Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Коментари и настройки за издръжливостта на батерията на Meizu Mx4
#76

Ето виж по-горе как е при мен. Не е по-зле от към батерия в никакъв случай. Даже не правя разлика спрямо 4.2.2.2.
Цитирай
Аксесоари
#77

Няма разлика в издръжливостта.4 часа и малко дисплей (3г,браузване,фейсбук,гледам и някой филм от време на време)...зле е работата.

Meizu MX4
Цитирай
#78

Е, чак зле не е, но не е и много добре. Ако погледнеш предната страница ще видиш, че имам 3 часа и 40 мин екран с 50%. Ако някой има реална съпоставка с друг телефон нека да сподели. 



Ето и резултат от постоянното плейване на 720р филм с фабричния плеър на 50% яркост. 8 часа и почти 25 мин. Това на 2G с включени мобилни данни и през това време получавах известия във фейса и вайбър.

   

За сравнение според Engaged при същия тест HTC M9 издържа 8 часа и 19 мин, а е с 5 инча екран и 2840 амперчасова батерия. А S6 8 часа и 49 мин и макар да е с QHD екран той е Amoled, което е и предимството му в гледането на видео. 


Спрямо "големите" флагмани Мейзуто не е зле, просто не е достатъчно добре да се нареди редом до One Plus One и LG G FLEX 2 с техните 10 часа.
Цитирай
#79

Много зависи от ром-а с който е телефона. При 1+1 има оптимизирани ром-ве, които имат много добър живот на батерията. Аз си намерих такава версия и преспокойно правя 3.5 часа СОТ и 4 дена стендбай на балансед моуд.

1+1  Never Settle  IUNI OS "Знанията слагат отпечатък на характера."
Удари един лайк ако ти харесва [/url][url=https://www.facebook.com/PhotostakenbyAtanasPetrov]Photos taken by Atanas Petrov
Цитирай
#80

И в крайна сметка файда от режимите има само ако използвам гоогъл навигацията иначе през останалото време да си седя на high performance?

The luck is quality.
Цитирай
#81

Аз си седя само на него (high performance). Освен ако не се заиграя дълго на някоя игра, която може да върви и на пестеливия, но напоследък даже нямам време.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#82

Да съживя малко темата.
Тествах телефона за издръжливост пак при гледане на видео, но този път с 4.2.8.2 и с MX Player, а преди беше с 4.2.2.2 и фабричния плеър. Разликата е малко повече от 1 час в полза на новия тест.
Винаги тествам на 50% яркост и Хай Перформанс.
Вече 9 часа и 32 мин изглеждат много по-добре.
Дано с Лолипоп нещата дръпнат на над 10 часа.

   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)