Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei G7/Дефекти
#76

Защо не изчакаш и не си вземеш Huawei Ascend G8!Скоро излиза на пазара.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
Аксесоари
#77

Aма цената сигурно е х2

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#78

Цената още не знам официално но няча да е много по скъп от сегашният но ще е по добър.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#79

Нямаше как да се чака повече ,дълго бях без телефон заради някви боклуци които взимах и връщах. 

А и не ми е потумнал толкова G8 ,както и да е днес пристигна за момента всичко изглежда нормално.

Доста продуктивна машинка ,добре се движи реагира бързо изобщо не е лош смартфона като за бюджетен модел спечели ме. 

Smile

PS: Видях ,че в комплекта има калъфче и изглежда готино. В момента позлвам силиконов си бях купил предварително с стъклени протектори и всичко.

Мисълта ми е ,калъфчето е пластмасово случайно някой който ползва модела да знае дали драска ръбовете на телефона тая пластмаса ,че нямам голямо доверие на такива пластмасови историй.
Цитирай
#80

Нищо не драска калъфа! Пасва идеално.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#81

Благодаря за отговора значи ще се ползва и то. Smile
Цитирай
#82

Здравейте отново! 

Да попитам някой случвало ли му се е да не му отчете картата. 

Днес го поглеждам ,гледам че показва няма сим изкарах я първи ,втори път вкарах и тръгна и всичко е окей. 

Това нормално ли е или да го връщам щото вече съм бесен и най-накрая найстина една Нокиа фенер и дотам.

Писна ми направо от тия телефони всеки с някакъв бъг или нещо то един читав да нямаше сума ти и смартфони смених. 

Да не казвам ,че днес се и рестартира един път от нещо и така не разбрах от какво но това и с др. смартфони ми се е случвало даже и често да приемем ,че един път не е плашещо.

Направо ми втръсна найстина какви телефони ни продават в тая скапана България незнам ..качество 0 бате егати ..

PS: Забравих да спомена самата ми карта е нано с малка пластинка преходниче от тия новите карти ,където сам можеш да си правиш микро и нано. Възможно ли да е от това се замислих нещо да не е направило хубаво свръзка.
Цитирай
#83

абсолютно възможно
за първи път някой се оплаква от това,търси проблема в картата

Huawei Ideos -> HTC Desire X -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei Ascend G7 -> Samsung Galaxy SIV Active + LG Spirit -> Lenovo A7000 + LG Spirit -> Huawei P8 Lite + LG Spirit -> Honor 8 + LG Spirit
Цитирай
#84

И аз така си мисля телефона си е много читав от eMAG си е поръчан не някакви шанаджийски магазинчета и телефоните да са с неясен произход. 

Изкарах я и я вкарах сега всичко си е тип-топ. 

Да се надяваме ,че няма да го прави тоя номер иначе ще трябва да отида до Теленор да си я направя от нано - микро. 

Smile
Цитирай
#85

За девет-десет месеца нямам нито един рестарт или загуба на обхват/СИМ карта. Единствения софт. бъг е, че камерата макар и много рядко, но понякога се случва да забие.

Huawei Ascend G7 - v. B331,  rooted
Nexus 7 2012 WiFi - v.5 Lolipop, rooted + TWRP
Цитирай
#86

Привет! Smile

Не ми хареса нещо този телефон и го махнах. 

Останаха ми само калъфите три на брой два ес лайн черен и прозрачен имам и един ръгед кейс той е нов и за него ще трябва да се разберем нещо. Smile

Нямам какво да ги правя първия който си напише две имена ,град ,номер и до кой офис на Еконт му ги пускам подарък само доставката ще си плати. 

Действайте кой иска калъфчета подарък. Smile
Цитирай
#87

Пратих на колегата данни за доставката на трите аксесоара Smile

Да е жив и здрав ако наистина ми ги изпрати Smile
Цитирай
#88

Ще ще утре ти ги пускам. Smile
Цитирай
#89

Като ги получа ще кача снимки как ми пасват на телефона Smile
Цитирай
#90

Колегата @StinkySoul няма да ми изпрати аксесоарите, само напразно се изхвърли с желанието си да ги подари.. Като му пратих данни за Еконт до изпращане не се стигна.. В днешно време думата не струва нищо, няма достойнсва..
Цитирай
#91

Връщам си думите назад, колегата ми изпрати обещаните по- горе аксесоари, макар и със закъснение поради лични причини! Smile
Цитирай
#92

Имам от скоро следният проблем. Взе да ми изчезва мобилният интернет! След като го спра и пусна след това се появява. И така се повтаря переодично.Май пак ще ходи в сервиза. Някой с подобен проблем.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#93

Най-вероятно е софтуерен проблем .. пробвай добрия ,стар ресет може и да се оправят нещатата.
Цитирай
#94

Здравейте. Изчетох темата и аз имам такъв дефект на дисплея. Точно подобен на колегата, който е пуснал линк към една друга тема в първата страница на тази тема и обяснява проблема. Моят телефон е марка. Huawei Ascend G7 .Не играя игри на него но понякога прегрява от ровене в нета и гледане на клипове в ю тюб. Взел съм го от теленор на 10 февруари тази година . Още е в гаранция да го нося ли на ремонт. Прпблема се появи преди 15-20 дена. Не съм обръщал внимание дали петното расте но на бял фон жълтее катобежаво едно на цвят голямо е два см на 0.5 см някъде в горния десен ъгъл.
Цитирай
#95

Искам също така да попитам за правилните настройки за wifi. Моят телефон му държа постоянно wifi-то пуснато, когато съм вкъщи, а когато излизам спирам wifi-то и оставам само на мобилните данни. Мобилните данни са ми нон стоп активирани денонощно. Правил съм два - три пъти възстановяване на фабрични настройки, но не запомних настройките за wifi как трябва да са, че wifi-я да не ми се изключва, когато екранът ми угасне и телефонът ми не е активен, а е заключен. Дали е затова защото, когато съм вкъщи държа пуснати хем мобилните данни, хем wifi-я си. Там имаше една опция дет пишеше "да се избягват лоши връзки" "wifi да се оптимизира" трябва ли да са чекнати (активни) или не трябва да са активни. Имат ли нещо общо с постоянното поддържане на уайфая пуснат. Благодаря предварително на отзовалите се.
Цитирай
#96

(2015-11-17, 01:21:15)Dr House написа:  Здравейте. Изчетох темата и аз имам такъв дефект на дисплея. Точно подобен на колегата, който е пуснал линк към една друга тема в първата страница на тази тема и обяснява проблема. Моят телефон е марка. Huawei Ascend G7 .Не играя игри на него но понякога прегрява от ровене в нета и гледане на клипове в ю тюб. Взел съм го от теленор на 10 февруари тази година . Още е в гаранция да го нося ли на ремонт. Прпблема се появи преди 15-20 дена. Не съм обръщал внимание дали петното расте но на бял фон жълтее катобежаво едно на цвят голямо е два см на 0.5 см някъде в горния десен ъгъл.

И при мен се появи това петно в горния ляв ъгъл на дисплея. На тъмен фон не се вижда, но на светъл се вижда издължено жълто-кафеникаво петно... Това покрива ли се от гаранцията? Взел съм го от Виваком.
Цитирай
#97

Да покрива се.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай
#98

От началото на декември започна да ми се появява един бъг. Телефонът ми е заключен, получавам обаждане, телефона светва, но когато го докосна, за да приема обаждането, телефонът не реагира. Колкото и да го докосвам, където и да е по дисплея, мелодията си свири, а телефонът сякаш е замръзнал и не отчита. Получава се рядко. Както казах от началото на декември до сега най-много 10 пъти да ми се е случило. Пробвах да заключа екрана и пак да го включа, но няма промяна. Какво може да бъде?

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
#99

И при мен се появи проблема с жълтото петно. В горния десен ъгъл, вижда се на бял фон.
Хендсфри-то също не бачкаше, още откакто го взех. Та им го занесох на Виваком да си го оправят. Минаха над 30 дни, ни вест, ни кост. Реших аз да ги потърся. Казаха, че не могат да го оправят и да си избера нов.
Общо взето е това.

Иначе бях много доволен, работеше екстра.
Цитирай

В сервиза ще ти оправят петното.

GALAXY S,HTC DESIRE 500-> HUAWEI ASCEND G7->HUAWEI P9 LITE white->HUAWEI HONOR 10 BLUE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)