Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с WiFi при Desire 500.
#1

Здравейте. Ползвам HTC Desire 500 вече повече от година и половина и досега не съм имал проблем. Вчера обаче wifi-то на телефона започна да дава Error и не иска да се включи изобщо. Отначало опитах с рестарт, не стана. Изключих телефона и го включих наново и се оправи, включи се wifi-то. В последствие и това спря да работи. Снощи му направих factory reset обаче не проработи. Днес му извадих батерията и я сложих обратно и се оправи, обаче само за 20 минути, и след това отново error. Не ми показва конкретна грешка, просто wifi-то не се включва и там където трябва да пише мрежата, към която съм закачен пише Error.

Всичко се случи в рамките на 24 часа. Ако някой има решение за проблема, ще се радвам да го сподели. Телефона не е падал, не е удрян, просто wifi-то не иска да се включи, всичко друго му работи.

Преди този проблем, имах малко ядове със запълнена вътрешна памет, постоянно ми изписваше че паметта е пълна, и си мислех че може от това да не функционира правилно и затова го рисетнах, но уви не помогна.
Цитирай
Аксесоари
#2
Sad 

Здравейте, от известно време Wi-Fi  на телефона ми не се включва. Също така от няколко дни прави проблем с обажданията. Връзката прекъсва постоянно и не се чува. Опитах се да направя Hard Reset, но се появява началното меню и не ми позволява да го направя. Ще бъда благодарна ако някой е запознат с пролемите и предложи някакво решение. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)