Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на телефон в гаранция, гаранционно и извън гаранционно обсл
#76

(2015-04-18, 21:16:20)Sergey Zdravkov написа:  Да споделя и аз по темата Smile Имах инцидент с телефона...

Е, днес си взех ремонтирания телефон! Cool не мога да се нарадвам! Хора, не мисля че успяваме да си дадем сметка какъв страхотен телефон имаме - красив, изящен, мощен, ергономичен - истинско бижу! Липсваше ми елегантността и удобната му работа...

Съдейки по бележката от сервиза е ходил чак до Полша за ремонта. Освен горния говорител и решетката, сменена ми е дори и камерата, макар да нямаше проблеми с нея преди. Сега ми предстои да си го заредя и да му оправя настройките.

Много съм доволен от Глобул и от HTC.


Цитирай
Аксесоари
#77

Аз не знам Most като какво се явяват вече те попр ги изпращат в полша за сервиз те мост сигурно само болтовете им сменят Big Grin


Цитирай
#78

Мост не правят абсолютно нищо, те се явяват посредник между клиента и сервиза на HTC в Полша, само приемат телефона и го изпращат, дори и болтове не сменят.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#79

Вече има в България оторизиран сервиз на HTC, край вече с ходенето до Полша

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай
#80

Кой е той и какъв адрес има ?
Цитирай
#81

сервиз БУЛГРАМ, в Перла Парк, на околовръстното ошсе

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай
#82

Оторизиран!? Щото оторизиран означава одобрен от HTC а не само възможности за ремонт. Преди два дена от HTC ми казаха, че такъв няма в България.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#83

мой колега работи там, всички апарати закупени от Мтел, Виваком, технополис се ремонтират там, като до края на месеца и теленорските апарати ще ходят там

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай
#84

От колко време е оторизиран сервиз, и тогава защо трябва да се предаде на МОСТ, за да се пратят извън БГ за ремонт?

One и Nexus <3
Цитирай
#85

Баце ква е тая безизвестна фирма булрам в гоогле има само един адрес никаква информация.
Предполагам че и фирмата има пари и не може да си позволи един WEB сайт (1000лв макс).
Както и толкова малко информация за нея да не кажа почти никаква.
Според мен това което казваш не е вярно.


Цитирай
#86

сервиза се казва БУЛГРАМ, и освен това е официален сервиз на LENOVO и на SAT

Samsung Galaxy Note IV / HTC One M9 +
Samsung Tab S2
Цитирай
#87

Пак казвам, няма оторизиран сервиз в БГ. Има оторизиран представител и това е Мост. Теленор имат сервиз и може би става въпрос за същия, а може би не, но от HTC казаха така - Ако се даде телефона в сервиз на Теленор или какъвто и да е друг, то отпада тяхната гаранция и те в техен сервиз няма да го ремонтират гаранционно! Теленор обаче си имат гаранция която е с покупката и е 2 години. Но така телефонът няма да бъде ремонтиран от HTC.

Наполеон може да е изглеждал дребен по нощница пред леглото на Жозефина. Но в барутната буря при Аустерлиц той съвсем не е изглеждал дребен.
Цитирай
#88

sofiaavto  
Явно е агент на Булграм 
Цитирай
#89

Защо не мога да се свържа с хтц съпорта ?
Цитирай
#90

Не съм на 100% сигурен, но мисля че събота и неделя няма поддръжка

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#91

петък , понеделник (цял ден) входящите обаждания са ограничени..
Цитирай
#92

Да не би да си объркал телефона - 008001100482
Цитирай
#93

Не.. Същия е. Взех го от справочника
Цитирай
#94

Здравейте , най - накрая след близо 25 дена ми направиха замяната на телефона М7 към М8 , но вместо черен ми дадоха червен чисто нов в кутия М8. Остава за щерката Smile за мене М9
Цитирай
#95

Честито.
Със здраве да го ползва щерката
Цитирай
#96

@simeonivanov22 свърза ли се със съпорта и кой беше на работа ?
Днеска цял ден се опитвам да се свържа вдига няква, която не може да говори на български и ме мотае първия път вика звъни след 1 час след това вика след още половин след тва затваря обаждех се още няколко пъти тъкмо някой дигна и се включва някаква музичка и до там.
Идеята ми е че казаха днес Ахмед или утре е на работа да се свържа с него да обясни какво да правя, защото когато говорих с Елена ми вика като ти го дадът след втория ремонт обади ми се и не го взимай телефона подпиши прoтoкол, че не си съгласен с ремонта. Обаждам и се след 20 минути и ми вика след като ти го върнат вземи го и ни го изпрати. За 20 минути ми казва съвсем ралични работи и си противоричи. Ахмен поне е шефа и знае какво се прави.


Цитирай
#97

Постоянно ми дава, че са си изключили входящите обаждания .. Незнам как ти може да се свържеш с тях а аз не.

П.С.. от моя телефон е... незнам как но са ми ограничени изходящите международни

Някакви идеи как да го оправя. В настройките има такава опция ама иска някакъв 4 цифрен код.. а аз не съм въвеждал нищо досега
Цитирай
#98

Обади се на оператор и ще ти кажат какво да направиш. Преди време и аз си бях забравил кода за блокиране на обажданията, но ми го възстановиха.
Цитирай
#99

По подразбиране пише в сайта 0000...ама не е така , нито съм променял нещо нито нищо. Сега ще звъня Smile

Оправиха ми кода набързо... звъннах на хтц съпорта но Ахмед разговарял.. след 10-15минути да зъвнна пак Smile Как се таксува този международен разговор ?

Утре занасям в Теленора телефона.. Жената от хтц каза че ще обърнат сериозно внимание този път на телефона ми Smile Само дано от теленора ми дадът някаква работна бройка
Цитирай

Безплатен е !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)