Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Офертите са добри, няма лошо. Имам познат служител в офис, но той може да ми предложи само офертата за 24 лв. Тази от 21 лв. със 15 GB нет, неограничени и 100 минути към ЕС е недостъпна за него. Или поне така казва... Предложи ми 10 000 МБ за 21 лв., което си е дърво.


Цитирай
Аксесоари

(2020-05-22, 19:16:39)eksoldier написа:  Аз съм забранил на нагли служители да ми звънят. Още преди 5 години някъде... Ако имаш познат в офис изобщо не ти трябват подобни разговори.
Как си им забранил? Формално или официално...

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Обадих им се и им казах да си запишат на моя акаунт да не звънят никога за въпроси свързани с реклами и предлагане на планове. И да не ми пращат смси. Смсите се спираха със stop на 188188. Преди години бях дълго време на безсрочен и ми беше писнало от глупостите им.
Цитирай

Някой има ли представа какво е това? В разпечатката на баща ми от Виваком присъства следното:
"08790999 Съдържание Изходящи Обертур Информационни услуги"
Няма начислена цена/такса.
Не успях да разбера какъв е този номер 08790999, нито какво е това Обертур...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай

VIVACOM с нови добавки към плановете Smart и i-Traffic: https://www.vivacom.bg/online/bg/shop/se...4937188005

 
Цитирай

Здравейте, някой има ли представа какви са скритите планове при Виваком около 20-25лв вмомента?

Изпратено от моят Pixel 2 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен тези дойдоха сега, 1 месец преди изтичане на договора. Преди това последната я нямаше. В момента съм на 14лв./500минути/700мв.
В офиса на Виваком, последната оферта въобще не ми я предлагат, директно уговарят за втората.

Smart M
Оферта към номер:
+359 ...................
Smart M за 18.99 - Неограничени Национални / 6000 MB / TV GO 30+

Smart M
Оферта към номер:
+359 ...................
Smart M за 17.99 - Неограничени Национални / 5000 MB / TV GO 30+

Smart M
Оферта към номер:
+359 ...................
Smart M за 15.99 - 2000 Национални / 3000 MB / TV GO 30+

Redmi Note 8T
Цитирай

Аз поръчах онлайн XL на Виваком за 30.99 с 30ГБ нет, 300 минути към ЕС и Tidal, който ще ми е алтернатива на Spotify. Имам и бюджет 10 лв. влизащ в месечната такса, с който мога да си пусна и tvgo 60+ канала, или каквото искам от tvgo платформата в рамките на тези 10 лв. Пакетите са месец за месец, за целия срок на договора. Заедно с него поръчах един Note 10 plus за 1240 лв. Да видим дали ще ми го пратят щото вече не е наличен в сайта. Ако не, връщам договора.
Цитирай

Досега беше 60 канала, сега 30. ама можело да платиш с бюджета за 60....само преди месец преподписах и всичко това си го имаше в самия план без подобни гимнастики. Тия лека полека изперкват.
Цитирай

Здравейте. Имам предплатена карта към А1 и съответно при всяко презареждане в сметката остават по 5 лв. Въпросът ми е с тази натрупана сума дали може да се плаща в някакви магазини, да се купуват продукти/услуги? Знам за Play store, но нямам особена нужда от приложения. Преди време питах нещо подобно за друг оператор (пак благодаря за отговорите) и съм наясно за синьо-зелените зони, DMS, винетки и толкоз.
Цитирай

Някой знае ли какви са сроковете за плащане на фактурата? Моята излиза на 15то число, като при а1 срокът за плащане винаги е бил 1 месец и дъм си плащал 6 години без проблем на 10 то число. Сега съм на вива и вчера ми спряха телефона?! На фактурата им пише срок на плащане - 01.06.2020. В магазина не спряха да повтарят като папагали, че срокът е 18 дни ( не казват дали тези дни са работни или календарни - така било по договор ). Кофти е, че договорът ми остана в другия апартамент и не мога да видя какво аджеба пише.

Iphone X Space Grey 
Цитирай

29.2. Срокът за заплащане на дължимите суми е 18 дни от датата на издаване на фактурата.
https://www.vivacom.bg/web/files/richedi...-bg-BG.pdf
Явно наистина е така.
Цитирай

18 дни е. Мен ме засичат на 15 и срока винаги ми е до 2/3 на следващия месец (в зависимост 30 или 31 дни е месеца).
Цитирай

Ок, от 15то число до 1во не са 18 дни.Нещо не е като хората.С а1 6 години си плащам по този начин и нито веднъж не са го спирали.На фактурите им също пише,че срокът е един месец.

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Не до 15 а до 3-ти, което са точно 18 дни.
Цитирай

Да, но на самата фактура пише сток до 01.06.2020г

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Дай да я видим тази прословута фактура.

iPhone 14 Pro
Цитирай

Ето я.

Ето я.    

Iphone X Space Grey 
Цитирай

Не е само при теб. При мен е същият период. Явно са променили условията без много шум. [Изображение: 83aae17d999784139a9cf7ca127fda7c.jpg]

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Цитирай

(2020-06-09, 06:31:42)lockup написа:  Някой знае ли какви са сроковете за плащане на фактурата? Моята излиза на 15то число, като при а1 срокът за плащане винаги е бил 1 месец и дъм си плащал 6 години без проблем на 10 то число. ......

На А1 фактурата ми излиза на 20-ти всеки месец, а крайния срок на плащане е 10-ти. Може само при мен срока да е 20 дни, защото съм корпоративен договор.

1916 
Цитирай

(2020-06-10, 13:30:01)lockup написа:  Ето я.

Срокът на плащане на фактура продължава да е 18 дни. Вчера поднових договор с Висаком и е 18 дни. В случая с колегата дните в периода 15.05 - 01.06 също са 18, като се започне да се броят  от първия ден(15.05) и включително последният (01.06).

Redmi Note 8T
Цитирай

Дори не съм забеляал някаква промяна. Банкирането автоматично ми плаща сметките в момента на излизането им (ток, вода, телефон, топлофикация) и само получавам Push notification и мейл с "разписка".

Който ползва мобилно банкиране да го пробва това. Никакво висене по офиси, никакво писане или "запомняне" на картата в приложението. Просто всички приложения на банките имат опции за плащане на битови сметки с автоматичен режим. Дори не се налага да помня кога какво излиза - то автоматично се плаща. Бонуса от 2000MB при Vivacom за плащане онлайн се запазване - после веднага си го получавам (или пращам ако искам да направя подарък) от My Vivacom, т.е. не е нужно да е баш през приложението, което така или иначе ползва БОРИКА а банкирането ползва....същото.
Цитирай

Здравейте, плана ми е Тотал+ 17.99 с допълнителни 3000 MB. И имам 2000 минути, 2000 МВ в БГ(т.е. общо стават 5000 MB). Сега договора ми изтича и ми се обадиха да ми предлагат някакви дето са им актуални и по-скъпи. Пък аз не исках да ги слушам и им казах, че искам да си остана на тоя договор и не искам да го променям. Оказва се, че не могло понеже този план вече не съществува... А иначе в договора пише, че като изтече става безсрочен при стандартните условия. И сега не знам ще си запазя ли гореспоменатите MB? Ще разбера така или иначе понеже съм решила да видя как ще ми се променят условията. Но все пак моля дайте ми съвет! Благодаря!
Цитирай

Ще ти останат 2000 мин. и 2000 МВ след изтичането на договора, евентуално и цената на плана ще се увеличи ако сега е промоционална. Вместо да те заблуждават по телефона или в офис да подпишеш на по-висок план, защо не преподпишеш онлайн? Бързо, лесно и никой не те убеждава в нищо. А излизат и по-евтини варианти за планове, от тези които ти предлагат по телефон и в офис.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай

Здравейте, искам да попитам ако някой има информация за скритите планове на А1? Имтересуват ме тези с най-ниска такса, тъй като става въпрос за възрастен човек! Ще бъда много бладогарен!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)