Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл
#1

някой знае ли за колко време сменят телефона с нов?




Това е телефона на HTC support Bulgaria 008001100482!
Цитирай
Аксесоари
#2

От сервиза подтвърдиха ли, че не може да бъде отстранена повредата?

 
Цитирай
#3

не можаха да го оправят, и след два ремонта ми писаха от съппорта,че ще ми го сменят. казаха ми да го пратя на мост компютърс и сега чакам новия от 10 дена. някой ако знае за колко време пращат новия да пише,да се подготвя психически,че вече 2 месеца съм без телефон (HTC ONE).
Цитирай
#4

Ами защо не им звъннеш на Мост? Те най-добре знаят.
Цитирай
#5

(2015-04-07, 09:51:39)sunyfilipov написа:  не можаха да го оправят, и след два ремонта ми писаха от съппорта,че ще ми го сменят. казаха ми да го пратя на мост компютърс и сега чакам новия от 10 дена. някой ако знае за колко време пращат новия да пише,да се подготвя психически,че вече 2 месеца съм без телефон (HTC ONE).
От Мост ще го пратят в чужбина, така че не зависи от тях, а от кораба-майка, там ще преценят дали подлежи на ремонт или на смяна с нов. Smile

 
Цитирай
#6

звънях на Мост,казаха ми,че не могат да ми дадат срок. Вчера писах на ХТЦ и ми казаха да почакам още няколко дена и ще се свържат с мен. А иначе телефона е одобрен за смяна,пратиха ми имейл.
Цитирай
#7

И аз чакам повече от месец . Споко все някога ще стане Smile
Цитирай
#8

повече от месец пак е някакъв срок. мерси за инфото.
Цитирай
#9

Какъв му е дефекта ?
Цитирай
#10

смениха 2 пъти камерата,един говорител,батерия и лентов кабел. но камерата дава зелено и трепти при фокус.
Цитирай
#11

Здравейте! И аз съм на същият хал. Телефона ми ходи един път до Полша за смяна на камерата с лилави оттенъци.Втори път го изпратих защото ми го върнаха с камера в зелени такива, като този път написаха,че си работи без проблеми. След няколко разговора с Ахмет и Елина ми казаха да го изпратя отново, този път за смяна с М8 и от 1.04 отново съм със старата нокия. Между впрочем първият път мина през Виваком за 23 дена, след това през офис на Мост за половината от предния период. Сега не ми казаха колко време ще се бави.

HTC One M8
Цитирай
#12

дано да е по-скоро,че и аз съм с една слушалка само.
Цитирай
#13

Дано! Не ми е правил други номера обаче се ядосах , защото телефон за 1000лв платени кеш би трябвало да служи вярно много повече време отколкото изкара този. И още повече знаейки за проблема със зеленеенето на камерата след смяна да пишат поляците,че работи безупречно в протокола. Поне да бяха написали,че не може да се отстрани и да те поискат смяна, не аз да звъня цяла седмицаи да настоявам.

HTC One M8
Цитирай
#14

Няма да ти го сменят ако не е ходил до Полша за един и същ проблем три пъти. Недей да слушаш Ахмед какво ти казва , поне три пъти трябва да го върнеш като на четвъритя искат становище от сервиза за смяна и като всеки път трябва да пишеш на протоколите за кой път го връщаш. Поне на мене така в началото ми казаха , че ще го сменят ама не.
Цитирай
#15

(2015-04-07, 23:12:26)defoit написа:  Няма да ти го сменят ако не е ходил до Полша за един и същ проблем три пъти. Недей да слушаш Ахмед какво ти казва , поне три пъти трябва да го върнеш като на четвъритя искат становище от сервиза за смяна и като всеки път трябва да пишеш на протоколите за кой път го връщаш. Поне на мене така в началото ми казаха , че ще го сменят ама не.

Всеки случай е абсолютно различен и частен.Моя М7 ми го смениха с М8 след съдействие от Ахмед и Елина.Никой от тях не е обещавал, че телефона ще бъде сменен, те правят ескализация до НТС и там решават.Телефона ми е бил три пъти на ремонт, за различни неща.Решение за смяна се взима от НТС, сервиза в Полша е просто изпълнител.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#16

(2015-04-07, 23:12:26)defoit написа:  Няма да ти го сменят ако не е ходил до Полша за един и същ проблем три пъти. Недей да слушаш Ахмед какво ти казва , поне три пъти трябва да го върнеш като на четвъритя искат становище от сервиза за смяна и като всеки път трябва да пишеш на протоколите за кой път го връщаш. Поне на мене така в началото ми казаха , че ще го сменят ама не.

Ами не знам.Пратих го за смяна уж този път.Не мисля че ме лъжат, защото преди това говорих на испански с колега и колежка на Ахмет и Елина.Понеже не бяха тогава на работа попитах дали има някой испаноговорящ /на мен ми е втори майчин/. Тогава и те ми казаха същото, че след пробите,които направиха с телефона ми влизайки с някакви кодове ако не се оправи да звънна пак за да направят искане за смяна.Телефона не се оправи и след второто пращане в Полша при разаговор с Елина  докато говорехме тя направи ескалацията към HTC като ми каза,че до седмица ще ми се обади.Тъй като никой не ми се обади аз звъннах и попаднах на Ахмед. Като ми погледна историала се учуди,че не са ми звъннали за да ми кажат какво да правя по-нататък. Каза ми,че пуска мейл на Мост и ми каза веднага да им го занеса гол/ без зарядно,слушалки и кутия/ като новата осмица ще дойде също гол. Между другото оставам със съмнения,че ще ми го заменят с някой отремонтиран такъв. Нека да кажат колегите, които са със сменени телефони дали са нови осмиците или отремонтирани.

HTC One M8
Цитирай
#17

Няма да ти го сменят с отремонтирана 8-а. Ще е чисто новичка .Имай търпение
Цитирай
#18

Благодаря колега, дано си прав. Аз така или иначе ще чакам, защото вече го пратих и съм с Нокията.

HTC One M8
Цитирай
#19

На мен ми подмениха 2 м7 с м8. Май и бях от първите с такава подмяна,а има и други вече минали по тази пътека Smile
Цитирай
#20

(2015-04-08, 09:17:27)avon76 написа:  На мен ми подмениха 2 м7 с м8. Май и бях от първите с такава подмяна,а има и други вече минали по тази пътека Smile

колко време  отне подмяната?
Цитирай
#21

А някакви проблеми има ли с М8?

HTC One M8
Цитирай
#22

Подмяната,относителна работа. Проблеми с 8-а няма
Цитирай
#23

(2015-04-08, 10:35:31)avon76 написа:  Подмяната,относителна работа. Проблеми с 8-а няма

като време,горе-долу? 2-3 седмици,месец?
Цитирай
#24

2 седмици
1 натам,една насам
Цитирай
#25

(2015-04-08, 11:43:08)avon76 написа:  2 седмици
1 натам,една насам

мерси за инфото.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)