Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с батерията на Lenovo vibe X2
#1

 Здравейте колеги, имам проблем с батерията на моя леново vibe x2 , когато съм на работа и телефона ми е постояно в джоба и постояно загрява и ми бута батерията държи 7-8 ч. когато съм на работа и пада, като съм го изчистил и съм спрял всички приложения. Та въпроса ми е дали има някъкав сензор или датчик , който да работи постояно и да загрява и да бута батерията, защото съм забелязъл, че това става само като съм на работа. Моля ви дайте съвет как да се справя с проблема, защото не е приятно, а е нов само на 20 дни е.
   
 

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с ресет, може и да се оправи.

 
Цитирай
#3

Ок , ще пробвам и ще пиша

Да колега рейснах го и се оправи, после взех да исталирам и приложенията пак на ново и разбрах от кое е. Благодаря ти за съвета.

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
#4

Здравейте, хубаво е да споделите от къде е бил проблема да се вземе на предвид от някой със същия проблем като вашия.

Samsung Galaxy S21 FE Graphite + Samsung Galaxy Watch 46 mm Silver
Цитирай
#5

Най-вероятно от някое злонамерено приложение.

The Phillips Savvy -> Siemens M55 -> Nokia 8910i -> Nokia 7610 -> Nokia 6500 Slide + Samsung X520 -> Nokia 5800XM + Nokia N97 -> ТhL W200 -> Lenovo Vibe X2 + Nokia 225 -> Lenovo Vibe Z2 Pro
Цитирай
#6

Здравейте- значи проблема е бил в това, че бях си пуснал опцията да цекнеш два пъти върху дисплея и той да се включи, и като ми е в джоба и аз като се движа и той се включва постояно и си свети в джоба и загрява и ми бута батерерията Smile но сега като я изклучих тази опция и няма проблем, даже ме кара по два дни. Това е проблема да знаете колеги.

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
#7

има сензор за близост и опция да не се активира кога да е. Дори когато е включена опцията ли го прави това ?

Който пита е глупак 5 мин., който не пита остава глупак за цял живот! 

Talent is cheaper than table salt. What separates the talented individual from the successful one is a lot of hard work.
Цитирай
#8

Да дори и тогава го прави, изклучих тази опция където съм написъм по горе и се оправи.

Xiaomi Redmi Note 5
Цитирай
#9

здравейте ! Аз също имам проблем с батерията на леново вайб х2 и моля за някаква помощ 
Положението е следното сутрин от напълно зареден на 100 % до час час и нещо е  на 70% и като се има в предвид че почти не се използва за това време а ако бъде и използван като вайбъри ,месенджъри ще бъде тотално загинал Big Grin!  ако има някой с подобен проблем да помага ,защото незнам какво да правя с този телефон .. смятам да го занеса в сервиз понеже все още е в гаранция, та ако проблема си е в батерията да я сменят ...
Цитирай
#10

Виж от Power Manager, подробни данни за консумацията ... кое ти харчи ток ? Иначе следващата стъпка е преинсталация/ресет и в краен вариант е гаранцията.

Lenovo Vibe X2
Цитирай
#11

Така като гледам приложението фейсбук дърпа най-много от батерията


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#12

Моя даяни 4+ дена без проблем......
използвам програмката 360 да ми чисти процеси , файлове и прочие и постигам такава издръжливост на батерията
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)