Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Въпрос]Huawei Ascend Y221
#1
Question 

Здравейте , от доста време се каня да питам и най-накрая се реших разполагам с Huawei Ascend Y221-U12 наистина телефончето ми оправда очакванията питам се има ли Root който би станал за тази машинка , гледах тема за У200 ,но не знам дали е съвместим и за това питам вас като по опитни от мен ? 


И Още едно въпросче версията му е U12 ако сложа U22 ще работи ли защото само него намирам в интернет ,но не и U12 ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Заключете/Изтрийте темата явно никой няма да ми помогне Smile
Цитирай
#3

Firmware ot U22 не става. Играх си половин ден с един такъв апарат. Android-a работи, но се губи IMEI на телефона и SD карти не познава /вероятно U22 няма слот за SD карта/

За Y221-u12 има firmware от един венецуелски оператор, но вътре /в архива/ има само ъпдейт през SD картата. Андроида от този Firmware е модифициран, има сложени разни тапети и махнати някои неща. Освен това има само два езика - Английски и Испански
http://consumer.huawei.com/ve/support/do...m?id=44164

Правилния firmware е този:
http://consumer.huawei.com/nz/support/do...m?id=41125
Нищо, че е от U53. Всичко си работи, единствено има добавена една икона за някакво приложение на мобилния оператор Skinny, a също и първоначалното лого при включване на апарата е на този мобилен оператор, но е по-хубаво отколкото на Теленор /логото/. Има доста езици в този флаш, съответно и Български!


Дано информацията е полезна на някой и да му спести времето, което аз изгубих.
Цитирай
#4

Здравейте.
Личният ми телефон е такъв и или бъркам или вече няколко пъти ми изчезват контакти и е изключително неприятно.

Сегашния build ми е y221-u12v100R001C593B104.

Нещо не успях да инсталирам успешно телефона под Win 8.1 x86.
През телефона ако чукна Софтуерен ъпдейт не намира по-ново.

Свалям в момента това, което казахте за венецуелското а и това другото.

Нямам кой знае какви изисквания към телефона. Ако наистина има нещо(софтуер), с който нещата ще са по-добре бих се радвал да споделите, защото виждам, че все пак е минало известно време от последния пост.

мерси
Цитирай
#5

А дали някой има друг линк за firmware-а на U53, че страницата не е намерена
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)