Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

При Теленор вече плановете за мобилен интернет имат друга структура.Примерно вземаш 50 гб интернет.Но тия 50 гб са разпределени по следния начин - 15 гб за ютуб или видео, 10 гб за музика (?!) , 10 гб за чат и 10 свободни.Те така....

Цитат:Никой не плюва по това, което има, докато не го смени...
 hazART
Цитирай
Аксесоари

И сложили ап, който е за Чат към Социалните мрежи. Аз се водя, че имам 42 гб за 30 лева, а реално използваемите са ми Основните+Соц. Мрежи = 22 гб.


Цитирай

(2019-12-20, 22:09:04)росен2 написа:  При Теленор вече плановете за мобилен интернет имат друга структура.Примерно вземаш 50 гб интернет.Но тия 50 гб са разпределени по следния начин - 15 гб за ютуб или видео, 10 гб за музика (?!) , 10 гб за чат и 10 свободни.Те така....
Това е голяма тъпотия, навремето вивата пробваха с дневен и нощен трафик, но не проработи. Това си е ограничение от всякъде!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Да не говорим че е и дискриминация спрямо създателите на съдържание.
Цитирай

(2019-12-20, 22:09:04)росен2 написа:  При Теленор вече плановете за мобилен интернет имат друга структура.Примерно вземаш 50 гб интернет.Но тия 50 гб са разпределени по следния начин - 15 гб за ютуб или видео, 10 гб за музика (?!) , 10 гб за чат и 10 свободни.Те така....
Поредната маниполация и измама , има значение само интернета към всички .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Скоро забелязах нещо подобно и при Виваком...едва ли ще останат по-назад. Както си гледам TVGO ми изписа нещо от рода "МБ за видео съдържание са изчерпани" на Sart L+ съм.
Цитирай

Аз в договора подобно нещо нямам, не че глегам нон стоп тв го, но имаше и такива моменти!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Здравейте, имам нужда от съвет за преподписване на договор на възрастен човек , който от много години (над 15) е клиент на Теленор и сега ще преподписва, за около между 20-25 лв кой план е най на оферта? И евентуално смартфон на изплащане с него? Благодаря предварително!
Цитирай

От днес разполагаме с повече МВ за роуминг в Европейския съюз: http://nixanbal.com/ot-dnes-razpolagame-...kiya-sayuz

 
Цитирай

20.99лв. 8+8гб за 12месеца и Meizu m6t по 3лв лизинг.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-01-01, 15:39:23)ostava123 написа:  20.99лв. 8+8гб за 12месеца и Meizu m6t по 3лв лизинг.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
И къде е това?

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

В момента само Теленор предлагат Meizu

Аз само не разбирам защо продават 2 пъти по-евтино m6t от m6
Но и двата са много бюджетни
Цитирай

(2019-12-01, 13:22:44)Константинов написа:  Беше споменато и на предната страница. Имам комбиниран договор към оранжевите за мобилен+нет+тв, някой дали е пробвал да поднови само мобилния през сайта и какви са последствията?
Вчера в разговор с оператор ми обясниха, че няма проблем да бъде подновен договора за мобилния през сайта, като той реално излиза от комбинацията, другите две услуги остават и запазват параметрите си. Всичко това с уговорката, че съм в послените три месеца от договора.
Тъй като съм свикнал всеки служител на тази компания да предоставя различна информация, в повечето случаи невярна, въпросът ми е дали някой го е правил, за да разберем на практика как седят нещата.

Практиката в тази ситуация подвърди теорията.
Преподписах през сайта само телефона. Днес излезе новата фактура. Цените на интернета и телевизията са запазени.
Единствената "неустойка" е "връщане" на отстъпката начислена за последния месец на мобилния, изчислена спрямо ползваните дни.
За да стане малко по-ясно - такста преди ми беше 24.99 без ДДС, като имах един път 5лв. (със ДДС) и един път 5% отспъпка или иначе казано 6.50 от тези 29.99.
Тъй като новия договор е влязал в сила от 7-ми, а падежа е 1-ви, са преизчислили тази отстъпка и с тази фактура трябва да им върна около 5.25.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Според мен, с преподписване на мобилният си вързал за още 2 години и останалите услуги от пакета
и ако не греша не можеш да ги закриеш или мигрираш към друг оператор следващите 2 години

Съветвам те да провериш по някакъв начин дали услугите са разкачени от тройният пакет
Цитирай

Нем, дугите две услуги си остават с краен срок 31.01.2020. Дори онзи ден бях в техен магазин (по друг въпрос) и ме предупредиха да ги преподпиша преди тази дата, защото таксата ще се вдигне значително. Това реално щях да го направя още след като преподписах телефона, но от любопитство изчаках до сега, за да видя какво ще стане с таксата.

iPhone 14 Pro
Цитирай

При добавяне на съществуваща услуга към оферта "Комбинирай и спести" първоначално сключеният договор за същата се прекратява и се сключва нов договор със срок от 12 или 24 месеца. Договорът за всяка от услугите в офертата "Комбинирай и спести" се продължава до изравняването му със срока на договора на добавената услуга. Крайният срок на новото споразумение не може да изтича на по-ранна дата от крайната дата на срока на съществуващите договори за услуги на офертата "Комбинирай и спести"

Поне това пише в моят договор
Цитирай

Така е, но аз не добавям, а вадя. Реално в момента мобилния няма нищо общо с другите две услуги, освен, че всички са на мое име и под един клиентски номер, но са независими.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Супер е това
Намерил си решение явно :-)
Аз искам да закрия нет и тв от тройна услуга и да мигрирам мобилен и влязох във филм
От 2ч мисля варианти и май намерих няколко, но трябва да обмисля кой ще е най-безболезнен за мен
Цитирай

Защо не заявиш преместване на номера два три дни преди крайната дата на договора и след като е факт пускаш предизвестие за спритане на другите две услуги. Ще трябва да платиш още един месец на редовни цени обаче, което може да не е приятно.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Да, това май е най-удачният вариант - след като изтече договора да мигрирам мобилния,
а нет+тв да им пусна 30 дни предизвестие, така ще платя около 20лв
отгоре до стандартни цени без отстъпки

Гледах договора и видях че може да ми търсят и част от сума даже и за закупено устройство
ако не го изпълня, което според тях е крайна дата. Телефонът го взех за 136лв, а са го калкулирали на базова цена около 950-1000лв, тъй че като нищо ще ми търсят 40-50лв само за него. Ще ги освободя от присъствието си скоро
Цитирай

Здравейте!

Необходимо ми е разяснение относно условията на предплатените карти на А1.

Така са обяснени, че съвсем се обърках какво и за колко предлагат.



Имат опция за пренос на номер към предплатена карта на А1.

Доколкото разбрах срещу 10лв първоначално получавам:

- 200 национални минути за 19 дни

- 4000 MB мобилен интернет за 14 дни



Някаква оферта А1

- При презареждане от 6 до 9 лв.

дават 100 нац. минути и 1000 MB, валидност 30 дни

- При презареждане 10 лв. или повече

дават 200 нац. минути и 2000 MB, валидност 30 дни



Въпросът ми е каква е тая оферта А1, защото не виждам някакви особени изисквания за нея

а в същото време имат и други пакети - С3, С5, С1, F1, С4 и т.н.

C4 също не е лоша:

- 150 национални минути 

- 300 минути към А1

- 3000 MB

- 30 дни валидност


но оферта А1 е по-добра за мен, дори да се наложи да я дублирам някой месец
Цитирай

35 гб трафик, тв добавки с 10гб отделно за тях и всичко за 20 лв на месец . Дори и с wi fi бисквитка. Мисля че не е лоша оферта.
[Изображение: qrEhKhP.jpg]

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

[Изображение: 1.png]
брой MB на максимална скорост в  VPN/APN какво ще рече това ?

Славия София 1913
Цитирай

Има ли изгоден план ТВ+Нет при А1 или това е което е на сайта? От разширен пакет се интересувам (без HBO и спортни).

За мобилен план - под 20лв с неограничени минути и поне 12ГБ?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Здравейте,някой знае ли актуални планове за таблет към А1.Досега е ползван някакъв между 10 и 11лева беше,8500 мб(намален с 50 процента).Поради смърт на абоната или трябва да преподпишем на същото ако предложат,или като нов абонат ако е по-изгодно на друго и в двата случая сме абонати на а1,но нямаме план за таблет досега.Не искам да качвам цената и да свалям мегабайтите.Благодаря предварително
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)