Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.
#26

100% съм сигурен, че в града, където живееш има повече от 1 офис! Не мога да разбера, защо, като не ви харесва даден офис или се държат така с вас (пробутват ви договори, които не ви трябват) вие пак отивате в същия офис?!
Отидете в друг офис. Ако не стане, отидете в трети и т.н. Естествено, като отидете в друг офис, не казвайте, че сте ходили в предишен офис.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
Аксесоари
#27

Ами колега няма друг офис. Преди в този офис управител беше едно много разбрано момиче, винаги, с точно и коретно отношение. Даже ми е вършила услуги, без въобще да ме познава, само защото съм клиент. Но се е издигнала във фирмата и сега е някаква анархия тук. Накрая сигурно ще отида до Пловдив, но е проблем, че трябва да се разкарва и титуляра до там.
Както и да, просто се оплаквах. Това може да е само в нашия офис(и дано да е), но щом някой го позволява не говори добро за фирмата.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#28

Здравейте колеги, какво ще кажете за офертата на БОБ за безсрочен договор, която е 
14, 90лв. 1000 минути към всички и 2000mb интернет. Просто не искам да се обвързвам с 2 годишен договор, понеже сега тепърва цените падат и до още няколко месеца със сигурност за същата сума ще има по-добра оферта Smile

c65>SEv630>N5800>HD2>EVO3D>OneX>One>Note2>Note3>S5>Note4>Z3>S6>Iphone6>S6Edge+>S7>S8+>Note8
Цитирай
#29

Ще падат разбира се, няма да е далеч времето където изобщо няма да има планове.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#30

Защо така само един спомена БОБ???

Офертата им е страхотна и няма договор, няма лъжи, няма измами. Пробвайте за 14,90 тези 2GB и 1000 минути, безплатно прехвърляне на номера (до 2-3 дни) и всякакъв формат СИМ карта, след 2 дни ако не сте доволни - вървете подписвайте договори и берете ядове.

Мой приятел на Теленор плаща 26лв. (2 години) и сега има 100 пъти по-изгодни оферти за по-малко пари и ако иска да мине на тях, трябва да си плати неустойката по стария договор и да подпише пак за 2 години. И след 10 дни излиза още по-евтина оферта с повече минути и МБ, какво правим? Пак неустойка и пак нов договор за 2 години. Не знам какъв човек трябва да си, за да го правиш това нещо.

Не знам как е прозвучало това ми изказване, но просто се чудя на хората как може да се лъжат с тези абсурдни договори.

Интернета и покритието на БОБ е супер!
Цитирай
#31

Да колега за боба съм съгласен. Това е супер оферта ако не желаеш да се обвързваш с договори. За мен най-оферта е мтел сега. От всички промоции тяхната си заслужава най-много.
Да има договор,но минутите към всички са неограничени и 5 гиги нет. Кой оператор до сега е давал неограничени минути към всички? Всичко това е за 20 кинта на месец. Тези неограничени ти дават възможност да нямаш никаква сметка отгоре на месечната ти такса. Такива планове преди година бяха просто блян.
Попитах е теленор дали няма да имат такава подобна оферта и отговора беше,че за сега почти си били на лимита за ниски такси.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#32

Най-добре просто си прегледайте фактурите. Аз се бях засили на офертата за 30 лв. на месец, но добре, че съм еврейн по душа и ми се видя скъпо. Та накрая просто си прегледах фактурите от последните 5-6 месеца. Без да се ограничавам особенно все съм около 600-700 мин./месец и около 1 ГБ нет (нета ще е повече като почна да работя само на макс скорост). За мен плановете от 15-16 лв. са си идеални. Въпроса е, че М-тел дават повече мин и прехвърляне на минутите, но 1 гб. по-малко нет. И максималната скорост на бързия нет не ме бърка, все пак няма да тръгна да свалям без уи фи, по-скоро ме интересува, скороста на бавния нет, за което никой нищо не каза.
Цитирай
#33

64 Kb/s в повечето случаи.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#34

Интересува ме какво става с плана към виваком от 15лв след като изтече договора?
Цената става 30лв или мога да преподпиша договора (1, 2, 3 месеца преди изтичането), като си запазвам месечната такса от 15лв?

Samsung Galaxy S3 Neo I9301I
Sony XPERIA P ICS 6.1.1.B.1.54 root
Samsung Galaxy S Duos ICS root
Цитирай
#35

(2015-03-12, 18:55:18)n_netov написа:  Интересува ме какво става с плана към виваком от 15лв след като изтече договора?
Цената става 30лв или мога да преподпиша договора (1, 2, 3 месеца преди изтичането), като си запазвам месечната такса от 15лв?

След изтичане на договора таксата става пак 30лв колкото си е. Преди да ти изтече договора, можеш да преподпишеш на какъвто си искаш план. След 2 години я камилата, я камиларя. Тогава ще има други оферти,които най-вероятно ще са по-евтини.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#36

(2015-03-12, 19:41:03)tda написа:  Тогава ще има други оферти,които най-вероятно ще са по-евтини.

Ахам, така и на мен ми казаха през 2013 г. Обаче не са се променили оттогава в този план.

 
Цитирай
#37

Пичове , от виваком няма по хубаво като цени , услуги , покритие , изплащане на телефони и т.н . Теленор ги зарежете както казах до 2 години ще фалират пишеш че до март месец се преместили 200000 души от тях и ще има още. Верно имат хубави програми изкараха ама с тая скапана мрежа да си ги ..... .Мтел единствено се конкурира с виваком , но ако подписвам то ще е с виваком . За нет никога повече няма да подпиша тъй като е ужасен тв=то става горе долу .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#38

(2015-03-12, 19:46:32)NoMaD написа:  
(2015-03-12, 19:41:03)tda написа:  Тогава ще има други оферти,които най-вероятно ще са по-евтини.

Ахам, така и на мен ми казаха през 2013 г. Обаче не са се променили оттогава в този план.
Кое не се е променило от тогава? Няма нови и по-евтини или твоята такса не се е променила?
П.С. Днес са казали в магазин на виваком,че от май месец влиза деленето на МБ на дневни и нощни. Даже и в договорите го пишело.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#39

По евтини няма определено, по сравнение от тогава. Каквото предлагаха като цена през 2013, план или интернет, е без промяна и сега, с малки изключения за големите планове разбира се.

 
Цитирай
#40

(2015-03-12, 20:00:10)NoMaD написа:  По евтини няма определено, по сравнение от тогава. Каквото предлагаха като цена тогава, план или интернет е без промяна с малки изключения за големите планове разбира се.
Ами тази оферта,която сега е за 15 лв,нямам спомен да са имали толкова евтина с толкова минути и то към всички и толкова нет. Както и мтел и теленор. Определено услугите стават все по-евтини. Друг е въпроса дали ти трябват 4 гиги и 1к минути


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#41

Като пример ти давам най-скъпия план за мобилния интернет + data L. Беше през 2013 -15.80 лв. месечна такса. През 2015 година цената не е мръднала поне с 1 ст. надолу. Та за какво си говорехме?

 
Цитирай
#42

(2015-03-12, 20:23:05)NoMaD написа:  Като пример ти давам план за мобилния интернет + data L. Беше през 2013 -15. 80 лв. През 2015 година цената не е мръднала поне с 1 ст. надолу. Та за какво говорехме ?
Да но има други планове,които са мръднали и то с доста надолу. Ще има и още по великден ден. Сегашната промоция е 50% отстъпка. Другия им план е с 70% процента отстъпка. Няма как да си намалят всички планове.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#43

Момци не знам, но от неограничени мин. към всички за 21лв (мтел), не виждам къде надолу. 100% съм сигурен, че в близките 2години няма да има по-добър план.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#44

(2015-03-12, 20:29:22)tda написа:  Да но има други планове,които са мръднали и то с доста надолу. Ще има и още по великден ден. Сегашната промоция е 50% отстъпка. Другия им план е с 70% процента отстъпка. Няма как да си намалят всички планове.
Хайде сега да не бъркаме плановете на промоционална цена с постоянни такива.

 
Цитирай
#45

(2015-03-12, 20:35:49)dada_ написа:  Момци не знам, но от неограничени мин. към всички за 21лв (мтел), не виждам къде надолу. 100% съм сигурен, че в близките 2години няма да има по-добър план.
Да и аз мисля,че от тук надолу няма накъде,но може и да има изненади.
@NoMaD Мисля,че промоцията ти е 2 год и след това ще има друга промоция,на която можеш да преподпишеш. Те сега всеки месец имат промоции на нещо,даже всяка седмица започнаха да имат. Подписваш сега на промоционална оферта,която те устройва,след 2 год ще подпишеш на друга промоционална. Не виждам къде е проблема !?


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#46

Проблем няма никакъв, просто говорихме за цените, които, общо взето, много-много не мърдат.

 
Цитирай
#47

http://www.mobilebulgaria.com/forum/read...1%82%D0%B5 - това дали е вярно

ПП: И още нещо от кухнята на Виваком "Един другар работи в виваком и ми каза че за великден пускат следните оферти 5лв200 мин към всички и 500 мб 7 лв 350 мин към всички и 1500 мб 10лв 700 мин към всички и 3000 мб 12 лв 800 мин и 5000 мб"

До колко е вярно ще разберем.
Цитирай
#48

(2015-03-12, 21:48:37)dfxos написа:  http://www.mobilebulgaria.com/forum/read...1%82%D0%B5 - това дали е вярно

ПП: И още нещо от кухнята на Виваком "Един другар работи в виваком и ми каза че за великден пускат следните оферти 5лв200 мин към всички и 500 мб 7 лв 350 мин към всички и 1500 мб 10лв 700 мин към всички и 3000 мб 12 лв 800 мин и 5000 мб"

До колко е вярно ще разберем.
Да вярно е това за теленор. Ето и телефоните: huawei Y511,Nokia Lumia 630, Samsung Galaxy Trend plus, Lg L Fino, Samsung Galaxy Core, Huawei Ascend G6 G3,Alcatel One Touch Idol 2, Huawei Ascend g620 , Lenovo A6000,Samsung Galaxy S3 neo. Ясички телефони за 2 лв,но при договор за 2 години и сметка 30 лв.
П.С. :и аз го дочух това за виваком,но е още доста рано за великден.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#49

Айде и вивата е пуснала почти същите телефони на 1.9лв + още няколко модела. Не ми се изреждат всички 13 модела, но може да ги видите в сайта им. Гледайте тези, на който пише цената и след това само лв., а не лв/мец

П.П. Тъкмо се зарадвах, но ето пак се истарикатиха, и вижте как: 
сайт вивата написа:Цена на устройство при плащане в брой и нова активация на мобилна услуга с нов номер.
Продължават да потвърждават мнението то ми, че за тях е важно да привлекат един клиент, а после кучета го яли. Може ли един абсолютно нов клиент за тях да има повече привилегии от един дългогодишен такъв.

От 10 години съм при тях (да не са и повече, от както бяха само с ваучери), но в последно време сериозно мисля да ги сменям.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#50

Колеги бихте ли дали линк да погледна офертите на Теле-то за тия телефони не се ориентирам на сайта.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: cecoborisov, 1 гост(и)