Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Root+Recovery за Lenovo P70
#26

Това че си с 134 означава ли че няма как да рутнеш и после да не личи ако ънрутнеш
Цитирай
Аксесоари
#27

Всичко може да се направи стига да знаеш как.
Цитирай
#28

Руутнах по метода на @valdesbg,а TWRP-то от втори пост.Благодарско на колегите Smile

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай
#29

Здравейте колеги!Бих искал да знам дали всички описани проблеми към момента са оправени на този модел защото съм си го харесал,но от изчетеното до момента съм много скиптично настроен към марката?За съжаление старото ми Lenovo P780 се скапа и то точно с проблема с обхвата и вече близо месец съм без телефон в очакване на коледните промоции.А P 70 изглежда доста добре,не само външно но и като параметри!Очаквам вашите отзиви!Благодаря!

LENOVO P 780
Цитирай
#30

(2015-12-16, 21:41:05)niki0708 написа:  Здравейте колеги!Бих искал да знам

Здрасти , телефончето няма никакви проблеми като функционалност .
Отличен избор .
Цитирай
#31

Здравейте

имам lenovo p70
паднала батерията и тотално изгаснал
не мога да разбера теллефона ли е дефектирал или аз бъркам някъде
грешката в прикачения фай

ще съм благодарен за помощ


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#32

(2015-10-14, 23:14:31)Сашев написа:  Аз получих ROOT достъп с KingoRoot.
Инсталираш приложението и след като го стартираш само натискаш бутона за ROOT.

На 5,1 не става има ли друг начин?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#33

На 5.1 Използвай BETA-SuperSU-v2.52.zip през TWRP.
Цитирай
#34

Не зная дали съм уцелил темата, но искам да споделя и да питам - след много опити да върна киткат по описаните методи в тази тема

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78886

При "уширнайстото" свързване на кабела към телефона и опита с flashtool да се опитам да форматирам или даунлоадна се случи така, че телефона сега изобщо не иска да запали, диода при слушалката не свети нито в зелено нито в червено, не пали нито в нормален нито в рековери режим, тоталка умря........ съвети??

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай
#35

(2016-04-14, 14:22:20)Shnureaga написа:  Не зная дали съм уцелил темата, но искам да споделя и да питам - след много опити да върна киткат по описаните методи в тази тема

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78886

При "уширнайстото" свързване на кабела към телефона и опита с flashtool да се опитам да форматирам или даунлоадна се случи така, че телефона сега изобщо не иска да запали, диода при слушалката не свети нито в зелено нито в червено, не пали нито в нормален нито в рековери режим, тоталка умря........ съвети??

Здрасти, 
Ако не става изтрий всички драйвъри от компютъра, или опитай на друг. За да разпознае драйвърите телефона трябва да е изкл'чен... Ти всъщност нямаш и избор ... Вади карти, дръж power-а докато не ти умалее пръста. Ако не си сложил грешен Rom в един момент ще стане. И да е грешен има шанс, но трябвва упоритост.
следвай линка към 4pda.ru, който е сподетен няколко пъти.
Дори бих казал че http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic...ry49449369 
е по-точният линк за достъп до почти всичко за телефона.
Tам има както всички драйвъри, така и почти всички ROM-ове + tutorial-и как и с коя програма се флашва.
Да си призная преди време се заиграх ги пробвах почти всички :д
Няма идеален! Нямам основателна причина, но се спрях на 
Lenovo P70 - Aosp - Android 5.1 - 64-bit [Custom Rom], но той е от руски форум посветен само на Леново...
п.с. Не изчетох правилата до край и не съм сигурен мога или не да споделя линка :Д

Успех
Цитирай
#36

Защо след като сложа custom recovery, а след това сложа custom rom и вече не мога да влизам в recovey-то, дори след като го флашна отново? Просто телефона забива при опит.
Цитирай
#37

Сложих TWRP линкнат тук. На натискане на power off практически замръзна. Ако го остава за минутка екрана заспива и след това ми се появява swipe right to unlock, което остава също замръзнало след като го направя.
Сега какво?

На S129 ROW съм.

Едит: Задържайки power off бутона плюс нагоре проработи.

Сега ми е под въпрос обаче дали да продълбавам да използвам този TWRP или не.
Цитирай
#38

Емигрира то така се влиза в рековъри-Power+Volum up!!!

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)