Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация / ъпдейт

В момента са съм Flyme 6.2.0.0G,който се води последен и става.А от към батерия най-добре е Flyme 5.1.11.0G .
Цитирай
Аксесоари

Потвръждавам колегата отгоре. Аз съм с М2 NOTE и най добре от към батерия се държи с 5.1.11.0G. А от стабилна и плавна работа 5.1.11.0 и 6.2.0.0. са на кантар за мен. И понеже държа доста на батерията си карам оше с 5.1.11.0.
Цитирай
Big Grin 

Да се похваля  Big Grin,днес докато си почивах "без да искам" рутнах "Flyme 6.2.0.0G".Сега вградени приложения,акаунти,макаунти и за други "благинки",ще има метла  SmileBig Grin  Cool .
Цитирай

Имали промяна в работата на телефона и на батерията? Smile
Цитирай

За сега разлика не виждам,но все пак е на две зареждания и батерията е както преди.А,като работа си работа си остава бърз.Ако нещо друго ми направи впечатление,ще споделя.
Цитирай

Питам, защото сега съм с M2 NOTE и той нали не е сертифициран официално от гугъл и нямам почти никакви вградени техни приложения. За което много се радвамSmile Обаче се надявам да си поръчвам скоро M6 NOTE, а той е официално сертифициран от Гугъл и има някои от смотаните вградени приложения. И може се наложи рут и че да ги разкарам.
Цитирай

Здравейте!
Да ви се намира линк към Flyme 5.1.11.0G?
и мога ли да мина директно от Flyme 6.2.0.0G към него?

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай

Не не можеш директно!4.6.5i после 4.0.4i и тогава 5.0.11 g.Не отнема много време и е спестява главоболия.
Цитирай

(2018-07-04, 19:11:53)vali77 написа:  Не не можеш директно!4.6.5i после 4.0.4i и тогава 5.0.11 g.Не отнема много време и е спестява главоболия.

абсолютни глупости! без проблем минах от Flyme 6.2.0.0G към Flyme 5.1.11.0G

Аз знам че нищо не знам,затова питам ;-)
HTC Desire>HTC EVO 3D>Meizu MX4
Цитирай

Потвръждавам колегата отгоре. Директно си слагаш зип-а в главната директория и си инсталираш 5-та. А за самият флайм 5 виж във форума на флайм ос. Там ги има всички стари версии.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)