Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнатини по телефона

Бързо пипат, в четвъртък го предадох в петък го вкараха в сервиза във вторник го оправиха и в сряда беше в магазина.Перфектно сменен дисплей а при работата са ми оставили няколко бледи драскотини по гнездото на батерията.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
Аксесоари

Ехх и моя отива на сервиз Sad но не само за пукнатините спря да ми работи On/Off бутона


П.П Сега пък пали без проблем

Samsung - SGS-I9195 Blue Edit.
LG G2 - D820
LG G3 - D855 32GB
Цитирай

Днес си взех телефона от Мост, занесох го директно там заради пукнатините. 1 седмица престоя, сменен е целия преден панел. Добре са си свършили работата, всичко е перфектно. Все едно имам нов телефон. И без това екранът ми беше леко надран и имах няколко чукнати места по лайсните. Не ми направиха проблем, уважиха ми гаранцията и така... Доволно.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги. Вчера оставих моето LG G 3 в Технополис-Пловдив. Меко казано служителката работеща на приемната в сервиза им ми се изсмя, казвайки ми, че никой не и е оставял телефон за пукнатини. Срам не срам го оставих, дразнят ме какво да направя. Толкова го пазех, не съм го изпускал и той сам да се напука. Както и да е. Озадачи ме по скоро, това което ми каза: - Нали знаете, че отиде ли в сервиз.............(мълчание)..................? Попитах я какво означава това, че да си купувам нов телефон ли, че ще ми го прецакат ли, тя само се усмихва......Боже повече нищо не давам за ремонт, дано поне ми върнат същия, без да свалят неща от него Sad Sad Sad Всички телефони закупени от този магазин се препращат за София.........няма ли в Пловдив сервизи бе братче, чак в София...... не го разбирам  Bu
Цитирай

Щом е от Технополис, ще го изпратят в МОСТ. Така че не се безпокой, защото всичко ще бъде наред.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Защото са мързеливи тъпаци и не им се занимава. Ето затова реших да си спестя разправиите в Техномаркет и го занесох директно в Мост. Пукнатините са дефект, който lg са признали за такъв и подлежи на гаранционно обслужване. Всички други тълкувания на разни некадърни служители са булшит.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
Цитирай

Моят също беше със сменен дисплей след рекламация за пукнатини.
Цитирай

Моя ще влиза в бокса за втори път, този път до USB порта, а се зарежда безжично.
Цитирай

Здравейте,
и аз за съжаление имам същия проблем с моя LG G3, купуван точно преди 1 година - жълто петно и пукнатина в долната част на панела. Предстои ми да го нося на сервиз в МОСТ. Имам обаче един въпрос. Правят ли в МОСТ ресет на телефона при ремонта? Питам, защото преди 2 години им носих на 2-3 пъти един таблет, който имаше проблем със зареждането (проблемът беше хардуерен, не софтуерен) и всеки път, когато го вземех, виждах, че са му правили и преинсталация на софтуера. Обясняваха ми, че било тяхна задължителна процедура. Надявам се, че с телефоните не е така, че ще загубя всичко.
Цитирай

(2016-12-10, 10:37:45)yakovi написа:  Здравейте,
и аз за съжаление имам същия проблем с моя LG G3, купуван точно преди 1 година - жълто петно и пукнатина в долната част на панела. Предстои ми да го нося на сервиз в МОСТ. Имам обаче един въпрос.  Правят ли в МОСТ ресет на телефона при ремонта? Питам, защото преди 2 години им носих на 2-3 пъти един таблет, който имаше проблем със зареждането (проблемът беше хардуерен, не софтуерен) и всеки път, когато го вземех, виждах, че са му правили и преинсталация на софтуера. Обясняваха ми, че било тяхна задължителна процедура. Надявам се, че с телефоните не е така, че ще загубя всичко.
Моя като му сменяха дисплея не бяха го ресетвали. Взех си телефона както го бях предал в сервиза.

Xiaomi Mi 9T 6/128GB Glacier Blue
Цитирай

Моя като го занесох в Мост, изрично ме предупредиха, че всички данни заминавали, ресет и т.н. Викам им нема грижи, всичко ми е бекъпнато, облаци и прочее. След седмица като го взех, софтуера изобщо не бяха го пипали. Всичко си ми беше както им го дадох.

Honor 7 lite via Tapatalk
Цитирай

И аз тогава ще направя бекъп за всеки случай.
Цитирай

Днес го оставих за втори път гаранционноо.Този път за жълти петна и пукнатини.Оставаха 4 дни до изтичане на гаранцията.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Като го ремонтират,пускай го за продан,барем вземеш някой лев...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Днес си го взех със сменен дисплей и рамка.Защо да го продавам?Телефона си ми харесва.Докато работи ще си го ползвам.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

Защото пак ще го посети...

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Няма.Изтече му гаранцията днес.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай

А описаните в началото пукнатини са стандартни за модела, от известните му дефекти. Не пречат откъм функционалност, а с протектор и визуално (макар да са на такива места, че да не са ти точно в погледа през повечето време).
Цитирай

При мен също се появи пукнатината.Колкото косъм е и трудно се забеляза.А гаранцията ми изтича след 10 дни...

P30
Цитирай

Аз, честно казано не мисля, че заради такова нещо си заслужава да се ползва гаранцията. И аз имам все още до август и от горе и отдолу пукнатини, но не са проблем, особено с калъф.

Там е работата че и да го оправят, никва гаранция няма., че пак няма да се появят същите пукнатини.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2017-02-27, 19:41:15)raphustla написа:  При мен също се появи пукнатината.Колкото косъм е и трудно се забеляза.А гаранцията ми изтича след 10 дни...

Моят изгоря месец преди да му свърши гаранцията - лошо програмиран, трябвало е сигурно месец след това. Заминала дънна платка, като за това е повлияла и батерията, която смених също, но заплатих, тъй като е с по-малка гаранция. Но за една пукнатина и аз не мисля, че си заслужава, макар че е познат проблем при модела и би трябвало да имаш право. Не ти пречи да пробваш (предполагам) и да споделиш опит после какво е станало.
Цитирай

Искам да попитам, тъй като телефона го купих с гаранция към фирма. За теленор нужна ли е фактурата. От оператора не бяха май на 100% сигурни. Едни казаха, че трябвало фактурата, други само гаранционната карта.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Фактурата е нужна само ако не могат да ти оправят телефона и трябва да възстановят сумата. Така че е в твой интерес да я намериш. А пък ако не си собственик на тая фирма към която е гаранцията разправията с връщане на парите е голяма. Едно приятелче така изгоря с 800лв.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай

Като цяло не смятам, че за момента ще се наложи връщане на пари или нещо подобно. Телефона съм го взел като подарък и засега само  пукнатините, с които си дойде са му проблем. Ако новия собственик каже може да го занеса за гаранционно обслужване, но като чета след време пак се появяват и за момента не смятам че си заслужава смяната на оригиналния дисплей за тва нещо.
Мерси все пак. Уж сме се разбрали с Мол-а на тая фирма ако има нужда да ми изкара копие на фактурата, но се надявам да няма, ако ще е само за обслужване, без връщаме на пари.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

Днес си взех телефона.Сменен е лед модула и всичко е ок.Дори всички приложения си са на мястото Smile

P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)