Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

След ъпдейт  до Flyme 5.1.11.0G,никъде в настройки не ми показва колко рам памет и колко памет от телефона заемат инсталираните приложения.Някой знае е ли как да ги направя да се показват,че така е тъпо(като в мъгла).

пп: Другото,което ме дразни е статистиката за заряда на батерията.Не е от последното зареждане,а за последните
3,6,9 или 12 часа.За малко да забравя-ROOT мисия невъзможна.Винаги съм го правил с Kingroot,защото предишния собственик не е излязъл от Flyme.
Цитирай
Аксесоари

Колега, с коя версия на Flyme си бил преди това, та е ставал руут-а с Кингруут?? Защото нито на 5 нито на 6 може да се руутва с него, а опитвах какви ли не начини.

Иначе за батерията свали си от Маркета " Gauge Battery Widget", защото това дето показва телефона относно батерията е пълна бутафория.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Първо бях с "Flyme 4.2.8.2I" и по късно сложих "Flyme 4.5.7I".И при двата нямах проблем с рутването с "KingRoot".Сега съм с "Flyme 5.1.11.0G" и не става.Ако някой знае начин за ROOT да сподели.
Цитирай

Вчера се върнах от 6 на 5.11.Направо имам чувството че съм си купил нов телефон егати разликата в бързината.
Цитирай

В полза на 5 ли? Имам един pro 5 и ми дава ъпдейт до 6 и се чудя какво да правя

Sent from my PRO 5 using Tapatalk
Цитирай

Не ъпдейтвай до 6! Стой си на 5. Можеш да провериш негативните мнения, дето са изписани за 6. Просто Флайм си е възможно най-некадърния Андроид софтуер, сложен на много добър хардуер в случая.

Колега cosera, Флайм 5 и 6 няма никакъв шанс да ги руутнеш, освен чрез настройките на Флайм профила. А такива като мен и теб, дето са купили телефона втора ръка и предния собственик не е излязъл от профила си горят тотално с руута. Пробвал съм какво ли не повярвай ми... няма никакъв шанс да се руутне. Единствено в XDA форума четох за някакъв си метод, който изисква да правиш 15 неща, скриптове мриптове, с компа връзвания, програми най-различни и тн.т., но на това не бих се навил, просто брика е в кърпа вързан. Реших по-добре да си ползвам така тела отколкото с някакви боклукщини да го брикна и хептен да го няма. Иначе с програми от сорта на Кингруут, тоест дето се водят оne click root съм пробвал и не става. Единствено от теб чувам и разбирам, че ако тела е с Флайм 4 има възможност ПОНЕ някаква, тоя телефон да отима руут.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

Здравейте!
Забравил съм си паролата на профила. Когато се опитам да я въстановя ми праща код и после уж вкарвам нова парола но не става.
Пише че не съм излязал от стария профил. Та къде да вляза за да изляза от стария си профил?

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай

Точно за това става въпрос по-горе. Докато не си излязъл от стария профил не можеш да създадеш нов. Трябва да си спомниш старата парола.
Цитирай

(2017-10-31, 20:27:05)Lenux написа:  Иначе за батерията свали си от Маркета " Gauge Battery Widget", защото това дето показва телефона относно батерията е пълна бутафория.

Колега това показва само моментен заряд на батерията.На мен ми трябва нещо ,което да ми покаже разхода от последното зареждане до момента.Кое приложение или дисплей,колко енергия е използвало.
Цитирай

Дайте идея как да направя да покаже разхода на батерията от последното зареждане до момента,а не както е сега за последните 3/6/9/12 часа. Huh
Цитирай

(2017-11-12, 17:21:54)cosera написа:  Дайте идея как да направя да покаже разхода на батерията от последното зареждане до момента,а не както е сега за последните 3/6/9/12 часа. Huh

GSAM battery monitor
Цитирай

(2017-11-12, 19:01:53)marin7777 написа:  GSAM battery monitor

Мислих си за нещо по Flyme,но иначе програмката е супер.Благодаря. Stolt
Цитирай

(2017-11-13, 07:26:33)cosera написа:  Мислих си за нещо по Flyme,но иначе програмката е супер.Благодаря. Stolt

За Flyme макс е 12 часа в Flyme 6 са го увеличили на 24 но пак не е достатъчно ,за това трябва да ползваме допълнителни програмки.
Цитирай

(2017-10-31, 20:27:05)Lenux написа:   Защото нито на 5 нито на 6 може да се руутва с него, а опитвах какви ли не начини.

След многократни опити за рут днес си казах изчиствам всичко и го оставям така.Дадох му "фабрично нулиране" и "форматиране на вътрешна памет" и хоп рута стана от първия път.Направих го с "Kingroot".Телефона е с "Flyme 5.1.11.0G".Който иска да опита по този начин,при мен стана от раз. Big Grin
Цитирай

^ Ти ме утрепа Big Grin Ама как така? Егати, почвам и аз да пробвам сега.. С мобилния Kingroot или чрез компютър го руутна?

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай

С мобилния Kingroot стана от раз.Успех! Cool
Цитирай

Flyme 6.2.0.0G
http://www.flymeos.com/firmwarelist?modelId=5&type=1

MEIZU MX4 16gb
Цитирай

Като чета във Флайм форума май има доста бъгове.
Цитирай

Сложих го,тепърва ще събирам впечатления.Дано да е по добре от 6.1
Цитирай

Андроида още ли е 5.... или са минали направо на 8.. Big Grin ?
Цитирай

Мечтай си. 5.1 е версията, но за телефони от M3 NOTE нагоре ще има ъпдейт до 7-та. По принцип мен не ме бърка кой андроид е. От Флайм 5 съм страшно доволен. Но смятам в скоро време да ъпгрейдна до M6 NOTE и то само заради камерата и батерията.

В ъв Флайм форума казват, че е доста по стабилен и добър от 6.1, но имало някой и друг бъг. Пиши как е при теб. Благодаря предварително.
Цитирай

За мен е изненада този ъпдейт. Вече го свалям.
Току що прочетох в руски форум, че не се отваря "Галерия" и са инсталирали АПК от Флайм 7. Има отзиви, че батерията се държала доста по добре.
Появила се е също така графика на батерията.
Цитирай

Пиши после как е.
Цитирай

Инсталирах 6.2.0 G. Първите ми впечатления са,че телефона работи много по- гладко.Галерията също си се отваря нормално.За батерията и камерата още нямам впечатления.Идвам от 6.1.0.За качеството на разговорите и позиционирането ще пиша по-късно.(при 6.1.0 често не ме чуваха добре)

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай

С какъв телефон си?Интересува ме най вече батерията и дали загрява. Че с 6.1 телефона ми ставаше печка и имах невероятен дрейн на батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)