Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

MiBand-вибрация на втори телефон
#1

 Колеги в един руски сайт видях, че има възможност чрез приложението "Tasker" да се накара гривната да вибрира при позвъняване и на втрои телефон (ако изпозваме такъв). За съжаление не мога добре да се ориентирам в обясненията. Някой от вас, ако е пробвал тази възможност ще съм благодарен ако внесе малко яснота. Благодаря!
   
 
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-03-14, 17:49:45)Angel1999 написа:   Колеги в един руски сайт видях, че има възможност чрез приложението "Tasker" да се накара гривната да вибрира при позвъняване и на втрои телефон (ако изпозваме такъв). За съжаление не мога добре да се ориентирам в обясненията. Някой от вас, ако е пробвал тази възможност ще съм благодарен ако внесе малко яснота. Благодаря!
   
 

...и един мармот завива шоколада в станиол!

П.С:
А сега сериозно! - поне да се беше сетил линк да дадеш!?
Цитирай
#3

(2015-03-15, 21:56:00)s01o написа:  
(2015-03-14, 17:49:45)Angel1999 написа:   Колеги в един руски сайт видях, че има възможност чрез приложението "Tasker" да се накара гривната да вибрира при позвъняване и на втрои телефон (ако изпозваме такъв). За съжаление не мога добре да се ориентирам в обясненията. Някой от вас, ако е пробвал тази възможност ще съм благодарен ако внесе малко яснота. Благодаря!
   
 

...и един мармот завива шоколада в станиол!

П.С:
А сега сериозно! - поне да се беше сетил линк да дадеш!?
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry37721174  
Бях останал с впечатлението че повечето съфорумци посещават въпросният руски сайт. Извинявам се за неуточнението.
Цитирай
#4

(2015-03-16, 13:23:01)Angel1999 написа:  
(2015-03-15, 21:56:00)s01o написа:  
(2015-03-14, 17:49:45)Angel1999 написа:   Колеги в един руски сайт видях, че има възможност чрез приложението "Tasker" да се накара гривната да вибрира при позвъняване и на втрои телефон (ако изпозваме такъв). За съжаление не мога добре да се ориентирам в обясненията. Някой от вас, ако е пробвал тази възможност ще съм благодарен ако внесе малко яснота. Благодаря!
   
 

...и един мармот завива шоколада в станиол!

П.С:
А сега сериозно! - поне да се беше сетил линк да дадеш!?
http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry37721174  
Бях останал с впечатлението че повечето съфорумци посещават въпросният руски сайт. Извинявам се за неуточнението.

Абе ние си го посещаваме редовно (да не кажа всяка сутрин в 9:00ч със кафето) - ама не можем да преглеждаме всяка тема за XIAOMI устройство Smile

...та! Въпросните руски версии, гледам да ги избягвам, просто защото са не-до-преведени или имат все някви ядове! Мазнята е пълна при тях!
Ползвам си единствено апа на: dezmen3 http://en.miui.com/thread-53761-1-1.html


И трето! Smile - е няма начин да се занимавам, толкоз настройки и галимации да направя, за да накарам гривната да бачка и на 2-рия тел. чрез търд-парти апп! Smile
Инак благодаря за инфото... Storstark
Цитирай
#5

Руснацитееееее както винаги къртят, евала Smile Но с01о е прав, много цъкня за нищо.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)