Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei G7/Дефекти
#26

По неграмотно не можа ли да го напишеш?Да не говорим че е на шльокавица.
Относно проблема ти,ако го върнеш 3 пъти за ремонт за едно и също нещо,можеш да претендираш за замяна на артикула.Пише го в ЗЗП

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
Аксесоари
#27

От 2-3 дни забелязвам "странен проблем". Странен е до толкова, че не мога да разбера кога се е случил и по какъв начин. Резонен е, защото според мен знам какво му е.

В десния край на дисплея забелязвам жълто "петно", което е дълго около 2 см и широко - 4-5 мм. Предполагам, че течните кристали са "сдали багажа" (в следствие на натиск, но не знам кога и как се е получил този натиск).

Някой друг с подобен проблем? Как мислите, биха ли ми направили проблем за гаранционна подмяна?
Цитирай
#28

Всичко зависи от теб, до колко ще си настоятелен и до колко ще всееш респект.. Успех, дано да го оправят по- бързо. Smile
Цитирай
#29

Здравейте,имам странен проблем със телефона когато вляза във настройки или някъде другаде телефона крашва ли незнам но излиза на началният екран не го прави всеки път но е дразнещо със версия B239 съм про вас имали го това
Цитирай
#30

Аз го нямам този проблем

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
Цитирай
#31

И при мен го няма.
Цитирай
#32

(2015-04-21, 21:20:52)Valio voisa написа:  Здравейте,имам странен проблем със телефона когато вляза във настройки или някъде другаде телефона крашва ли незнам но излиза на началният екран не го прави всеки път но е дразнещо със версия B239 съм про вас имали го това
Update на B248, после Hard reset,и може би няма да имаш този проблем

Samsung S8+,Samsung S10+,Galaxy Watch 46mm.
Samsung S20 Ultra,Galaxy Watch 3,Samsung S21 Ultra
Цитирай
#33

update на B248 надявам се да ги няма вече тези бъгове. Иначе B248 се държи добре за сега.
Цитирай
#34
Question 

Искам да попитам дали и при вас,когато натисна копчето за събуждане на телефона,минава около 2-3 секунди преди да се светне екрана Bu ?
Цитирай
#35

При мен няма такова нещо..
Цитирай
#36

И при мен,светването е моментално.Да не би да си с някакъв "жив" тапет или с някакво приложение за ънлок?

Xiaomi Pocophone F1 6/64 GB Red Edition
Цитирай
#37

(2015-04-24, 22:20:48)Wreckless написа:  И при мен,светването е моментално.Да не би да си с някакъв "жив" тапет или с някакво приложение за ънлок?
Не,но го върнах в фабрични настройки и се оправи.
Цитирай
#38

от скоро забелязах, че мобилния интернет ми се изключва докато е заспал телефона, как мога да го оправя
Цитирай
#39

(2015-04-25, 18:22:19)androboy написа:  от скоро забелязах, че мобилния интернет ми се изключва докато е заспал телефона, как мога да го оправя

Заповядай.


Прикачени файлове Миниатюри
   

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#40

благодаря
Цитирай
#41

Да попитам,телефончето е чудесно,но нормално ли  е да потракват леко бутоните отстрани?
Цитирай
#42

(2015-04-28, 20:47:55)Тауриел написа:  Да попитам,телефончето е чудесно,но нормално ли  е да потракват леко бутоните отстрани?
И при мен е така,но мисля че не е дефект.
Цитирай
#43

Ясно,благодаря.Може би прекалено дълго се чудех какъв телефон да си взема и вече се втелявам.
Цитирай
#44

(2015-04-28, 20:47:55)Тауриел написа:  Да попитам,телефончето е чудесно,но нормално ли  е да потракват леко бутоните отстрани?

Имам два Г7 вкъщи. И на двата бутоните си стоят абсолютно стегнато и дори не мога да си представя как биха потраквали. Според мен въобще не е нормално да са толкова хлабави. Нека и някой друг да се изкаже.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#45

Мойте също са хлабави, но това не им пречи да функционират нормално. Като клатя бързо телефона с ръка и те дрънкат като камбанки Big Grin

Не мога да си обясня защо при нас дрънкат, а при колегата горе не. Може би различни партиди, но пак казвам, дрънкането не им пречи да функционират нормално, просто звука наподобява на евтина сглобка, а както знаете останалата част от телефона е направена да създава усещане за премиум. И двата факта си противоречат в това отношение.
Цитирай
#46

При мене е стегнато и нищо не се мърда или дрънчи 
Цитирай
#47

Незнам за партидите, единия съм го купил декември, втория - април. Нямам тракане на бутоните, но не мисля че на който му дрънкат, е болка за умиране

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#48

Аз имам същия проблем,но в левия край. ОТКРИ ли решение ?
Цитирай
#49

Като са слагани копчетата не са ги вкарвали в легълцата от двете страни, за това се местят свободно и тракат като камбанки на някои бройки. Все пак някъде трябва китайците да си оставят ръцете, иначе ще си развалят репутацията.
Цитирай
#50

(2015-05-06, 10:55:12)posochko написа:  Аз имам същия проблем,но в левия край. ОТКРИ ли решение ?

Тези дни ще го върна за подмяна на дисплей/телефон. От Теленор ще дадат приличен оборотен телефон и обещаха да реагират на гаранцията в рамките на 7-10 дни.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)