Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнатини по телефона

Здравейте, моят G3 32GB има пукнатини по долния корпус до жака за слушалки. Въпроса ми е защото съм го взел от Техномаркет, оправят ли ги още или вече няма части за него и да чакам за замяна със друг флагман ? Smile
Цитирай
Аксесоари

Прати го направо към Мост, вероятно ще го оправят.

HTC Desire HD/ Lg G3 32gb/ Lg G6
Цитирай

А оправят ги.....не си мечтай да ти го заменят с по-добър.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой, на който телефона му взет от Теленор, ако може да каже за пукнатини колко време са го държали и дали са го оправили подобаващо.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

(2017-03-15, 04:10:52)remixa92 написа:  Някой, на който телефона му взет от Теленор, ако може да каже за пукнатини колко време са го държали и дали са го оправили подобаващо.

Както вече казах, при мен пукнатината беше колкото косъм, но проблема беше решен като ми смениха лсд модула.Оставих го в магазин на теленор, като след седмица всичко беше готово.А в сервизния документ пише, че е престоял в сервиза 4 дни.Това е от мен.

P30
Цитирай

Имам пукнатина колкото косъм , но е в ляво горе , не е до жак за слушалки , зарядно или ир порт , мисля да пробвам гаранцията, да ли ще мине ?
Да ли си струва да се сменя оригиналния екран,?
При смяната какъв слагат някой знае ли?
Може ли да се види производителя или модела на екрана с някъкъв софтуер, преди и след смяната, при LG G4 така се разбираше кой са дефектните екрани?
Цитирай

днес си оставих телефона за подмяна на дисплей, лайстна, пък ще видим какво ще ми сменят. Интересното е, че имах жълто петно на екрана, което след около година започна да изчезва.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
Цитирай

Аз бях дал моят за пукнатина до жака за слушалките. Оправиха ми го т.е. смениха целият екран......и така 2 години и пак цъфна. Обаче вече е извън гаранция....пък и телефончето си е достатъчно старичко вече.

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

И аз го оставих в Теленор, приеха го за пукнатините, ще видим дали сервиза ще признае проблема като фабричен и ще го оправи. Иначе много ще се разправям с тях.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай

И на мен ми смениха предния панел за няколко дена. Няма грешка.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)