Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

TomTom GPS Navigation Traffic
#51

Благодаря за споделената информация, но последната версия в Google Play е 1.14, а тази е 1.15. Някаква бета ли е?

П.С. Пробвах я и не сработи за мен. Получавам надпис "The app cannot connect to TomTom. Check your phone's internet connection.". Пробвана е без интернет и с интернет (мобилен и WiFi).
Цитирай
Аксесоари
#52

При мен работи - Galaxy S7 edge и андроид 7

Не знам дали е бета ...

(2017-02-19, 10:36:21)sapiora написа:  Благодаря за споделената информация, но последната версия в Google Play е 1.14, а тази е 1.15. Някаква бета ли е?

П.С. Пробвах я и не сработи за мен. Получавам надпис "The app cannot connect to TomTom. Check your phone's internet connection.". Пробвана е без интернет и с интернет (мобилен и WiFi).

За инсталация го дават това:

Код:
How to install Tom Tom Go Navigation&Traffic ((patched by DFoX) for the first time.


Before you start you need a Google account and Internet access !!!!!!!!!!!

One other thing before you start switch your phone or tablet to English restart it and then do the install.

Instructions:

1) install the app from Google Play store. <--------DO THIS FIRST !!!!!!
2) run it, close. <----------------------------------DO THIS BUT do not download any Maps or Voices
3) uninstall from Application Manager. <-------------THEN THIS BUT do not uninstall it with The Google Store !!!!!!

Please note do not use 3rd party uninstallers only use what came with your phone or tablet......

4) install Tomtom_Go_Navigation&Traffic Patched <--NOW THIS
5) restart phone

You are ready to go now get your maps and voices.

Демек първо инсталираш от Google Play безплатната версия .... после я махаш и това е ....


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#53

Благодаря още веднъж. Препоръчвам да си актуализираш post-а с тази информация за да не се объркват и други като мен.
Цитирай
#54

Здравеите, в Англия сам и том том тука се справя много добре ниакои можели да помогне с работещ линк
Цитирай
#55

(2018-03-31, 20:04:38)vkrumov написа:  Здравеите, в Англия сам и том том тука се справя много добре ниакои можели да помогне с работещ линк

https://www.smartzona.net/showthread.php...ffic/page5
Цитирай
#56

За камион има ли опция?

Huawei P Smart Pro
Цитирай
#57

Новата TomTom Navigation.Домашна страница https://play.google.com/store/apps/detai...navapp.nds За тези който искат да пробват,следвайте указанията,Картите вече са по държави.Не както бяха цели райони. https://dox.abv.bg/download?id=3c4329122e
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • siebel
Цитирай
#58

За какви телефони е . Имам Самсунг S7 и S10 и пише , че несъвместимо с устройствата ми.
Цитирай
#59

Инсталираш ли от архива?
Пробвах на симулация малко,пичът дървено говори...
Цитирай
#60

(2019-08-19, 11:45:08)BisVal написа:  За какви телефони е . Имам Самсунг S7 и S10 и пише , че несъвместимо с устройствата ми.
Ако инсталираш от GooglePlay може и да не стане.Има телефони на които не работи в зависимост от версията на Андроида .А и има забрана в някои страни .Затова само от архива!Но почисти добре телефона от останали файлове от оригиналната. Колкото до ПИЧА-такава му е дикцията.Знаеш ,че малко от фирмите им се занимава с България.Не сме пазар които заслужава внимание .
Цитирай
#61

Някой има ли актуално инфо как се инсталира и линк за последната версия?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#62

(2020-07-12, 07:15:58)nanobanano написа:  Някой има ли актуално инфо как се инсталира и линк за последната версия?
Има два файла. obb файла се поставя в Android/obb/com.tomtom.gplay.navapp.nds/main.17.com.tomtom.gplay.navapp.nds.obb - това е целия път. И инсталираш  apk.   https://dox.abv.bg/download?id=5fd9219b45
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай
#63

Благодаря, трябва ли да имам от маркета програмата или да я изтрия преди това?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#64

(2020-07-15, 16:06:55)nanobanano написа:  Благодаря, трябва ли да имам от маркета програмата или да я изтрия преди това?
Щом си я имаш от маркета си я карай.Тази е от там.Просто за нашия регион не се предлага . Затова се налага да се кача и обновява ръчно от други райони .Когато се кача от маркета тя си тегли obb  файла.
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexkara за това мнение:
  • nanobanano
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)