Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Asus 372 ъпдейт до Андроид 5.0
#1

Днес получих ъпдейт на асус до Андроид 5.всичко мина гладко и бързо и може да се радваме на новия лолипоп
Цитирай
Аксесоари
#2

По-шаренко е, нотификациите на заключен екран са удобни.Може би мааалко по-мъничко памет е свободна, има леки улеснения в менютата.
И до тук с доброто - следва постоянно губене на мрежа - просто изчезва и трябва да се рестартира или да се намери ръчно.
Ужасен лаг..и преди този ъпдейт лагваше, но сега е поне 2 пъти повече.
Батерията се източи за 12 часа от Зен лончъра.Наложи се да му забраня да буди устройството, сега се точи за 24 часа, но е доста по-зле от преди ъпа - тогава заминаваше за 35-40 часа.Употребата е еднаква.
Махнали са засечката за батерията по часове в нейното меню и са го заменилис графично разделение по дни, неудобно ми е лично на мен това.Но пък са вкарали опция да се изкарат приложения, които точат батерията екстремно.
Това ми направи впечатление за една седмица ползване до момента.
Цитирай
#3
Thumbs Up 

Андроида ти се е омазал,преинсталирай го и ще цъфнеш като майска роза. Cool
Цитирай
#4

здравейте,  имаме си раздел,  ама айде.  след ъпдейта не виждам джпиеса?
Цитирай
#5

Аз имам проблем с  таблет Asus fonepad 7, вчера му сложих андройд lollipop 5.0. Таблета си върви супер не лагва, но като свалям някой приложения от google play се рестартира. При някои приложения не се рестартира, но на повечето се рестартира.
Цитирай
#6

И за модела от подписа излезе, ъпнах го. SonyEricsson XPERIA X8, обнови си гугъл плей сървисис за за станат нещата. При мен след ъбдейта ми излезе предупредителен надпис за плейстора и сървиса. След обновяването им вс е ок.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)