Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Проблема с е следния: От няколко дни не мога да се логна във фейсбук,отварям приложението зарежда и ме изхвърля ?? До преди известно време номера ставаше и нямах проблеми но от няколко дена се случва едно и също ?! Откъде е проблема според вас,да не би от самото приложение нещо или аз не знам вече ? Преинсталирах телефона вчера но промяна никаква,дали пък не е за смяна вече самия телефон ?
Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

(2015-04-07, 14:07:11)dance13 написа:  Проблема с е следния: От няколко дни не мога да се логна във фейсбук,отварям приложението зарежда и ме изхвърля ?? До преди известно време номера ставаше и нямах проблеми но от няколко дена се случва едно и също ?! Откъде е проблема според вас,да не би от самото приложение нещо или аз не знам вече ? Преинсталирах телефона вчера но промяна никаква,дали пък не е за смяна вече самия телефон ?
Благодаря предварително Smile

Влез в Настройки>Приложения>Facebook>Изчистване на данни и пробвай затварянето на фейсбук може да е от недостик на рам памет .. Фейсбука наистина взема доста от рам паметта на телефона
Цитирай
#3

(2015-04-08, 10:31:10)Fallencho написа:  
(2015-04-07, 14:07:11)dance13 написа:  Проблема с е следния: От няколко дни не мога да се логна във фейсбук,отварям приложението зарежда и ме изхвърля ?? До преди известно време номера ставаше и нямах проблеми но от няколко дена се случва едно и също ?! Откъде е проблема според вас,да не би от самото приложение нещо или аз не знам вече ? Преинсталирах телефона вчера но промяна никаква,дали пък не е за смяна вече самия телефон ?
Благодаря предварително Smile

Влез в Настройки>Приложения>Facebook>Изчистване на данни и пробвай затварянето на фейсбук може да е от недостик на рам памет .. Фейсбука наистина взема доста от рам паметта на телефона

Пробвал съм така,но пак не става...аз си изтрих цялата СД карта и останах само с него и пак не се получава да не би да е от версията знам ли.. ?! Преди помня, че иконката беше малко по-голяма а сега е по-малка..не знам, но супер се дразня !
Цитирай
#4

(2015-04-08, 21:01:20)dance13 написа:  
(2015-04-08, 10:31:10)Fallencho написа:  
(2015-04-07, 14:07:11)dance13 написа:  Проблема с е следния: От няколко дни не мога да се логна във фейсбук,отварям приложението зарежда и ме изхвърля ?? До преди известно време номера ставаше и нямах проблеми но от няколко дена се случва едно и също ?! Откъде е проблема според вас,да не би от самото приложение нещо или аз не знам вече ? Преинсталирах телефона вчера но промяна никаква,дали пък не е за смяна вече самия телефон ?
Благодаря предварително Smile

Влез в Настройки>Приложения>Facebook>Изчистване на данни и пробвай затварянето на фейсбук може да е от недостик на рам памет .. Фейсбука наистина взема доста от рам паметта на телефона

Пробвал съм така,но пак не става...аз си изтрих цялата СД карта и останах само с него и пак не се получава да не би да е от версията знам ли.. ?! Преди помня, че иконката беше малко по-голяма а сега е по-малка..не знам, но супер се дразня !
Да версията е ъпдейтната и да ,но не виждам защо да ти прави проблеми ? Нещо друго да си правил с телефона или от само себе си се е получило ?
Цитирай
#5

В интерес на истината онзи като си,качвах музика от компа тругнсх да трия едни папки директно от компютъра...даде ми ерор и го изключих послесд картата се деактивира и ми даде че е повредена...не му обърнах особено внимание тъй като и друг път се е случвало.Пробвах да форматирам картата и уж беше готова като я сложих на друг телефон данните,си седяха и и през,него я форматирах...и друг път съм имал проблем,с това но не мисля че това е причината... но може в случая да е добре и да.я сменя ?!
Цитирай
#6

Опитай със заводски настройки да си сложиш наново приложенията Smile
Цитирай
#7

(2015-04-09, 18:01:08)Fallencho написа:  Опитай със заводски настройки да си сложиш е тпвананово приложенията Smile
оробвах го...явно е за,смяна ако не телефона то сд картата защото кактп казах вече на,втори телефон ми прави проблем.
Смисъл да го форматирам ? У
Цитирай
#8

(2015-04-09, 19:53:11)dance13 написа:  
(2015-04-09, 18:01:08)Fallencho написа:  Опитай със заводски настройки да си сложиш е тпвананово приложенията Smile
оробвах го...явно е за,смяна ако не телефона то сд картата защото кактп казах вече на,втори телефон ми прави проблем.
Смисъл да го форматирам ? У
Опитай със смяна на СД картата ... Ако не стане просто си сложи наново Android-a Smile
Цитирай
#9

(2015-04-10, 08:28:29)Fallencho написа:  
(2015-04-09, 19:53:11)dance13 написа:  
(2015-04-09, 18:01:08)Fallencho написа:  Опитай със заводски настройки да си сложиш е тпвананово приложенията Smile
оробвах го...явно е за,смяна ако не телефона то сд картата защото кактп казах вече на,втори телефон ми прави проблем.
Смисъл да го форматирам ? У
Опитай със смяна на СД картата ... Ако не стане просто си сложи наново Android-a Smile

Как така наново Андроида ?
Цитирай
#10

Преинсталираш си андроида Smile
Цитирай
#11

Или търсиш за ъпдейт.
Може и от браузър да се логваш, а не само с проложението. Аз лично имам Y-215 и става.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)