Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Double Click Lock
#26

До колегата, който питаше за отключване чрез 2 почуквания. Вариант е да се портне Sense 6 на HTC, но не съм сигурен дали Motion Launch жестовете нямат хардуерна намеса както обясни yo_asakura в по-горен пост.

HTC One E8
Цитирай
Аксесоари
#27

Не бих го деинсталирал за нищо на света!
Мойте авери като го видяха и пощуряха по него!

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#28

И сега да сигнализирам след няколко дена пак спря да работи приложението и след преинсталиране се оправи! Не знам на какво се дължи.....

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#29

незнам защо при теб е така. аз нямам такъв проблем, а го ползвам откакто го направих

п.п. моля, ако някой друг има подобен проблем, да сподели
Цитирай
#30

При мен на MIUI G2 проработи само един път и до там.По принцип MIUI малко е особен трябва от самото приложение(в настройки) да се активират няколко неща и аз го направих ,но не работи.
Нека друг колега с MIUI да пробва.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#31

спирането да действа, смятам че се дължи на това, че по нкакъв начин OS, спира самия widget. докато го разработвах видях, че една от предишните версии работи нормално, но ако го изчистя от последните приложения и widget-а спира да работи. намерих решение за това и сега е пусната работещата версия. при мен и още доста хора няма проблеми въпреки изчистването от последните прилобения. но предполагам, че при някои устройства прави точно това. изчиства приложението от ресурсите на телефона и след това widget-а незнае какво да прави. друго обяснение нямам и ще ми е трудно да намеря решение щом е само при някои устройства, но ще помисля вариант за оправяне. засега, на който му върши работа, да ползва Smile
Цитирай
#32

И при мен спира да работи,дано го оправиш този бъг.Иначе,като идея приложението е добро.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#33

така като гледам, явно touch wiz прави тази мизерия
Цитирай
#34

От една седмица насам работи стабилно и не е крашвало Visslar

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#35

При мен се вкл  и изкл. с double click и без това приложение .. предполагам при всички LG-та е така.. обаче,като смених  launcher-a  спря да работи.. Sad Имам малък проблем и с lock screena слагам някакъв lockscrn..  и след  5 минути се маха ;( как мога да гоо оправя?
Цитирай
#36

Изключи си стоковия loock screen като избереш вид на заклучване без

Samsung A54 256/8 GB Awesome Graphite
Цитирай
#37

Когато вляза в настройки/заключен екран има само : Изберете заключване на екрана и съм го дал на "без".. :? може би телефона няма тази опция :?
Цитирай
#38

Добавена е версия 2.1, която има бутон за деинсталиране от основния екран. Добавих защото явно има доста хора, които веднъж като го активират и след това незнаят как да го премахнат при нужда. Версията скоро ще е активна в GooglePlay

п.п. някой с проблема, който беше, че след няколко дни приложението спира да работи и тръгва отново, само ако се махне и сложи наново, би ли споделил дали след версия 2.0 проблема още стои. Опитвам разни решения на проблема, но ми трябват и отзиви. Smile

                                                                                                                                                                                                                              

(2015-05-24, 09:35:44)junior123 написа:  При мен се вкл  и изкл. с double click и без това приложение .. предполагам при всички LG-та е така.. обаче,като смених  launcher-a  спря да работи.. Sad Имам малък проблем и с lock screena слагам някакъв lockscrn..  и след  5 минути се маха ;( как мога да гоо оправя?

по новите устройства имат тази функция, но приложението е предназначено за хората, които я нямат, а искат да я имат на по-стари телефони. Smile
Цитирай
#39

Инсталирано на Note 4 с Лолипоп и преди тва с КитКат не съм имал проблем, от самото начало (преди около 3-4 месеца) и съм много доволен. Благодаря колега, за DCL Smile

Samsung Galaxy Note 4 [SM-N910C] | Samsung Galaxy Note 8 [SM-N950] | Huawei Mate 10 Lite [RNE-L21]
Цитирай
#40

радвам се че има полза от приложението ми. и аз го ползвам редовно на нексус 4. сега направих ново за отключване. все още обаче е  бета. който иска може да тества Smile
https://play.google.com/apps/testing/com...ubleunlock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)