Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да активираме HD Voice на Android 4.4.x (KitKat) / 5.x (Lollipop)
#26

Объркването става от 1-ва стъпка(1. Ляв тъч бутон > Back) и на мен не ми излезна от началото,защото за > Back ползвах десния тъч бутон а не този като наспис в менюто....Може да го поясниш за да стане по-ясно на нас простосмъртните хаха..Напиши в скоби от менюто,а не от десния тъч бутон за назад Smile

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018- 2024/ Samsung Galaxy S23 /2024 -/
Цитирай
Аксесоари
#27

Написано си е съвсем ясно и точно, какво повече да се уточнява. Ляв тъч бутон> back, това, че не го схващаш си е лично твой проблем.

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#28

Предполагам, че клипче от екрана ще е достатъчно дори за малоумни.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#29

Storstark
Цитирай
#30

здравеите софтуера се обнови на лолипоп, но не ми харесва, мооже ли да ми кажете как да върна предишния? ? благодаря преджарително
Цитирай
#31

Само ако беше прочел малко по-надолу
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72929

huawei p30 pro
Цитирай
#32

Телефона не ми е рутнат SGS5 лолипоп стигам до WB-AMR SETTINGS влизам вътре но нищо не се случва. Рута ли е проблем
Цитирай
#33

След като набера кода ми изписва Проблем с връзката или невалиден MMI код. На Мтел съм, Sony Xperia Z3 Compact, Lolipop 5.0.2. Някакви предложения?


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#34

@kumbeto, предложеноето ми е да си вземеш Самсунг, кода е само и единствено за тях

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
#35

При мен това:

1. Ляв тъч бутон > Back

не върши нищо, т.е. не се случва нищо. Иначе на екрана след въвеждане на *#0011# на един от редовете изписва:

VOC: AdaptiveRate

Това значи ли, че е вклчен HD voice?

GT-i9505  Stock 5.0.1
Цитирай
#36

Да, точно така е: не се случва нищо. Гледа ли клипчето: http://vbox7.com/play:92b57f8f35 (виж на 8-мата секунда).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#37

Съвършено прав си, не изгледах видеото, всички настройки се появиха.
Не се наложи да чакам 10 сек. направо се "изстреля" менюто. Освен това вече беше пусната опцията [3] WB-AMR SETTING: ON.
Така и не се наложи да променям нищо, освен това имам меню
WB-AMR status:
GSM WB:off
UMTS WB:on

Ще го пробвам благодаря!


Забележка от модератор:

Цитирането на последно мнение в темата е абсолютно забранено. Не се препоръчва цитиране на няколко поредни мнения. За да получи цитирания известие в Tapatalk, не е нужно да се цитира цяло мнение. Може да се копира името под аватара и да се постави в "нов отговор" по този начин Copy/Paste name:https://youtu.be/ojj6McL6orc или просто да се сложи @ пред ника на колегата когато го изписвате (пример: @username ).

GT-i9505  Stock 5.0.1
Цитирай
#38

При мен си беше ON

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#39

[*]Dial *#*#197328640#*#*

[*]Press [5] AUDIO

[*]Press [7] WB-AMR SETTING
Цитирай
#40

@forum1 този код НЕ работи!

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#41

телефона ми не работи коректно след активиране на hd vooce настройките и рестарт.
нищо не се чува при обаждане. никой не чува нищо.
Цитирай
#42

@forum1 проблема ти е някъде другаде, я от ROM-а, я от някоя програма за запис на разговори или нещо друго.
HD Voice единственото, което прави е да използва по-добрия кодек за звука WB-AMR, КОГАТО двете устройства са в 3G мрежата на M-Tel.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#43

Оказа се,че UMTS е сетнат на OFF
След като го сетнах
UMTS:ON
GSM:OFF

Сега работи.

Възможно ли е само да се ресетне или да бъде превклюпено автоматично от оператора. Нещо не е както трябва. Особенно с този BACK бутон.
Цитирай
#44

@forum1 гледа ли клипчето от първи пост? Там ще видиш за кой back бутон става въпрос.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#45

Това е кода за CyanogenMod

*#*#197328640#*#*
Цитирай
#46

При CyanogenMod не е ли активиран по дефолт?
Цитирай
#47

Това само мри Mtel ли е бе хора?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#48

Да, само те поддържат HD voice при 3G режим (или двоен режим), когато и двата телефона са в обхвата на 3G мрежа.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • maev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)