Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Преди малко си платих сметката, през приложението, и бонуса се появи на секундата.
И от приложението не ме разлогва. Търсете "проблемите" във вашия "телевизор".

iPhone 14 Pro
Цитирай
Аксесоари

Мога да потвърдя и аз - платих и получих 2GB.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай

(2021-05-02, 21:23:28)Константинов написа:  Преди малко си платих сметката, през приложението, и бонуса се появи на секундата.
И от приложението не ме разлогва. Търсете "проблемите" във вашия "телевизор".

Ами това с разлогването не знам на какво се дължи при мен. Не е от телефона, защото и на стария също се случваше. Когато вляза с номер нямам такива проблеми. Бях им писал и отзив за приложението, където описах този проблем, но отговор не получих.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

След направена регистрация в My Vivacom, вече всичко е ОК.


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

(2021-05-03, 00:37:46)android_97 написа:  Ами това с разлогването не знам на какво се дължи при мен. Не е от телефона, защото и на стария също се случваше. Когато вляза с номер нямам такива проблеми. Бях им писал и отзив за приложението, където описах този проблем, но отговор не получих.

Пробвай да изтриеш кеш и дата и евентуално да го преинсталираш. Нямам идея на какво може да се дължи.
Имам го на S21, Note 10 и Nokia 3, като и на трите устройства не съм имал подобни проблеми.

iPhone 14 Pro
Цитирай

(2021-05-02, 08:44:59)NoMaD написа:  Аз съм на безсрочен договор, явно затова не ми се полага.
Анджък! Затова е. Отстъпката от 1 лв. се предоставя само за услуги в срочен договор, сключени след 01.06.2020.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Възможно ли е вече закрит номер(прекратен договор) да бъде запазен при сключване на нов договор? Утре е първия работен ден след закриването. Ако да, има ли изисквания или такси при виваком?

locke on
Цитирай

Нека някой по компетентен да се изкаже, но ако все още е свободен номера.. ще трябва да се плати някаква такса.
Цитирай

Не възможно да се активира отново, щом вече е зкрит номера.

Galaxy Tab S8+
Цитирай

Мерси, все пак ще им спомена утре

locke on
Цитирай

През 2016-та бях закрил един Globul-ски номер. Казаха ми, че се пази в срок от 6 месеца - целта е да не търсят теб (предишния собственик), когато новия се сдобие с "твоя" номер.
Така, че няма как да го закрият веднага и да го дадат на друг (освен, ако политиката на Vivacom е друга, но малко ме съмнява).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай

Да, така е, пази се номера 6 месеца! За вивата 100% сигурно. А аз съм сигурен, че договорката на българските оператори е такава - 6 месеца.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Видях че имат план xs с 250 минути за 10 лв, но пише че е бизнес. Дали ще може частен клиент да го ползва? Трябва ми за човек, който не ползва интернет и само ще говори по телефона. И то предимно него ще го набират

locke on
Цитирай

Не го дават на друг клиент, просто се заличава.

Galaxy Tab S8+
Цитирай

(2021-05-09, 20:09:03)Steve написа:  Не го дават на друг клиент, просто се заличава.

След 6-те месеца може да се случи да попадне в друг човек номера.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Определено не се заличава, не ви ли се е случвало да звъните по стара обява или на човек с който от доста време не сте се чували и да вдигне друг, непознат човек?
Цитирай

На мен ми се е случвало на 2 пъти да търся някой от контактите ми, и да ми отговорят че е грешка.Номера го дават на друг.Дори и на мен в началото,когато станах абонат ми звъняха за да купят кучета,номера бил от обява,много досадно беше.
Цитирай

Преди време си купих предплатена, защото интернета ми беше по-ефтин, отколкото да доплащам пакет за бърз нет. Обаче опитвайки се да прехвърля подарък мб, оператора ми каза, че първо трябва да я заредя и я зарязах. А иначе едни възрастни хора си търсеха внука не веднъж на този номер. Сега с новите планове и преносимостта на номерата тези случаи ще стават все по-малко. Преди всеки имаше по 1 номер на 1 оператор, по-евтино излизаше. Откакто има мобилни /мобифон и гсм/ това ми е около 10 номер, като слагам и предплатените в това число. Надявам се докато ми дойде време за преподписване, да оправят плановете в диапазона 15-20 лв

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

А по въпроса с бизнес плановете - да настоявам ли или няма да го дадат на частен клиент?

locke on
Цитирай

Няма как да ти дадат бизнес план, ако нямаш фирма.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

На сайта им има само бизнес планове, плюс двата с неограничения интернет. Къде са останалите!?

locke on
Цитирай

Ами като си натиснал горе вляво на "бизнес клиенти", нормално да ти показва само бизнес планове. Избери "частни клиенти" и ще ти излязат и другите.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Нищо не бях натискал, влизам през инкогнито. Но след рестарт на браузъра се оправи

locke on
Цитирай

Здравейте,извинявам се ако е коментирано.Презареждането на предплатена карта на А1,ако изтичат бонусите в 20 часа днес трябва да стане преди този час,примерно в 19 часа,за да не се изгубят бонусите,така ли е?Или трябва ден по-рано.Благодаря предварително
Цитирай

И една минута преди това става, но трябва да са "видели" парите. Ако се забави трансфера гориш. Би трябвало да си получил SMS за предстоящо изтичане на бонусите и да се вижда на коя дата до колко часа трябва да платиш
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)