Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл

Права е Елина. За да ти го сменят, трябва да е влизал в сервиз три пъти за едно и също нещо. Няма какво да направиш освен да чакаш да ти го върнат.

Хм... а защо Полша? Нали уж вече в Булграм щяха да ги правят?
Цитирай
Аксесоари

Момчета след 5 месеца разправия и 4 РЕМОНТА на камерата ми смениха с М7 с М8 (УРААААА).
Цитирай

Честито за смяната, но относно калъфите-има раздел за подобни неща, не му е тук мястото!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

Здравейте колеги.Някой от вас може ли да ми каже някакъв номер на сервиза на теленор.
Цитирай

Нямат номер за връзка , може да помолиш в някой магазин да се свържат с тях Smile Но за какво ти е , те не правят хтц Smile
Цитирай

Колеги, имам проблемът с лилавата камера, но и телефонът вече е извън гаранция.
Обаждах се на съпорт телефона, но ми казват да си оставя името и телефона и те ще се обадят - от първото обаждане вече минаха 10 дни и никой не ме е потърсил.
Писал им във Фейсбук на официалната страница за България - казаха да говоря със сервиз Булграм.
Като им обясних проблема и на сервиза и на модератора във Фейсбук и попитах дали това ще струва нещо, казаха, че щом вече не е в гаранция - ще трябва да се плаща ремонта.

Имате ли някакви съвети как да намеря тази Елина и дали въобще е възможен вариант от HTC да си подменят безплатно прецаканата камера ?

HTC One
Цитирай

Камерата няма оправия , ще ти я сменят и ще зеленее Smile
Цитирай

А дори и да зеленее, пак ще трябва да платиш. Все пак гаранцията е изтекла, напълно в реда на нещата е.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)