Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Календар
#1

Здравейте!

Два дена търсих и тук във форима и в GooglePlay, но не открих каквото ми е необходимо.
Календар, който да дава пълна информация за празници, именни дни, рожденни дни и други. Да има опция за настройване на среща, събитие или др мероприятие. Държа да е на БЪЛГАРСКИ език. Опция с рожденните дни, да ми показва директно номера на рожденника или да ме препраща към тел. указател. И да е с приличен, не натруфен widget.
Предварително благодаря!
   
 

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ползвам Sunrise calendar и съм много доволен. Имаш опция в менюто да си добавиш календарите, за които питаш. Можеш също да погледнеш и Google calendar там също ги има тези възможности.
Цитирай
#3

Не е точно това, което търся. Witget-a да е за цял месец, с препратка към телефонният номер на даденият човек. Дали ще е рожден ден, среща или друго...

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#4

https://play.google.com/store/apps/detai....anydo.cal може да пробваш това когато се синхронизира с фейсбук ти показва рождените дни на приятелите ти във фейсбук 

Samsung S2 Plus -> Samsung S3 Neo + Sony Xperia E1 -> Samsung S5 -> Lenovo A6000 -> Samsung S4 -> Samsung J7 (2017) -> Redmi Note 9 Pro

Цитирай
#5

Трябва първо да вкараш рождения ден на абоната в телефонния указател и тогава чак да се свързва с календара!
Иначе няма как Календара да знае телефона на абоната.

Alcatel One Touch Pop C3
Цитирай
#6

имате ли идея как да добавя прогнозата за времето в google calendar приложението на андроид. в сайта им има тикче и се показва за 3-4 дни напред, но на телефона не се показва. иначе виждам рожденни дни, празници и други календари, които съм си вкарал. за времето обаче не намерих начин. някаква идея?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)