Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнатини по телефона
#1

Здравейте, проблемът е следният, както се знае, явно си има дефект телефонът, в който с пука от долната и горна част.
Закупен е от Мтел и искам да питам дали някой си е пращал телефона до сега на сервиз..
Ето и снимка къде се пука : 
http://i.imgur.com/hstJah6.png

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Пич директно го носи в МТЕЛ!Аз  проучих проблема първо в интернет!Звънях после в LG България,увериха ме че имат бюлетин за този дефект и да го пратя към сервиз!Телефона от МТЕЛ отива в техния сервиз,но тъй като те не сервизират LG, за това  го препращат го към MOST Comptuters,които реално го сервизират!Отнема грубо около 10 дни(понеже аз съм от Варна),ще ти сменят дисплей-дигитайзер-корпус.Остават твоята платка,камера,батерия и заден капак...най-общо казано!Успех!
Цитирай
#3

Моя има и отгоре и отдолу.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#4

OfftopicНе че е някакво успокоение, ама сякаш не сте ползвали S серия на Samsung... Този проблем с цепнатини, най-вече около бутоните за усилване и включване си го имат открай време.

p.s. ако апарата е в гаранция в сервиз и това е. Smile

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#5

Брех,не знаех че приемат гранционно такива пукнатини,и аз имам отдолу.само трябва да върна фабрични и да се пробвам
Цитирай
#6

И аз забелязах, че имам отдолу пукнатина.
Цитирай
#7

И аз сега забелязах че имам....точно по дупката на микрофона !!!!Това пък чудо кога и как е станало...С оригиналния quick circle  съм...
Цитирай
#8

(2015-03-25, 13:32:17)bvitanov написа:  И аз сега забелязах че имам....точно по дупката на микрофона !!!!Това пък чудо кога и как е станало...С оригиналния quick circle  съм...

Проблема според ме е в прегряването което се получава при работа и зареждане на батерията.Топло студено и така се повтаря и от там идва всичко.Голямо разочерование се оказа ЛЖ 1080 лева дадъх.Аз  лично минавам на Xiaomi mi4 ,Meizu.За вас незнам но определено телефоните за Европа са паратику.

Huawei p30 pro
Цитирай
#9

(2015-03-25, 13:32:17)bvitanov написа:  И аз сега забелязах че имам....точно по дупката на микрофона !!!!Това пък чудо кога и как е станало...С оригиналния quick circle  съм...

Като погледнах и при мен има, но е едва забележима, като се вгледах чак тогава я забелязах.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#10

Нека и аз споделя: Моя Г3 се спука отгоре на втория месец, без никаква причина. Скоро преди дни го загледах и отдоло има пукнатина. Това ми доиде в повче тези дни ще го нося в Мтел...

        
Цитирай
#11

(2015-03-25, 15:42:13)nnenno написа:  Нека и аз споделя: Моя Г3 се спука отгоре на втория месец, без никаква причина. Скоро преди дни го загледах и отдоло има пукнатина. Това ми доиде в повче тези дни ще го нося в Мтел...
Колега носи го директно в Мост компютърс. Ще си съкратиш времето за чакане значително.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#12

Моя го купих по коледа и все още нямам пукнатини - дано и да нямам. До колкото знам проблема го има в началото на производството, първите 2-3 месеца, след това е оправен. Моя е произведен на 31.10.2014 г.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

(2015-03-25, 18:04:57)vargala81 написа:  Моя го купих по коледа и все още нямам пукнатини - дано и да нямам. До колкото знам проблема го има в началото на производството, първите 2-3 месеца, след това е оправен. Моя е произведен на 31.10.2014 г.

Къде мога да погледна датата на която е произведен телефона, благодаря предварително. 

 
Цитирай
#14

Инсталирай от Play Store програмата LG Phone From, тя ще ти каже.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

Моя е произведен на 01.10.2914 и я има пукнатината.

HTC Desire HD > SGS 2
Вече с LG G3 32gb. Titan
Цитирай
#16

С оглед на тънкия пластмасов корпус, има резон в това да се пука лесно. Поне лайсната трябваше да е метална. В т мобайл има случай на заменени нови апарата и на 1 седмица пак им се пука корпуса, но само в областта на микрофона или жака на слушалките. От ЛГ са го признали за фабричен дефект. Интересното е ако да речем си си надрал някъде корпуса или ъгълчета, дали ще ти признаят тази пукнатина гаранционно.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#17

Моя е от 14.06. Има пикнатини на инфрареда и на тая дупчица до него

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#18

Моя е произведен на 06.02.2015г. и няма пукнатиник за сега. Да се надяваме и да няма за напред Smile

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#19

(2015-03-25, 15:46:38)tda написа:  
(2015-03-25, 15:42:13)nnenno написа:  Нека и аз споделя: Моя Г3 се спука отгоре на втория месец, без никаква причина. Скоро преди дни го загледах и отдоло има пукнатина. Това ми доиде в повче тези дни ще го нося в Мтел...
Колега носи го директно в Мост компютърс. Ще си съкратиш времето за чакане значително.

Благодаря за препоръката, дано може така.... Още днес ще отида да проверя.
Хубав ден на всички

        
Цитирай
#20

Пиши после, колега, дали в мост ги приемат, като са купени от Мтел.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#21

ако си държите телефоните в джобовете на дънките е нормално от изкривяванията да ви се пукне понеже е много тънка , аз си го нося в чантичка и нямам проблеми

[Изображение: mohax87.smart.jpg]
Цитирай
#22
Wink 

А в твоята гаранционна пише ли да не се носи в джоб,а в специална чанта Wink
Цитирай
#23

(2015-03-26, 20:16:07)BuRn написа:  Пиши после, колега, дали в мост ги приемат, като са купени от Мтел.

Говорих със съпорта на ЛГ и да директно в МОСТ носете. В протитен случай просто си удължавате срока на ремонт. Мтел или който и да е бил оператор не са оторизирани да ремонтират апарати на ЛГ.  Cool  Да не споменаваме, че Виваком са имали скандали с ЛГ именно относно гаранцията на апаратите и от съпортана ЛГ директно ги насочваха към МОСТкомпютърс.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#24

Да питам и аз ,че не разбрах -има ли значение от къде е купуван апарата ?Може ли да го занеса в Мост ?Подарък ми е -от София съм а са ми го взели от онлайн магазин от  Варна !!!!
Цитирай
#25

Колеги, вчера минах прес МОСТ, казаха няма проблем давай го. Аз съм от Ст. Загора. Така, че всеки които има споменатия проблем в темата да го носи спокойно.
Успешен ден на всички....
Поздрави

        
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)