Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Tab 2 10.1" забива много.
#1

Здравейте,
Имам Galaxy Tab 2 10.1" от вече няколко месеца. Не го използвам особено, не съм го товарил с някакви големи по обем приложени или игри, всъщност имам около 8% заета памет на него от 16ГБ. Въпреки това адски много забива и е доста изнервящо. Сложих му Nova Launcher с надеждата да се пооправи, но уви... Можете ли да ми дадете някакъв съвет, дали трябва да го руутна и да му сложа РОМ или какво...? 
Благодаря
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с ресет да оправиш проблема.

 
Цитирай
#3

При мен (таблета от подписа), който като твоя има рам само 1ГБ положението се оправи
след рут и премахване на една част от стоковите приложения ,които не ползвам.
Започна да работи доста по-добре и гладко.Толкова ,че за ивестно време го ползвах с два активни потребителя :-)

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#4

Здравейте,
Имам Galaxy tab II 10.1 3G от доста години. Всичко си му е перфектно, като батерия бързина и работа, но от известно време има проблем с интернета и по-специално браузърите забиват и се затварят от само себе си. Правих разни опити от нета, чистене на кеш, кукита, хард ресети, но всичко е временно и почти не помага.
Има и качени и някакви детски игри, там всичко си наред и си вървят ОК.

С две думи, моля препоръчайте свестен софтуерен сервиз в София, където знаят какво правят и да си ми го върнат в работещо състояние.
Цитирай
#5

(2017-05-09, 10:00:48)Georgi_G написа:  ..........................
С две думи, моля препоръчайте свестен софтуерен сервиз в София, където знаят какво правят и да си ми го върнат в работещо състояние.

Пичове,
Аз да повторя молбата. Или някой от вас ако може да помогне, естествено ще си платя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)