Има нещо дето не е точно така! Пак добре, че получих доста инфо от тук, което не бях намерил сам. Благодаря все пак. Ако има финикийци, може да видя от близо пиксел 4. Smile

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

И Viber използват UK номер. Веднъж като си смених телефона, за да получа кода за активация без да искам натиснах да е с обаждане и то беше от номер +44.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

Явно ползват услугата на една и съща фирма
Цитирай

Здравейте! Предстои ми преподписване на договор към Теленор. Някой скоро преподписвал ли е и може ли да сподели плановете за лоялни клиенти? Разбрах за оферта на стойност 21лв.- 8гб и неограничени минути. Дали я има още в момента или?
Цитирай

Ако имаш профил в My Telenor в приложенито трябва да ти излезнат оферти за преподписване.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Когато преподписвам и взимам апарат, а СИМ картата трябва да бъде отрязана, за да може да се ползва на новия, заплаща ли се при Теленор ? Според мен не би трябвало, но знам ли ...
Някой ако е наясно ще се радвам да сподели.


Цитирай

Тя не се реже, сменяват я с нова и трябва да е безплатно, когато си взимаш телефон с преподписването.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Достигнах нов абсолютен рекорд за скорост в мрежата на Виваком и с телефон Xiaomi MI 9T- внушителните 424 mpbs!!! Ще се окаже, че телефона най-вероятно поддържа технологията  4x4 MIMO, а Виваком е първият оператор, който започва въвеждането и във България. Теста е извършен в 20.00 часа, когато мобилните мрежи са доста натоварени в София:


[Изображение: 28013438.png]


Цитирай

Преподписани вчера два номера към Виваком: 14,99лв. 2000мин. към всички оператори+2000мб и 19,99лв. неограничени разговори+100мин.към ЕС+7000мб.
Цитирай

Преподписани на същите условия ли или от по-нисък към по-висок ценови план?
Цитирай

Запазват се цените от предишните планове.При по-евтиния преди беше 700мин/700мб,към другия новото са 100-те мин към ЕС.Водят ги М и М+.
Цитирай

Аз съм с М+ от 2 години, и сега ги има тези100 мин. към ЕС

Изпратено от моят Mi MIX 2s

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай

Сега забелязах, че и оранжевите са пуснали през сайта им "персонални" оферти за преподписване.
При мен илизат два варианта за план без апарат:
1. 28.99 - Smart L+ - Неограничени Национални / 200 в EU / 16000 MB / TV GO Start
2. 26.99 - Smart L - Неограничени Национални / 14000 MB

В момента съм на Smart L+ от преди 2 години - 23.66 - Неограничени Национални / 100 в EU / 12000 MB / TV GO Start.
По интересното, е че договора ми изтича на 31.1.2020, което според мен ще вляза в трите месеца на 31.10.2019, но може би системата им гледа само месеца, а не деня и за това вече ми позволява да преподпиша.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Аз съм на Smart XL промо 2017 за 26,49лв
специално за мен уж ми го предлагат за 30,99лв
като вместо 16GB ми предлагат 18GB

Предлагат ми и Smart L за 26,99лв с 14GB нет,
но пък облака ще ми е 15GB вместо 128GB, което е неприемливо
и нямам да международни към ЕС, а сега съм с 300
Поне 100 ще ми трябват

Друг минус е, че съм на тройна услуга, а вече нямат
С нея Нета ми е 9,99лв, а ТВ ми е към 12-13 лв

Договорът ми е от Коледа 2017 и явно вече съм в период за преподписване
Ако не получа обаче сходна или по-добра оферта ще затворя нета и ТВ при оранжевите
и ще им търся алтернатива при регионалните доставчици, а за план най-много клоня към smart L+
но на по-добри условия от обявените им в сайта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)