Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернет браузери.Кой е най-добрият.
#51

Аз с лисицата не мога да отворя клиповете в data.bg и в vbox иначе с други сайтове нямам проблем или не съм попадал де да знам. Firefox както казах на доста сайтове изписва че няма flash player, делфинчето отваря всичко блокира си рекламите с добавката adblockaddon но не сваля клипове, така че прав си колега няма идеален браузър но ако от трите трябва да избера един като компромисен вариант бих избрал UC Browser, поне ще знам че се лишавам само от отваряне и сваляне на клипове в два три сайта, иначе другия вариант е да ги имаме и трите браузъри.
Цитирай
Аксесоари
#52
Video 

Виж как е при мен с лисицата в датата. 

https://youtu.be/ZfTTWoRHFWw

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#53

'Lightining Web Browser +'
Цитирай
#54

(2016-07-17, 13:41:22)Ивайло69 написа:  Виж как е при мен с лисицата в датата. 

https://youtu.be/ZfTTWoRHFWw

Ми не знам защо е така може да е от версията на андроида а и като гледам си сложил бета версия на firefox
Цитирай
#55

Opera - вече има функция за блокиране на реклами
Mercury - има вграден преводач, блокира реклами и поддържа flash player

Тези двата ползвам аз, (преимуществено - Опера) и ме устройват напълно.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#56

(2015-04-08, 13:11:16)polipen написа:  Ползвам Javelin Browser Pro и съм доволен.Бърз е и има вградена функция да спира рекламите.

Откъде се активира тази функция? Huh

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#57

Хрома го ползвам за основното браузване а Операта заради много удобната функция за запазване на офлайн страници която ползвам много активно заради работата ми.Хрома сега въвеждат нещо подобно но пак не са го направили както трябва.
Да задам един въпрос относно мистериозния бутон Хоум на Хрома?Тази функция ми се появява само при актуализиране на андроида а не версията на браузъра до по-нова версия но сега се сблъсках с обратния ефект - при обновяване на новото ми Мото до 7-ца се оказа че бутона го няма.Не знам дали го е имало при 6-цата защото го обнових много скоро след покупката направо на 7-ца и не съм го разцъквал много преди това.Много странен бутон, на S4-ката ми се появи като обнових до последна версия на 5-ца при предната версия пак 5-ца го нямаше, на G3-ката се появи като го обнових до 6-ца, на леново таб 2 7-инча с 5-ца никога не се появи а при 8-инчовия видях че го има.На новия Таб 3 с 6-ца си го има отначало.Мислех че е от новите фърмуери но се оказа че на току що обновена 7-ца го няма.Някой има ли идея как може да се изкара че свикнах с него?

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#58

(2016-12-08, 14:14:38)avkansazov написа:  Хрома го ползвам за основното браузване а Операта заради много удобната функция за запазване на офлайн страници която ползвам много активно заради работата ми.Хрома сега въвеждат нещо подобно но пак не са го направили както трябва.
Да задам един въпрос относно мистериозния бутон Хоум на Хрома?Тази функция ми се появява само при актуализиране на андроида а не версията на браузъра до по-нова версия но сега се сблъсках с обратния ефект - при обновяване на новото ми Мото до 7-ца се оказа че бутона го няма.Не знам дали го е имало при 6-цата защото го обнових много скоро след покупката направо на 7-ца и не съм го разцъквал много преди това.Много странен бутон, на S4-ката ми се появи като обнових до последна версия на 5-ца при предната версия пак 5-ца го нямаше, на G3-ката се появи като го обнових до 6-ца, на леново таб 2 7-инча с 5-ца никога не се появи а при 8-инчовия видях че го има.На новия Таб 3 с 6-ца си го има отначало.Мислех че е от новите фърмуери но се оказа че на току що обновена 7-ца го няма.Някой има ли идея как може да се изкара че свикнах с него?

В настройките има home page. От там се настройва.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet
Xiaomi Poco X3 Pro Gray



Цитирай
#59

Това много добре го знам.Там е работата че на тези устройства които нямат бутона тази настройка липсва.

Lenovo Moto Z2 Force 9.0 + Lenovo Z6 Pro 9.0 + Samsung Galaxy Tab S7 11.0 + Xiaomi MiBox 3 9.0
+ Xiaomi MiBox S 9.0 + Huawei Watch GT Sport + Huawei Band 3 Pro
Цитирай
#60

За мен най добрите браузъри си остават uc browser и dolphin browser, отварят всичко блокират реклами и горе долу бързо работят. Стават за онлайн телевизия с лисицата може да се свалят видеоклипове а с делфинчето може да се играят онлайн игри с една дума напълно функционални все едно си на компютъра.
Цитирай
#61

Китайците купиха Опера и в последната си версия вече заприлича на китайски браузър.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#62

(2015-04-07, 19:27:39)Ивайло69 написа:  Стоковия за мен е най-добър.

Стковия браузер е хубаво нещо, но от ОС 6.0 и нагоре Google е задължил призводителите да слагат Chrome, а той не ми харесва и ползвам CM Browser.
Цитирай
#63

И аз ползвам CM Browser
Хром на което и устройство да го пусна, изчаква малко и тогава се отваря което мн ме дразни

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#64

Хрома ми допада. Работи коректно, има всичко което ползвам, освен това го ползвам и за ФБ, така отпада, доста тежкото приложение.
Цитирай
#65

Ползвам и Долфин и Хром. Телефона ми е със софт бутони и затова е Долфина, за да е цял екрана. С Хрома ползвам синхронизацията с компютрите.
Нещо омазвам при писане в темата през Долфина, постоянно ме връща в началото на изречението и не мога та пиша. С Хрома няма проблем. Какво съм активирал
Цитирай
#66

Делфинчето и аз го ползвам, но за форуми - Тапатолк...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#67

Yandex.От седмица съм с него и съм доволен

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#68

(2017-02-04, 22:42:34)eddieto_m написа:  Yandex.От седмица съм с него и съм доволен...
Мисля да го тествам и аз. А има ли опция при него за икономия на трафик или не?

 
Цитирай
#69

Ползвам CM Browser, но след версия 5.20.78 ме е страх да го update защото не виждам от къде да си увеличава шрифта, някой знае ли?
Цитирай
#70

(2016-12-25, 23:02:09)person написа:  ...Стковия браузер е хубаво нещо, но от ОС 6.0 и нагоре Google е задължил призводителите да слагат Chrome, а той не ми харесва....
След като не ти харесва Chrome, винаги може да го изключиш и пак да си ползваш стоковия браузър при желание. Ако решиш да го изключиш, но не знаеш как - виж в YouTube са показали как става това....

 
Цитирай
#71

Аз отдавна съм изключил Chrome и ползвам CM Browser, но по-стари версий защото на по-новите не мога да увелича шрифта.
Цитирай
#72

Вече разбрах как се увеличава шрифта на CM Browser на новите версий и ще забравя за Chrome.
Цитирай
#73

Един малко по-конкретен въпрос: Кой браузър е най-добър за ползване на 10 инчов таблет според вас? Имам предвид - четимост на страници и удобство за работа...

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#74

Аз също съм с 10 инч. таблет и Chrome съм го зарязал, ползвам CM Browser.
Цитирай
#75

CM Browser го ползвам от самото начало когато излезе, но ми е някак безличен. Добре поне че оправиха добавянето на отметки в бързото избиране (стартовата страница), че преди беше малък ад. Иначе пак всички отметки там са с една и съща иконка, на всичкото отгоре иконките са прекалено малки (на телефона). Казано накратко - ползвам го, но не ме кефи.
Иначе - все още не успявам да открия браузър, който да изглежда и работи нормално на таблета. Продължавам да ползвам Opera, Mercury и (не е обновяван от 2015г и наскоро спря да му работи плъгина за превод) и СМ.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)