Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei G7/Впечатления от батерията
#26

Типична картинка - 2 дни с едно зареждане, 8ч дисплей, 1ч разговори, ви-фи и моб.данни не се изключват. Постига се без никакви проблеми.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
Аксесоари
#27

Стига да не се играят игри ,спокойно имаш два дена Smile
Цитирай
#28

Не е зле


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#29

И аз да се похваля с скрийн... Smile
       
Цитирай
#30

колеги как постигате тези резултати, аз максимум 2 дни и половина изкарвам ?
Цитирай
#31

Браво! Е това е резултат..
Цитирай
#32

Спрени абсолютно всички ненужни приложения и блокирани мобилни данни(нямам включени в плана) Всичко друго си работи нонстоп

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#33

Аз си пускам нета, когато ми трябва, приложенията се спират, 12 часа на заряд, игри да речем около 2-3 часа на една батерия и разговори около 10 минути за една батерия.
Винаги си ми държи по 3 дена, освен ако наистина не се зарибя да играя нещо и не ми заминат часове в игра. Oсобено като имам лекция при скучен преподавател, на който му имам лекциите... Big Grin
Цитирай
#34

Нов рекорд!А има още време до края на работния ден. Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#35

(2015-05-25, 16:07:55)rahwin написа:  Нов рекорд!А има още време до края на работния ден. Big Grin

Уауууу ти ме уби.... 5 дни.... досега не съм чувал която и да е марка смарт слушалка да изкара толкова! За тези пет дни предполагам го ползваш предимно за разговори?!
 Чудно ми е някой дали е пробвал от пълен заряд на батерията да ползва телефона в свръх режим, само като слушалка?

Xiaomi 13 eu 
Цитирай
#36

Не,човъркам си и в нета и във Фейсбук,когато няма работа.Според мен има значение дали го зареждаш със зарядното или от USB на лаптопа.USB порта пуска по-малък ток и батерията се зарежда по-бавно,но пък по-качествено.По принцип за батериите е по -добре да се зареждат със слаб ток по продължително време.Четох го в един технически форум.

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#37

Чудех се дали да не ви кача скрийншот 6дни и 10часа и да ви втрещя,ама нямаше да е реално,понеже в събота си го забравих на работа и на практика ден и половина е стоял в стенбай режим Big Grin

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#38

моя вече почна да държи по един ден максимум 2дни с включен екран около 3 часа. Само на 2г с изключено синхронизиране деактивиран гугъл,местоположението е с изключен гпс и battery saving mode и само вайбър и месинджър работят като е изкл. екрана някави идеи къде може да е проблема?
Цитирай
#39

Ами като за начало виж в настройки, батерия, какво му точи батерията

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#40

Малко да върна темата, ето моето постижение: почти 35ч стендбай, вкл. Wi-Fi и 3G, работещ екран над 12ч ! nice, a!
           

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#41

Добре е, но не оставяй батерията да пада под 10% Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#42

(2015-11-22, 21:34:25)Dakata87 написа:  Добре е, но не оставяй батерията да пада под 10% Smile

Защото!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#43

Няма проблем, телефонът и респективно батерията е на 1год, зареждам без да се съобразявам от това на колко % е, през вечер като го оставям на зарядното цялата нощ.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#44

Не е много полезно за батерията да пада под 10 процента, освен ако не сте някъде навън и трябва да използвате устройството де.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#45

Един-два пъти ми се е случвало дири да се самоизключи, иначе след втория ден нормално ми остава до около 1/3 заряд

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#46

Малко ъп на темата.Страхотен телефон с невероятна батерия.
Един рекорд и от мен постигнат с постоянно пуснати мобилни данни, деактивирани (facebook, tweeter и хром) и две защитени приложения (Viber и теми).
https://onedrive.live.com/?cid=F40F7321F...12&o=OneUp
Цитирай
#47

@JollyRoger, снимката ти в поста не се вижда, можеш да го редактираш.
Излиза линк с недостъпна информация за чужди потребители.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#48

   
(2016-02-17, 17:52:09)Monipeev написа:  @JollyRoger, снимката ти в поста не се вижда, можеш да го редактираш.
Излиза линк с недостъпна информация за чужди потребители.

Извинявам се за недоразумението    
Цитирай
#49

Това е от мен


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#50

Ето и от мен.


Прикачени файлове Миниатюри
           

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)