Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[HOW-TO] Отключване на bootloader-a за всички P6
#26

(2015-06-13, 18:14:18)ThunderBird написа:  
(2015-06-11, 13:19:13)serpentiny написа:  Привет, колеги, аз също пробвах горните команди но след като въведа кода(16-те UUUUUUUUUU) bootloader-a отново си е locked. Може ли да ми кажете къде е проблема и какво да направя за да го отключа. Като не мога по никакъв начин да подкарам тоя USB debbuging, без да влизам в телефона, който е умрял и няма как по-друг начин освен с команди.
П.С: Един тъп въпрос при задържане на Volum down + Power бутоните се появява логото на Huawei Ascend това ли е Fastboot mode на Huawei?

Ако стои само на логото - значи да, това е фастбуут мод-а. Въпроса е защо имате проблеми с отклчването, като навсякъде твърдят, че това работи за всичките P6.

Амииии ха де и аз това се питам ама никой няма отговор.
Някой да е пробвал това-http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2765202

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
Аксесоари
#27

(2015-06-14, 10:42:53)chokoooo написа:  
(2015-06-13, 18:14:18)ThunderBird написа:  
(2015-06-11, 13:19:13)serpentiny написа:  Привет, колеги, аз също пробвах горните команди но след като въведа кода(16-те UUUUUUUUUU) bootloader-a отново си е locked. Може ли да ми кажете къде е проблема и какво да направя за да го отключа. Като не мога по никакъв начин да подкарам тоя USB debbuging, без да влизам в телефона, който е умрял и няма как по-друг начин освен с команди.
П.С: Един тъп въпрос при задържане на Volum down + Power бутоните се появява логото на Huawei Ascend това ли е Fastboot mode на Huawei?

Ако стои само на логото - значи да, това е фастбуут мод-а. Въпроса е защо имате проблеми с отклчването, като навсякъде твърдят, че това работи за всичките P6.

Амииии ха де и аз това се питам ама никой няма отговор.
Някой да е пробвал това-http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2765202

Аз не съм, но пък нищо не ти пречи да опиташ. Няма какво да му стане освен да не се оключи пак... Пробвай го, изглежда добре Big Grin

Xiaomi RedmiNote 2|TWRP 2.8.7.0
Цитирай
#28

ЕЕЕеми пробвах го -НЕ ЩЕ. Заключен си е пак
Такааа...малко ще редактирам поста си.Значи играх си играх си с телефона и ето какво се получи.
Както писах по-горе използвах програмата Huawei P6 Toolkit (от линка в горния ми пост) за до отключа боотлоадера-уви остава си заключен
.jpg Изображение 2.jpg Размер: 84.19 KB  Сваляния: 5

Нооо какво направих -реших да пробвам да инсталирам-TWRP
.jpg Изображение 1.jpg Размер: 61.39 KB  Сваляния: 9

което е във архива(в папка sources-2.7.0.0), свален с програмата тази същата -Huawei P6 Toolkit


така и така да пробвам какво ще стане ииии какво установявам имам инсталиран TWRP
При заключен боотлоадер имам TWRP Rolleyes Rolleyes Huh .
Така решавам да инсталирам TWRP 2.8.6.0 zip от темата на колегата „TunderBird„ https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=72207
и се получи, сега съм вече с TWRP 2.8.6.0
може ли някой сега да ми обясни .....дали мога да си сложа вече това:BB708 EMUI 3.0 Stable International (Rooted + KangVIP tools) RePack_BbN
708 EMUI 3.0 Stable International (Rooted + KangVIP tools) RePack_BbN[b]B708 EMUI 3.0 Stable International (Rooted + KangVIP tools) RePack_BbN[/b]

Samsung Galaxy S20+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)