Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Пукнатини по телефона
#76

Дойде ред и на моя телефон, утре го пращам.
Ще пиша като го оправят. Smile

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
Аксесоари
#77

И аз го пратих вчера. Пукнатина през дупката на микрофона. Дано го попрявят без да сменят или подменят ненужно с части втора употреба.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#78

Днес си взех моя телефон от Моста.
Оказа се, че е бил готов още преди 12 дни, но кой да ми звънне... Нищо все пак всичко е точно и е сменен тъч модула.

Huawei P20 Pro - Blue
Цитирай
#79

1 like и от мен. Ама и моят готов от колко време ..... К
акто и да е.

2x s22 ultra 128 and 1x galaxy s21 ultra 256 gb
Цитирай
#80

И при мен се появиха , тези пукнатини , та въпроса ми е пречат ли на работата на телефона ?

[Изображение: onlinelogomaker_090813_2335.jpg]
Цитирай
#81

Не ама е хубаво да се оправи докато е в гаранция. А и при бъдеща прдажба на апарата ходи обяснявай че е фабричен дефект и не пречи.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#82

Точно го оставих моя в мост Стара Загора, казаха че ще го пратят днес за София.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#83

Днес си го взех със сменена лайсна

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай
#84

оказа се че и на моя телефон има пукнатини на микрофона но не знам дали въобще са пукнатини по тънки са от косъм виждат се само ако светна с фенер под определен ъгъл и с лупа

LG G3 16GB Titan > Samsung A5 2016 > LG G6 BLACK > Huawei P20 PRO DUO
Цитирай
#85

Цялата серия е с този "дефект" ... Получава се при вкарването на зарядното... Едно прителче го пукна на 1вия месец от закупуването , моя след половин година още е читав (и двата са закупувани от щатите). И доколкото знам тука не го признават като дефект.
Цитирай
#86

И аз мисля, че е глобален проблем за модела. Според мен обаче причината не е в буксите а по скоро е конструктивно несъвършенство, при леки усуквания си мисля че се получават тези пукнатини. Има хора при които цепките са и долу и горе при ИЧ порта а там нищо не се вкарва... на моя апарат вече има една финна на микрофона, но е толкова тъничка че едвам се забелязва и не ми се рискува с ремонта...

LG D855 32gb
Цитирай
#87

и аз ги видях на моят телефон , но не са ми проблем понеже е изпускан вече над 10 пъти и има доста други охлузвания ^^
Цитирай
#88

И при мен се появи лека ивица на микрофона. Въпроса ми е, ако го дам на Техномаркет (откъдето съм го купил), ще има ли проблем, ако е руутнат?

Имайки предвид, че няма да се барника софтуера и само най-вероятно ще се смени лайсната?
Цитирай
#89

За съжаление и при мен се появи пукнатина. Искам да споделя, че телефонът е изключително пазен и все пак се появи. Сега се чудя дали да го пращам в магазина откъдето го взех или в МОСТ. Отделно ме чака преглеждане на 1100 снимки Big Grin
Цитирай
#90

Може ли да ми кажете дали ако телефонът ми е закупен от Германия, ще мога да го дам на МОСТ да го оправят или няма шанс ???
Цитирай
#91

@Dymbo, няма ли международна гаранция?

 
Цитирай
#92

Откъде да знам ? Никога не съм си купувал досега телефон, който е закупен от продавача от магазин в чужбина.
Цитирай
#93

И при мен след 10 месеца употреба се появи лека пукнатина при микрофона, но сякаш не ми се дава за ремонт. А и този дефект не пречи на работата на телефона, само визуално леко дразни, но едва се забелязва.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#94

Аз пукнатината я имам от около 3-4 месеца и не съм го давал на ремонт. Какъв е смисъла да го дам, като след някой друг месец ще се появи пак.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#95

Offtopic При всички се забелязва оплакване за пукнатина, основно около някой от микрофоните. При един приятел обаче се е появила пред отвора за изхода за слушалки и стига почти до самото стъкло на екрана.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#96

(2015-08-02, 14:20:38)vargala81 написа:  Аз пукнатината я имам от около 3-4 месеца и не съм го давал на ремонт. Какъв е смисъла да го дам, като след някой друг месец ще се появи пак.

Моя след ремонта вече 6 месеца няма никави проблеми Visslar Visslar

        
Цитирай
#97

Моя съм го купил декември 2014г и се напука преди 2 дни ,така че няма гаранция

Samsung S23+
Цитирай
#98

Моят (да чукам на дърво) още няма пукнатини. Произведен е Ноември месец 2014 година. Взех го Януари.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#99

И аз имам една малка, но не ми пречи изобщо.

Nexus 7-Cyanogenmod 12.1 / Samsung s8 / S20Fe Snapdragon 
Цитирай

Пичове, аз го надрасках толкова дълбоко че в МТЕЛ ми казаха че това нямало как да се оправи, леле какви боклуци са не е истина, един познат ми даде няква шкурка водна 2000 но не съм я мокрил, почнах да го мъча 3 часа търкане изцяло стана матово с лек гланц чисто черно уникално стана, мислех да го продавам но се отказах стана като Iphone 6 черния уникално, само че трябва да се внимава да не се надраска дисплей-я аз леко го надрасках но и него ще оправя
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)