Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Общи въпроси: сравнение на мобилните оператори, общи условия по договор.

Аз съм с този план от месец Май. Супер е офертата. Единствено цената след изтичането на двете години не е приятна, но ще се мисли тогава.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Цената за устройство е като стандартния план 39.99, не като за най-скъпия стандартен. Проверено вчера
Цитирай

Теленор предлагат 45-левовия план за 33 лв./мес., офертата е "скрита" по думите на служителя.
HBO GO щяло да става HBO Max, което за мен е добър ъпгрейд. Не стана ясно обаче дали ще е достъпно за всички, които имат GO, или ще е само за по-скъпите планове. Ще видим.
Цитирай

45 левовия го предлагат като специална оферта на 39,90 лева. Вчера взех със него новият Iphone 13 pro max 512 gb.
Колкото до HBO GO(MAX), там нищо не е гарантирано. Теленор могат да го разкарат винаги от пакета си с дигитални услуги, ако услугата поскъпне и им падне печалбата от нея. Така направиха и с Diema Xtra.
Дори и най-скъпият план не ти гарантира че ще гледаш HBO max.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

А1 Xplore TV вече е достъпна до повече места в страната чрез ново приложение за смарт телевизори Samsung и LG след 2017 г
 
https://mobilebulgaria.com/news/interakt...msung-i-lg

Huawei P30
Цитирай

Колега, някаква информация колко струва това? малко им е объркан сайта
Цитирай

VIVACOM обяви, че започва да предлага всички съвместими с 5G мрежата на компанията смартфони, налични в портфолиото й, с възможност за закупуване на изплащане за срок от 36 месеца. Тази опция е възможна при закупуване на устройство в комбинация с 24-месечен договор за мобилни планове Unlimited 50 5G и Unlimited 150 5G.
[Изображение: 46f8dadd71c1.png]

 
Цитирай

На  този   етап  къде  е  по  добре   от  към   скорост   на  5g   при  вивател  или  а1
Цитирай

(2021-10-13, 18:23:10)georgekodinov написа:  Колега, някаква информация колко струва това? малко им е объркан сайта

Доколкото разбрах, таксата е все едно за допълнителен приемник.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

[quote pid="1691642" dateline="1634142834"]
OM обяви, че започва да предлага всички съвместими с 5G мрежата на компанията смартфони, налични в портфолиото й, с възможност за закупуване на изплащане за срок от 36 месеца. Тази опция е възможна при закупуване на устройство в комбинация с 24-месечен договор за мобилни планове Unlimited 50 5G и Unlimited 150 5G.
[Изображение: 46f8dadd71c1.png]
[/quote]

Доста скъпо е и не бих им платил никога , на телефон който струва примерно 2000 лв в брой за 36м изплащане става 2600лв.Последните години и на трите оператора  цените и на телефоните им станаха много скъпи , последният телефон които купих и се връзваше сметката беше далечният Samsung Note 4.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

Когато хората разберат, че плащат много скъпо за така нареченото изплащане/30%/ ще почнат да ги дават като в нормалния свят поне с 1/3 по ниска от продажната като цяло. Вярно, че България не е такъв голям пазар, но както стана с плановете, така ще стане и с телефоните!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-10-14, 19:24:31)foxhd написа:  Доста скъпо е и не бих им платил никога , на телефон който струва примерно 2000 лв в брой за 36м изплащане става 2600лв.Последните години и на трите оператора  цените и на телефоните им станаха много скъпи , последният телефон които купих и се връзваше сметката беше далечният Samsung Note 4.

Че на изплащане кога е било изгодно каквото и да е било, още повече пък за 36 месеца. Не е вярно, че са много скъпи цените при операторите, даже напротив - когато се взема телефон в брой с план над 20-25 лв има много прилични отстъпки и при 3-те оператора.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Точно при планове 20-25 лв отстъпките са вече никакви , при по скъпите и да има някаква отстъпка плащането на по висока цена обезсмисля отстъпката.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай

С лизинга винаги си вътре, но има хора които преценят че е по-добре да плащат лизинг и да им излезе по-скъпо от колкото да плащат наведнъж цялата сума.
Аз лично и двата телефона от подписа ми си ги взех с подновяване на договори над 30 лева. Единият мой, а другия на колежка и си ги платих наведнъж, като и при двата получих отстъпки между 660 и 700 лева в цената.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Големите техно магазини + някои други онлайн такива, чат-пат пускат безлихвен лизинг за 6 месеца! Така взех Сонито, което вече е платено. Проверявайте просто.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

Потвърждавам. И аз така си взех Самсунга от Зора.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай

Някой този месец да е ходил при Виваком за предподписване?

Плана е за майка ми, в момента е на 20лв с 8G интернет и неограничени минути.
В момента като "най-добро" и предлагат някакъв план (специален) на 24лв и телефон Xioami 9T на 260лв.

Не ми се вижда много като добра оферта, някакви идеи?

ПС: Виваком имат ли подобно нещо като MyTelenor където дори излизат и скрити оферти специално за теб?
Цитирай

Има си MyVivacom и там се предлагат индивидуални оферти.

 
Цитирай

Благодаря, ето какво и се предлага за някой заинтересован Smile

Прикачвам и тези на Теленор, които ми излизат на мен.


Прикачени файлове Миниатюри
       
.png telenor 1.png Размер: 57.38 KB  Сваляния: 350
Цитирай

(2021-10-24, 10:50:16)simeonivanov22 написа:  Някой този месец да е ходил при Виваком за предподписване?

Плана е за майка ми, в момента е на 20лв с 8G интернет и неограничени минути.
В момента като "най-добро" и предлагат някакъв план (специален) на 24лв и телефон Xioami 9T на 260лв.

Не ми се вижда много като добра оферта, някакви идеи?

ПС: Виваком имат ли подобно нещо като MyTelenor където дори излизат и скрити оферти специално за теб?

За 20.99 има неограничени мин и 15000 мб (Smart M+ се водеше). Преди 2 седмици подписахме на такъв план, трябва да си го поискаш в офиса.

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай

Поръчах 19.99 Smart M+ от MyVivacom... много се надявам повече хора да използват този начин за предподписване.

Просто не можах да повярвам как най-нагло човека от магазина на Виваком в Кауфланд Надежда каза "няма друго, само този план се предлага" Smile
Чудя се има ли смисъл да напиша обратна връзка с всичките оферти които излизат през MyVivacom и отношението на служителя в магазина и наглите му лъжи Smile
Цитирай

Как го поръча... дай повече инфо... от каква тарифа на каква... от профила на виваком ли... къде точно излиза.. ?

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай

Старият план отново беше на цена 19.99.
Поръчах го през myvivacom, няколко коментара по-нагоре съм прикачил снимки от наличните специални оферти

Влиза се в профила през vivacom сайта, след това се натиска "специално за мен" или нещо от този сорт (няма как да не го видиш)
Цитирай

Колеги, да знаете скоро да има разумни оферти за интернет и телевизия? Другият месец ми изтича договора с а1.

LG G3 32gb + Samsung Galaxy Tab S2 LG Nexus 4 + Google Galaxy Nexus Thanks to Suffer !
Цитирай

Аз съм с изтекъл срок към А1 от месец и плащам почти двойна такса и все още не знам дали да продължа с тях или да пробвам Виваком. Единствено, че нета на Виваком в нашия квартал не знам как е ... А то си е до инфракструктура.
Редките случаи на проблеми с А1 са ми отговаряли сравнително техническо грамотно.
Използвам от на майка ми абонамента през приложение ЕОН и ми харесва за таблет или web на лаптоп и през HDMI на ТВ (колкото за спасяване на положението).

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)