Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернет браузери.Кой е най-добрият.

Опера.

Изпратено от моят Redmi 4X с помощта на Tapatalk

 Xiaomi REDMI 4X   [4/64GB]
Цитирай
Аксесоари

(2019-03-29, 08:36:26)pepy1 написа:  Има достатъчно приставки за браузъритте, вършещи това отлично. Може би сравнението им е в скорост, оптимизация, натоварване на машината - такива неща. Но и това не е толкова обективно, защото всеки използва по различен начин, на различни устройства, с различни компоненти и по различен начин от останалите потребители браузър който му допада или просто е свикнал с него.

Не знам за какви приставки говориш конкретизирай се. Ако става въпрос за youtube има си начини и програми аз говоря за всички сайтове, отварям например в някой сайт видео харесва ми и искам да го сваля
Цитирай

Лично за мен, най-добрия браузър е този https://play.google.com/store/apps/detai...wser&hl=bg , базиран е на хром, има може би най-добрия адблокър, жестове, сваляне на видео от различни сайтове, може да слушате и youtube при загасен екран и много други глезотии.Единствения му недостатък е синхронизацията (но този проблем го има при всички браузъри, базирани на хром), като и затова има лек донякъде.Може да си импортнете bookmarks от настолния chrom.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай

(2019-03-29, 12:16:23)esil2 написа:  Не знам за какви приставки говориш конкретизирай се. Ако става въпрос за youtube има си начини и програми аз говоря за всички сайтове, отварям например в някой сайт видео харесва ми и искам да го сваля
Данлоуд хелпър е една от тях, сваляш всичко от всякъде като видео

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2019-03-29, 17:30:04)pepy1 написа:  Данлоуд хелпър е една от тях, сваляш всичко от всякъде като видео

На кой браузър може да се инсталира като добавка и как.
Цитирай

Става за опера, мозила и хром,
https://www.downloadhelper.net/install
Video Download Helper (also named, Video Downloader Prime) is an Opera addon, that helps you quickly download popular video formats right from your Opera's toolbar-popup window.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2019-03-29, 21:14:39)pepy1 написа:  Става за опера, мозила и хром,
https://www.downloadhelper.net/install
Video Download Helper (also named, Video Downloader Prime) is an Opera addon, that helps you quickly download popular video formats right from your Opera's toolbar-popup window.

Колега такава добавка за хром не намерих, би ли ми дал скрийншот как сваляш видео с хрома че ми е много интересно. За останалите браузъри също може да се поспори дали има такива добавки, какво отварят и какво свалят. От личен опит мога да кажа че операта и  донякъде мозилата не отварят видео от всякъде, като в момента се сещам за сайта noviseriali.com, повече не ми се изброяват този го дадох като пример.
Цитирай

Здравей,
хром не ми е любимец, ползвам го единстено и само за превод от немски сайтове и подобни! Моя фаворит е мозилата, но заради теб инсталирах въпросната добавка и пробвах на хрома, но тази операция я върша с моя браузър. Ето достъп към видеото , произволно избрано е.
https://cloud.mail.ru/public/Buhz/kGYrFyeZ1
Сайта за филмите, които си посочил свалям с мозилата без проблем!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

В крайна сметка така и не стана ясно браузърите при андроид имат ли добавки за сваляне на видео защото колегата по нагоре се е объркал с браузърите за уиндоус
Цитирай

За съответните сайтове обикновено има специализирани даунлодери, още не съм попаднал на перфектен за всичко.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай

Uc browser сваля почти от всякъде с редки изключения като yuotube например и някои други сайтове. При отваряне на видео в нета излиза една стрелкичка която дава възможност видеото да се свали. Също така има възможност и за запис на изображение задържайки върху снимката дава възможност за запаметяване. Търсил съм и други браузъри с такива възможности но до сега не съм намерил.
Цитирай

vlaf благодаря за предложението. Най ми харесва bottom toolbar-a
Цитирай

Няма защо.В момента му вкарват да използва и extensions, като на десктопа, а освен всичко поддържа и dark mode (това го бях забравил).

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)