Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei G7/Дефекти
#51

Здравейте,нчкой забелязъл ли е мърдане на цялото стъкло на дисплея като го натисне с пръст и размърда на ляво на дясно,защото имам фуга от ляво долу между стъклото и лайсната.

HUAWEI P9 
Цитирай
Аксесоари
#52

При мен също се появи такова петно на същото място което описваш.Ти намери ли решение
Цитирай
#53

Колеги кажете къде в София има официален сервиз на Huawei
Цитирай
#54

Ако е в гаранция още, носиш го на оператора, от който е закупен - те да се оправят.

 
Цитирай
#55

Проблема с жълтото петно колко често се среща?
Цитирай
#56

Според последната статистика - 0.793%!
Цитирай
#57

Аз имам жълто петно и телефона вече е в сервиза!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#58

За 3 дни го върнаха от сервиза със сменен дисплей.
Цитирай
#59

И при мен толкова.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#60

Здравейте на всички.. имам проблем с моя красив мобифон  Bu и моля за съдействие, че май ще го хвърлям в кофата ....  Big Grin от google play немога да дръпна нищо и излиза 492 error . Имате ли идея какво означава тази грешка и как да си я оправя самичка. Извинявайте ако вече някой е питал по този въпрос.  Unknw_mini
Цитирай
#61

Изчисти на Play кеша и пробвай пак.

 
Цитирай
#62

здравейте, напоследък забелязах, че на снимките с предната камера в долния ляв ъгъл ми излиза някакво светложълто петно от светлина и се чудя дали не е някакъв дефект,интересно ми е дали някой друг е имал този проблем ?
Цитирай
#63

Изчистих кешовете на повечето програми включително на google play , рестартирах телефона и пак едно голямо нищо Sad
Цитирай
#64

http://www.fixerrs.com/2014/09/Fix-Googl...2.html?m=1

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#65

Здравейте! И аз имам проблема с петното в горният ляв ъгъл на дисплея. Явно си е дефект, който трябва да отстранят. Появи се 2 месеца след като го купих, от нищо си, просто ей така. И с времето растеше. Занесох го в магазина от където го купих, смениха ми дисплея за 5 дена. И вече месец по-късно се появи отново същият проблем. Направо откачих. Занесох го сега отново. Да си оправят телефоните както трябва. От сервиз ми казаха, че явно нещо отвътре натиска дисплея и затова така се получава. Ако 3 път стане така ще искам смяна на апарата.
Цитирай
#66

Някой забелязял ли е проблем със слушалката- нещо като метално звучене от време на време?

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#67

Аз не!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#68

Абе и на мен днес ми направи впечатление същото метално дрънчене,но после изчезна

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#69

Като го взех и веднага ми направи впечатление. Смениха ми слушалката и сега понякога го прави, но не винаги- като го държа с дясната ръка при разговор го прави например. Имам чувството, че не е от слушалката, но ако започне да го прави по-често си заминава в сервиз.

Копчетата също мърдаха свободно и потракваха, но са ги сменили в сервиза и сега са ок.

Huawei P10+ 9.0 - stock / Mi 10 stock
Цитирай
#70

Не са ги сменили, а са ги наместили в легълцата, където принципно требва да са влезнали..
Цитирай
#71

Доста ми се искаше да си го взема този телефон ,но сега като ги чета тия жълти петна ,хлабави копчета ,не добър звук при разговор направо почнахте да ме замисляте.

Една компания ли няма ,където да произвеждат найстина качествени телефони та човек да си вземе един и да миряса.

....
Цитирай
#72

Всички телефони имат своите плюсове и минуси! А телефона не е лош!

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#73

Ами ще го пробвам то няма какво др. да взема от HTC ми писна ей сега имах Desire 820.

То няма такава печка то голямо греене ,голямо нещо без причина явно проблем в самия чип 615. 

Продадох го и дотам този не грее нали ,че за пръв път се сблъсквам с такава грееща печка сменил съм сигурно 100+ смартфона през живота си какви ли не ..
Цитирай
#74

Може да си сигурен че не грее!

LG Optimus Black P970, Huawei Ascend G7
Цитирай
#75

Идеално мерси за отговора поръчал съм го утре отивам да си го взема. 

Ще се джойн-а и аз с коментар след като го разцъкам. 

Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)