Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Имаш основание разбира се. Стига да искаш, те нарушават условията на договора, а ти го прекратяваш без неустойка!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари

(2021-06-27, 16:28:38)Labrador написа:  Добър ден, тези пирамидаджии Теленор имат ли основание да променят условията по договор едностранно, имам сим карта с 10 000 мб интернет, защото за разговори използвам служебна карта, подписах на тази оферта точно заради ХБО И Диема, хбо-то за целият срок на договора, а Диемите за година, 36-те им лева и 10 000 мб-та изобщо не ме греят и не ги искам.

При това положение имам ли право да си прекратя договора без трите такси неустойка?


+1 ! Бесен съм им. Тъпаци!!

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Все пак си прочети договора и общите условия, много е хубаво да е вярно ей така да допуснат причина за прекратяване на договор.

Sony Z5 Compact.
Цитирай

(2021-06-26, 10:51:33)milss написа:  Точно така е. И аз съм пробвал и казват, че щом искаш и телефон трябва да си в последните 3 месеца от договора.
Ми не искат и не искат - 5 пъти звъня на 123 всеки път различен човек с един и същ отговор, даже и мейл им писах уж някой на по високо ниво ми отговори, отново същата работа. Това им е тъпата политика.. вече сериозно се замислям дали да оставам при тях.
Цитирай

А1 имат ли нещо скрито за нови...иде реч Само за ТВ, травел чанел и две кулинарни.
И как става анулирането, ако са ти спрели 2 канала по договор?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

Отиваш в офис и казваш, че прекратяваш договорните взаимоотношения защото са си нарушили договора. Неустойка не им дължиш, ако имаш устройство на изплащане, може да е малко тегаво договарянето. Има 2 варианта, или ти пускат каналите или си казвате чао. Обаче си провери договора за малки букви относно тв каналите!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Със сигурност пише, че имат право да променят програмната схема.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Здравейте. Номерът който исках да закрия вече е спрян. Вчера отидох в офис на Теленор и подадох заявление. Днес ми се обади оператор да ме пита защо искам да закрия този номер. След като обясних, след 5 минути номерът беше спрян.
Цитирай

Колеги, изтече ми договор с А1, имам предложение, което ме устройва. Ако преподпиша онлайн с тях и си взема устройство, важи ли 14-дневното правило, което ми дава възможност да върна устройството, ако преценя, че не ми е нужно? Става въпрос за Huawei GT2, ако има значение...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

По закон важи! Всичко закупено през онлайн портал е с 14 дневен срок.

Samsung Galaxy   A54 5G
Цитирай

Да можеш даже си го пише на сайта
Цитирай

Ок. Благодаря!

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай

Тъй като ми изтече договора към Виваком прехвърлих в А1 за 18лв (при плащне онлайн след отстъпка от 2лв е такава цената) неогр мин и 17ГБ интернет + 1 допълнителна услуга (Диема Екстра примерно). Прозвуча ми добра сделка и подписах за пренос.
Големи драми съм имал д трбния обхват преди 2-3 години. Силно се надявам да има подобрение, въпреки че това не е основната карта, която използвам.
За 26лв ми предлгаха неогр мин и МБ и 2 допълнителни услуги на месец за срока на договора (Диема, Макс, HBO) което е още по-добре, но просто не ми трябваше.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

А как се води плана?
Цитирай

One Unlimited Special 18

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

(2021-08-31, 10:32:25)i.stojanov написа:  One Unlimited Special 18

Щом пише Special, офертите са за полицаи, военни и корпоративни клиенти.
И аз съм на подобен договор към А1 - 18 лв с неограничени минути и 30 000 МВ интернет.

1916 
Цитирай

Ама май ще ходя да го спирам... Допълнителната услуга (примерно Диема) е за 12, а не за 24, както ми кьа няколко пъти (ама като не гледам ...) и доп пакет пише в условията, че за определени приложения (трябва аз да си избера), което не ме устройва. Ще видим дали ще успея да го прекратя

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

(2021-08-31, 12:21:01)i.stojanov написа:  Ама май ще ходя да го спирам... Допълнителната услуга (примерно Диема) е за 12, а не за 24, както ми кьа няколко пъти (ама като не гледам ...) и доп пакет пише в условията, че за определени приложения (трябва аз да си избера), което не ме устройва. Ще видим дали ще успея да го прекратя

Четете по 5 пъти какво сте подписвал. Много от услугите стават платени след 6 или 12 месеца.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Абсолютно. Това е и причината да се откажа от преноса.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

От вчера не мога да изпратя MB като подарък - дава ми грешка. Някой да има със същия проблем при Вивата?


Прикачени файлове Миниатюри
   

 
Цитирай

(2021-09-03, 09:43:54)NoMaD написа:  От вчера не мога да изпратя MB като подарък - дава ми грешка. Някой да има със същия проблем при Вивата?

Обадете се на оператор - тук само ще мъдруваме.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай

Добре дошли на вивата:[Изображение: c2e5c839190ce7228f4fb7be2c6f0e11.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
Цитирай

(2021-08-31, 10:32:25)i.stojanov написа:  One Unlimited Special 18

При мен я има тази оферта,обикновен клиент съм. Но имам 6000 МБ Интернет, 20 000 еднократен бонус.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P30
Цитирай

(2021-09-03, 09:43:54)NoMaD написа:  От вчера не мога да изпратя MB като подарък - дава ми грешка. Някой да има със същия проблем при Вивата?
Аз имах такъв проблем преди седмица. След един пореден опит, в три поредни дни, стана.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

Пуснах сигнал до колцентъра - ще чакам за резултат.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)