Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

(2018-01-10, 10:55:07)shotokanarai написа:  С какъв телефон си?Интересува ме най вече батерията и дали загрява. Че с 6.1 телефона ми ставаше печка и имах невероятен дрейн на батерията.

С МХ4.Не загрява нито при зареждне, нито при нормална работа.Не съм геймър и там не знам как е. Иначе казано перформънса на батерията и телефона като цяло е в полза на 6.2. На очакващите графика на батерията - няма  такава. Има активиране по график.

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай
Аксесоари

А звукът как е ? 6,1 го разкарах на втория ден понеже се чуваше много гадно,едно гъгнене ,не ти е работа.
Цитирай

(2018-01-11, 12:49:09)krasi_sv написа:  А звукът как е ? 6,1 го разкарах на втория ден понеже се чуваше много гадно,едно гъгнене ,не ти е работа.

И при мен беше същата история.Не ме чуваха добре.Гъгнех им.Сега с 6.2 казват, че ме чуват нормално.

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай

(2018-01-09, 19:34:56)shotokanarai написа:  Пиши после как е.
 Според мен е по-добре със своите плюсове и минуси съответно. Доста по малко лагва вече ,въпреки че проблема с лага  при вайбър си съществува. Батерията се държи доста по добре от предходната версия.. Поне не пада много бързо под 50-те %, както беше преди.Няма графика за разхода на батерията.Никога не ми е загрявал телефона, че да се чувства дискомфорт и сега е така.
Има малки промени по интерфейса,  но незначителни. При разговор никога до сега не съм имал проблеми с чуването от отсрещната страна и сега е така. Поне никой не се е оплаквал. Галерията  не се отваряше и веднага си инсталирах АПК от предходната версия и всичко е точно.
От минусите мога да кажа ,че отново не получавам уведомленията при заключен телефон, като влезна в приложението тогава получавам съобщенията. Това го нямаше в предходната версия.
В заключение мога да кажа че съм доволен.Все пак в март ще станат три години от както го ползвам.
Цитирай

Явно са се взели в ръце от Меизу.
Благодаря ти за вниманието и за отговора. Smile
Цитирай

Чак сега видях че за Pro 5 няма ъпдейт

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
Цитирай

PRO 6 и MX6 също нямат, така че предполагам малко по-нататък ще пуснат и за тях.
Цитирай

Въпрос към тези,които са с Flyme 6.2.0.0G.Има ли видима разлика със старите фърмуери и заслужава ли си ъпдейт от  5.1.11.0G към 6.2.0.0G.
Цитирай

Няма някаква фрапантна разлика. Ако си доволен от версията с която си, може да си останеш с нея. Аз всеки път актуализирам като излезе нова версия и от последната съм доволен, но от 6.1.0.0 не бях доволен от към батерия. Иначе има благинки, макар че вече аз забравих как изглежда 5.1.11.0
Цитирай

В събота го преинсталирах с изчистване на данните, върнах му заводските настройки пак с изчистване на данни. Проблема с не получаване на известия по вайбър си остана.
Ще се местя и аз в темата https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=92140
Ще посещавам форума на сяоми, но и този ще чета, защото още не съм го пенсионирал телефона.
Цитирай

С Flyme 6.1.0.0G съм, искам да направя ресет на телефона (изтриване на всичко от паметта му), когато задържа Power + Volume Up бутоните ми излиза reset опция, но тя ресетва само настройки и програми от телефона, не и личната ми информация (снимки, клипове файлове) има ли начин за wipe на цялата информация или да трия на ръка ?
Цитирай

(2018-02-26, 09:51:38)vinse написа:  С Flyme 6.1.0.0G съм, искам да направя ресет на телефона (изтриване на всичко от паметта му), когато задържа Power + Volume Up бутоните ми излиза reset опция, но тя ресетва само настройки и програми от телефона, не и личната ми информация (снимки, клипове файлове) има ли начин за wipe на цялата информация или да трия на ръка ?
За тази цел трябва да върнеш фабричните настройки, като отметнеш и форматиране на вътрешна памет.
Цитирай

Благодаря изнамерих я опцията Smile
Цитирай

Здравейте! Как мога да сменя Flyme 5.1.3.0А ром с глобул или интернешинъл ром. Когато поставя глобул ъпдейт стига до там че файла е счупен. Как да се отърва от азиатския вариант
Цитирай

(2018-03-23, 21:05:52)firebrigade6 написа:  Здравейте! Как мога да сменя Flyme 5.1.3.0А ром с глобул или интернешинъл ром. Когато поставя глобул ъпдейт стига до там че файла е счупен. Как да се отърва от азиатския вариант

Пишете на лично!

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

@ firebrigade6 Flyme 5.1.3.0А > 4.6.5I > Flyme 6.2.0.0G това е последователността.
Цитирай

(2018-03-24, 17:02:28)econt написа:  @ firebrigade6  Flyme 5.1.3.0А > 4.6.5I > Flyme 6.2.0.0G  това е последователността.

Не намирам  Flyme 4.6.5I. Ще съм благодарен ако ме насочите към въпросния ъпдейт. Вчера пробвах какво ли не включително и указанията на китаеца но не ми се получава  https://www.youtube.com/watch?v=F2X4bcGcWzI  .
Цитирай

Заповядай,  http://flyme.cn/en/firmwarelist?modelId=14&type=1
Цитирай

(2018-03-24, 18:58:34)econt написа:  Заповядай,  http://flyme.cn/en/firmwarelist?modelId=14&type=1

Благодаря! Ще свърши ли работа Flyme OS 4.5.7I?
Цитирай

(2018-03-24, 19:51:46)firebrigade6 написа:  Благодаря! Ще свърши ли работа Flyme OS 4.5.7I?

Пишете ще ви навигирам. Не е чак толкова лесно. Няма невъзможни неща ,но първо слагате ром с буква а,после смяна ид ,после буква г,пишете или недейте,избора е ваш.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

(2018-03-24, 22:17:13)sunmaster написа:  Пишете ще ви навигирам. Не е чак толкова лесно. Няма невъзможни неща ,но първо слагате ром с буква а,после смяна ид ,после буква г,пишете или недейте,избора е ваш.

В момента не е при мен телефона. Докато ми одобрят мнението отнема време за това се опитвам да събера възможно най много инфо как и с какъв ром да заменя китайската глупост която е инсталирана в момента . Благодаря за съдействието!
Цитирай

Забелязах,че с "Flyme 6.2.0.0G" не ми дава ръчно да избирам оператор.Менюто е в сиво.Някой има ли същия проблем.
[Изображение: 21873574_m.jpg]

пп: И за разхода на батерия няма нито диаграма,нито време на работа.Само кое приложение,какво е изхабило.Тъпо.
Цитирай

(2018-05-25, 06:51:17)cosera написа:  Забелязах,че с "Flyme 6.2.0.0G" не ми дава ръчно да избирам оператор.Менюто е в сиво.Някой има ли същия проблем.
[Изображение: 21873574_m.jpg]

пп: И за разхода на батерия няма нито диаграма,нито време на работа.Само кое приложение,какво е изхабило.Тъпо.

И при мен е същото. Особено ако се наложи смяна на оператора. Започва едно търсене, което понякога е стигало и половин час. След това същото и при вписване  в мрежата. Отвратително! Понякога помага вкл. / изкл . на телефона, но не винаги.

Samsung galaxy GTi7500 Samsung galaxy nexus Meizu MX4 Redmi 3pro Huawei nova Redmi Note 5 MI 8 POCO F3 Samsung galaxy a52s
Цитирай

На мен въобще не ми дава да търся.Слагаш картата и автоматично каквото си избере.Мога да избирам от падащото меню м/у 4G,3G и 2G.Не знам,като съм в роуминг как,ще се избира между три оператора ??? Huh
Цитирай

Да попитам. Кой ром остава най-стабилен и от кой сте най-доволни?

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)